После 18• 20 апреля в 13:27
Куди втікали ваші родичі в період Другої світової війни?
з території сучасної України.
і чи повернулись потім назад?
Ку ка ку ка ку• 21 апреля в 21:02
Ответ дляСкорая помощь
Бабулю і інших дівчат з села вивезли на фабрику в Німеччині працювати, їх село було окуповане (Запорізька область), дід - був віськовий.
Після закінчення війни агітували поїхати в Америку або Великобританію на вибір, обіцяли захист, вмовляли не їхати в СССР бо там розруха. Але бабуля повернулась.
вона додому повернулася....
Ку ка ку ка ку• 21 апреля в 21:08
Ответ дляПерша скрипка
Ви жартуєте? Тоді що, можна було з окупації виїхати? Евакуювали тих, хто ще не був окупований.
а зараз дуже виїдеш? залишити рідний дім, господарство, усе що нажито роками?
Перша скрипка• 21 апреля в 21:11
Ответ дляКу ка ку ка ку
Купа людей повиїздили з окупації, я в тому числі.