Королева ганделику• 07 сентября 2023
Хто зміг з дитиною покинути чоловіка через свої конфлікти?
З чоловіком розлучалися на час , бо щось не клеїлось. Зійшлись знову, прожили рік нормально і тут я дізнаюсь , що була жінка ще на початку відносин, потім вже перед самим розставанням і коли жили окремо. Думала якось пробачу бо наче все нормально, але розумію що не можу. Розмовляти він не хоче, просто мовчить опустивши голову і лише каже то все в минулому. А мені хоча б треба розуміти чому він це робив.
Жалко дитину, знаю без тата дуже складно було, тривожним дуже був. Ще розумію що матеріально в нього умови краще. Мені це не важливо, а от для дитини хотілось би гарні умови.
Якщо піду дитина тата бачити не буде, бо живемо в різних країнах. Допомога буде мінімальна. Та і розумію що в будь-який час може забути дитину.
Я розумію що він один не буде, бо в побуті з ним жити добре та гарне матеріальне становище. В мене ситуація розумію буде гірша. Але я не хочу жити і боятися, бо навіть не розумію що у нього в голові. Дуже шкода дитину(
Королева ганделику
• 07 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
З двома,при чому син обожнює тата.
І як діти перенесли ?
В нас ситуація, що вони бачитись не будуть. Може раз за пару років та і то не впевнена.
Свій варік• 07 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
І як діти перенесли ?
Ну як,день за днем ,умнас ось на днях все сталося вони ще в шоці.
Вся в кредитах• 07 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
І як діти перенесли ?
Закончится война- вернетесь домой
Королева ганделику
• 07 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
Моєму прийдеться переживати все вдруге( і тепер він чітко розуміє , що в батька набагато кращі умови. Боюсь щоб потім не винив мене.
Королева ганделику
• 07 сентября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Закончится война- вернетесь домой
Життя іде. І розумію що треба працювати, ще є можливість на якісь нові стосунки. Чим пізніше, тим складніше буде. І боюсь що знову зробить мені боляче. Щоранку в голові навіщо я з цією людиною. І жити з ним непогано, але я йому напевно просто так для зручності треба, і мені вже така людина не потрібна. Просто не хочу, бо я не розумію чому все так і як буде далі.
Боневтікла• 07 сентября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Закончится война- вернетесь домой
Вот чудной у вас комментарий
Автор пишет , что мужа видеть не может и боится так жить
А вы - вернётесь домой
Прям как мой бывший муж детям « Вот приедете в Херсон- пойдем на спорт и потом поедем кататься в Железный порт на банане»
А вы - вернётесь домой
Вся в кредитах• 07 сентября 2023
Ответ дляБоневтікла
Вот чудной у вас комментарий
А вы - вернётесь домой
Чтобы ребенок виделся , а не жить вместе
Зроблено у 80-х• 07 сентября 2023
Автор, а как вы уйдете, если вы и так уже живёте в разных странах? И про детей это отмазки, дети прекрасно чувствуют атмосферу в семье. Лучше жить вдвоем спокойно, чем как попало в полной семье
Мальчун-задирун• 07 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
І як діти перенесли ?
Захочет ваш папа общаться, будет каждый день звонить и на каникулы забирать. Не вижу смысла дальше с таким жить и хоронить свою жизнь.
Зроблено у 80-х• 07 сентября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Так это ж и ребенок все будет видеть и впитывать. Никогда не понимала вот этого ’детипапкулюбят’ 🤷
Королева ганделику
• 07 сентября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Нема можливості жити в цій країні без його допомоги.
Королева ганделику
• 07 сентября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Я з України, але зараз живемо разом. Так ми не сваримось,він завжди все допомогає , робить, погоджується, не провокує конфліктів. Але він він наче скритний, приховує емоції і так з усіма. Він може сидіти посміхатися людині, яку терпіти не може.
Проблем в побуті нема, тільки в почуттях наших. На дитину дуже впливала відсутність батька. Він був невпевнений в собі, заїкався , нервові тики періодично.
Лупаю цю скелю• 07 сентября 2023
Подруга з трьома дітьми розлучилась і пішла знімати житло. Хоча чоловік не поганий, добре заробляє, від нього одна дитина і двоє від минулого шлюбу. Оце я вважаю дурість. І її чоловік навіть не зраджував, це вона зустріла нове кохання, і не факт що на тривалий час.
Fashion_besties• 07 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Так а что вас гложет, что вы не единственная пися в мире? И он не единственный членоносец.
Вы же расходились. Никто в монахи/монашки не подался. Чего драму разводить.
Главное желание вместе быть и уважать друг друга. Вроде бы есть с его стороны. Чего вам надо?
Королева ганделику
• 07 сентября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Телефонував. Але дитина через образи навіть не хотіла розмовляти. Та і тем не було в них для спілкування з часом. Вони віддалилися з часом. На канікули він не буде забирати .
Королева ганделику
• 08 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Та нема в нього 100% бажання. Поки зручно, а як далі буде невідомо.
Просить другу дитину , але я розумію то щоб мені руки зв´язати більше . Аби вона йому була потрібна, то розмовляв би по іншому. Він десь попробував і емоційно було думаю краще. Але щось не склалося. Навіть догадуюсь що. Ось і не знає як йому зручніше далі.
Королева ганделику
• 08 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Він ще в початку відносин зрадив і зрозуміло все вже пішло не так. Я відчувала якусь віддаленість, коливання і почались скандали. А він мовчав. Потім я якось намагалась все зберегти заради дитини, а він знову замість того щоб просто поговорити розмовляв з іншими. Він не хоче обговорювати проблеми, а я не хочу знову ніж в спину. Для мене це взагалі незрозуміло, чому людина боїться обговорювати якісь проблеми. Так не будуються відносини.
Небалувана Галя• 08 сентября 2023
Я розлучилась, маючи 5-річного сина. Чоловік не зраджував, просто стали чужими. Через якийсь час знайшла чоловіка, який мене просто обожнював, сина прийняв і виховав як свого.
Щодо вашого випадку, якщо ви живете в різних країнах, ваш син і так не бачить батька, тому це не причина. Пробачте, якщо я помиляюсь, але з вашого посту здається, що ви тримаєтесь за гроші, і готові терпіти зразу через гроші. Я б все ж спробувала хоч собі зізнатись, для чого вам пробачати зраду і зберігати відносини - заради сина, заради себе (кохання) або заради збереження матеріального становища. Від цієї відповіді буде залежати, як краще діяти.
P.S. Діти швидко забувають, особливо батька, особливо малі діти. Це вам так, щоб ви могли сконцентруватись на ваших відносинах, не намагаючись залучити сина
Бочка порохУ• 08 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
У вас будуть нові стосунки , заїкатися буде вдвічі. Ви ж не будете виховувати дитину, а будете шукати чоловіка. Добре , якщо з першого разу вийде, а якщо ні? Скільки батьків буде у дитини? А якщо новий чоловік буде зраджувати?
Salsa-24da• 08 сентября 2023
Какой-то абсурдный абсурд.
Вы уехали, а потом еще и расстались.
Теперь вините его, что у него женщина была.
А как все должно было происходить?
Он должен был хранить вам верность после расставания?
Вы уехали, а потом еще и расстались.
А как все должно было происходить?
Salsa-24da• 08 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Що означає «на початку відносин»?
Коли тільки познайомилися?
Чи коли жили в шлюбі?
Що було до шлюбу і до народження дитини, я би не брала до уваги, якщо зараз все ок.
Який сенс колупати, те, що було 10 років тому?
Коли тільки познайомилися?
Чи коли жили в шлюбі?
Королева ганделику
• 08 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Що означає «на початку відносин»?
Коли тільки познайомилися?
Чи коли жили в шлюбі?
Коли тільки познайомилися?
Чи коли жили в шлюбі?
Після народження дитини зрадив. Я відчувала тоді вже. Але точно дізналась тільки зараз, що була зрада