Ms. Android• 08 сентября 2023
На скільки часу вам вистачає 400 мл шампуня?
Мені на місяць ,мию голову через день ,волосся по пояс .Колезі вистачає на три місяці ,волосся також довге
Відморожена• 08 сентября 2023
В мене тонке волосся нижче плеч, шампуня вистачає десь на пів року.
Відірву та викину• 08 сентября 2023
Дуже складно порахувати, бо в мене 2-3 шапуня. Той що лікувальний може на пів року. Щоденний для всієї сім’ї . Хлопці мої то своїм користуються, то моїм. То в них сезонна алергія і вони користуються дитячим, а він швидше витрачаеться.
Смешнюча• 08 сентября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Как можно посчитать? Он у Вас один что ли?
А надо сколько?
Карусель-весель• 08 сентября 2023
На неделю примерно
Но я шампунем мою всё
И волосы каждый день, и тело, и наливаю как мыло для рук
Те кому хватает на погода - видимо, моют волосы раз в неделю 😀
Но я шампунем мою всё
Sektumsempra• 08 сентября 2023
Я собі купила флакон для нанесення фарби (пластиковий такий, з носиком) в нього трохи води і кілька крапель шампуні. Це все перемішати і наносити на корінь. Піниться прекрасно. На 2 миття голови тієї піни мені вистачає. Витрата шампуні в рази стала менше.
Довжина, як уже вище писали, миється тим, що по ній стікає. Коли не лінь можу ще окремо її трохи помити кислим шампунем
Патика-мотика• 08 сентября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Можливо якщо структура волосся пряма, то це не критично. І якщо тільки шампунем користуєтесь. А якщо як у більшості кучерява структура і є додаткові засоби, то це важливо
У мене кучерява, і якби я милила всю довжину, вона б давно відпала до їжачка. Прекрасно все змивається піною зі шкіри.
Кудесница_с_пургеном• 08 сентября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
те саме хотіла спитати) в мене менше 6 видів ніколи не буває, тре піти у порахувати, зазвичай десь 10 шампунів різних стоїть та 3-4 бальзами
Брюльтик• 08 сентября 2023
Промываю по 2 раза, каждый день, наверное на месяц, но у меня обычно пара-тройка штук и еще у мужа с сыном подворовываю
в поиске идеала
Беру на разлив проф уже много лет, выходит гораздо дешевле чем в магазинах, и норм качество, масс-маркетом не могу пользоваться
Ноооо на удивление мега понравился детский шампунь из АТБ, даже купила себе, 54 грн за 350 мл
Брюльтик• 08 сентября 2023
Ответ дляТоска в носках
У нас на 4х три к примеру.
Мой , общий, и мужа от выпадения волос которым он моет раз в неделю (остальные дни общим).
У нас на троих 7 шампуней 🤣
И 4 зубные пасты параллельно
Брюльтик• 08 сентября 2023
Ответ дляSektumsempra
Ухтишечка
Бурундучиха• 08 сентября 2023
Смотрела как-то видео с профессиональным парикмахером, он показывал, что шампуня надо каплю на ладонь, приблизительно чайную ложку.
Сколько это в мл? Не больше 10 точно!
Так что вам должно хватать 40 помывок головы.
Сколько это в мл? Не больше 10 точно!
Бурундучиха• 08 сентября 2023
Хватает на любые волосы. В парикмахерской никто шампуня много тратить на вас не будет. У них планирование расхода шампуня и закупок.
Скользкая• 08 сентября 2023
дуже залежить від шампуню. Ів роше слабо піниться, закінчується дуже швидко. З масмаркетом та ж історія, хоча піниться краще. А ось Альфапарф чи Віші мені вистачає дуже надовго, наіть не очікувала (волосся майже до пояса)
Допоможіть знайти• 08 сентября 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Ні не правильно, шампунем миють шкіру голови, а довжину шампунь буде пересушувати.
Уявляю, у меня жирнее волосся, а я його не мию.
ХикориДикори• 08 сентября 2023
Мою уже не один год Vischy, бутылки 400мл хватает на год. Бутылка с дозатором. Шампуня на один раз надо мало (3 нажатия), мою раз в 3 дня, волосы ниже плеч.
Цукрові вишні• 08 сентября 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Я так і роблю і маю розкішне волосся довжиною нище попи, завдяки тому, що правильно за ним доглядаю.
то ви так завжди робили і виростили, чи тільки як почали в інсті так казати? до речі, про волосся нижче попи, воно у вас і в попу іноді загладає бо довге, тому і правда, наносьте на всю довжину.
Пирожкиня• 08 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
140 грн. на місяць це дуже багато?
Мне да. Максимум Эльсев по скидке за 87.
Розумна Губка• 08 сентября 2023
Литр беру, мне на год хватает, мою через день, каре, не густые, намыливаю 1 раз.
Патріотка з дивану• 08 сентября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Звичайно один. А нащо більше???
Це ж не труси , що їх міняти треба.
Закінчитися, куплю новий.
В молодості мені хватало 1 шампуні на рік, зараз - 1 на 4 -5 місяців
Це ж не труси , що їх міняти треба.
Закінчитися, куплю новий.
Атятя_тётя• 08 сентября 2023
Ответ дляАсобеннАя
400 мл ровно на месяц, условно от зарплаты до зарплаты, волосы мою через день или каждый день, длина ниже лопаток. Но у меня жирная кожа головы, т.е. утром помыла, а к 10 вечера уже жирные волосы, и второй день хожу с хвостом если никуда не надо.
Тут радили Ельсев з глиною
Атятя_тётя• 08 сентября 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
В мене купа додаткових засобів, таких як бальзами, маски, спреї, креми. Але шампунем миється лише шкіра голови, інакше волосся буде як солома.
Вперше чую)
Атятя_тётя• 08 сентября 2023
Ответ дляКракадэ
Литр на месяц, волосы до талии, мою голову каждый день.
Ого) а який купуєте?
Атятя_тётя• 08 сентября 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Мені теж на міс,а чоловіку взагалі менше.Любить багато лляти
Відучіть)
Атятя_тётя• 08 сентября 2023
А ви один раз милите чи 2? Я все життя один, а виситала, шо треба 2)
Кракадэ• 08 сентября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Ого) а який купуєте?
Alfaparf , почти все перепробовала. Как закончатся неопробованные, сменю бренд)