курасаны• 08 сентября 2023

Книжки "про це" для хлопчика 10 років?

Вітаю! Порадьте будь ласка гарні книжки для хлопця 10 років про статеве виховання. Що таке секс, вікові зміни хлопців і дівчат, ну і т.д. Бачила книжку "Відверта розмова про це" але не знаю чи підійте вона йому за віком. Наче для маленьких вона. Дякую.
Мамина квіточка• 08 сентября 2023
Скорее всего его одноклассники уже познакомили его с порнзабом

Lanas67• 08 сентября 2023
Мне кажется он обо всём уже знает,мои ещё с шести все подробности знали..
Сапай вазони• 08 сентября 2023
Конкретну книгу не пораджу, але краще брати якусь енциклопедію для хлопчиків, де буде між іншим один з розділів ’про це’, а не вся книга акцентована. Нав´язливе статеве виховання травмує
бибизяна• 08 сентября 2023
Что - то вы припозднинились, он вам сам уже книжку написать может
Lanas67• 08 сентября 2023
Ответ дляСапай вазони
В 10 лет ?😅Вы помойму перепутали возраст 3 года и 10
Сапай вазони• 08 сентября 2023
Ответ дляLanas67
Травмує не інформація, а те, що її тобі активно тулять батьки. Має бути дистанція. Я згодна, що у 10 років він вже багато знає і порно бачив.
бибизяна• 08 сентября 2023
Ответ дляСапай вазони
А хто має ’тулити’ по-вашому?

Lanas67• 08 сентября 2023
Ответ дляСапай вазони
Вот именно «тулить»надо было раньше
Янка-угомонись• 08 сентября 2023
Ответ дляLanas67
Мой в свои 10 лет не знает. Только недавно заинтересовался и начал вопросы задавать. Одноклассники ничего не рассказывали точно, так как у нас и школы не было толком, вечный онлайн.
Lanas67• 08 сентября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Так может он и не хочет вам ничего говорить по этому поводу,а вопросы с вежливости задает,ну я не верю что в 10 лет ребёнок ничего не знает
Квітка Миру• 08 сентября 2023
Діти, різні, виховання різне.Мала ’щастя’ почитати переписку в вайбері деяких однокласників дитини:) Від себе рекомендую цю книгу.
Янка-угомонись• 08 сентября 2023
Ответ дляLanas67
Ну не верьте, я вас не заставляю. Но дети все разные. Кто-то заинтересовался, кто-то позже.
Lanas67• 08 сентября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Та элементарное нужно рассказать в 7 лет,а не ждать пока он сам вопросы начнёт задавать, когда уже поздно
Янка-угомонись• 08 сентября 2023
Ответ дляLanas67
Вашему поздно, моему нормально.
Цирк на дроті• 08 сентября 2023
Автор,та книжка для детей 5-6 лет.Вам уже нужно ’Про это 16+’
Инстагра_мерша• 08 сентября 2023
Мій читав у 10р ’як я дорослішаю, про хлопців і брав у сестри про дівчат таку саму“ потім підійшов уточнити і все
Янка-угомонись• 08 сентября 2023
Советчицы как всегда в своем репертуаре. По теме ничего не посоветуют. Только обос..ут))) Ведь они умнее и лучше автора знают ее ребенка. Всегда удивляло, когда писали что тут одни змеи) А оказалось реально 🤣🤣🤣
ЛюбовьЯ• 08 сентября 2023
Малечі про інтимні речі
Lanas67• 08 сентября 2023
Вообще если по серьёзному хотите купить,то лучше сразу и про девочек,и про мальчиков,что бы все малейшие подробности знал и про противоположный пол.

автор курасаны • 08 сентября 2023
Ответ дляLanas67
Я хочу адекватного пояснення про жіночий розвиток, про чоловічий, про контрацепцію, всілчкі полюції, ерекції, а не про порно де чоловік всунув в жінку і все.
автор курасаны • 08 сентября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Аналогічно
автор курасаны • 08 сентября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Плюсую)))
Сапай вазони• 08 сентября 2023
Ответ длябибизяна
А хто має ’тулити’ по-вашому?
Взагалі діти все знайдуть в інтернеті або почують від однолітків.
Якщо сам не питає, не треба лізти з розмовами про секс
автор курасаны • 08 сентября 2023
Ответ дляLanas67
Так от і питаю)
Ашолюдискажуть• 08 сентября 2023
’Поговоримо про згоду’ - книга для подростков на все случаи жизни, очень понравилась подростку. Там больше психологии, а не физиологии. Думаю, что физика процесса ему уже известна.
автор курасаны • 08 сентября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Дякую
автор курасаны • 08 сентября 2023
Дивлюсь відповіді і якось сумно стає в тому плані, що для багатьох мам пояснити дитині про інтимні речі, щоб він адекватно сприймав і себе і дівчат це все одно що почути від однокласників про порно, або побачити його. Я чесно кажучи не хотіла б щоб у майбутньому мій син взагалі зустрічав людей у яких було ТАКЕ статеве виховання.
Алина-1240• 08 сентября 2023
Вы опоздали,та книжка для 4+)))))прямым текстом рассказывайте,мед терминами)))хотя он уже вам расскажет что угодно
Сапай вазони• 08 сентября 2023
Ответ длякурасаны
Особисто я щаслива, що мені не підсували батьки книжки ’про ето’. Були вдома пару енциклопедій для дівчат і підлітків, сприймались нормально, чи попадались медичні книжки.
Розмова з батьками про полюції і контрацепцію з ініціативи батьків, коли дитині секс не цікавий, а хочеться ідеальних стосунків - іспанський сором
автор курасаны • 08 сентября 2023
Ответ дляLanas67
Ваша дитина в такому віці в курсі була що таке вранішні полюції при статевому дозріванні? Або, наприклад, взагалі що таке менструація , крім того що це просто кров тече з дівчини? Їй на вулиці розповіли?