ЖующаЯКонфету• 08 сентября 2023
Мама ніколи не радіє моїм успіхам
Її вони скоріше дратують. Я ніколи не чула від неї схвалення, я завжди і в усьому не така. В мене ще брат і сестра, вона скоріше "все моє забрала і віддала б їм". На зараз спілкування звела в нуль, щоб не слухати ось це вічне г...но. В кого ситуація не така - постарайтесь стриматись в різких коментарях
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А ви вважаєте себе краще ніж брат з сестрою?
Ні, не вважаю
Файно Замало• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Молодша
Зазвичай так з середніми буває.
А таке відношення тільки до вас? До інших дітей ви помічаєте інакше?
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Зазвичай так з середніми буває.
Так, до інших такого ставлення немає
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляOksana_Ku
Скоріше за все Ви добивається того, чого вона б сама хотіла добитися в своєму житті, і тут має місце заздрість мами до доньки. Не чекайте схвалення від когось, робіть все виключно заради себе
Моя ситуація скоріш інша, я просто не бажана дитина. Вона завжди мріяла про сина і дочку. Про це мені також регулярно розповідається
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Младших, обычно, любят больше
Ага )
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ви не просили Вас народжувати, на це вплинути ніяк не могли, а ось не звертати увагу на її негатив і жити в своє задоволення Ви можете. Вам вирішувати;)
Рву и мечу• 08 сентября 2023
Забийте. Ви доросла, Ви сама собі мама, любіть себе і радійте своїм успіхам.
Бабулька• 08 сентября 2023
Прийняти і відпустити цю ситуацію, на яку ви не маєте впливу. Самі себе хваліть, робіть досягнення покроково, балуйте за значущі здобутки. У вас є найголовніший поціновувач - ви самі.
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляOksana_Ku
Викреслити з життя назавжди досить складно. Тепер починає тиснути, що вона мене ростила, годувала, а я відвертаюсь. Зараз просто ’відкупляюсь’. Без спілкування
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляРву и мечу
Якісь комплекси ’недолюбленості’ таки присутні
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляБабулька
Дякую
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляСердючка
А що за успіхи у вас такі? Можливо там дійсно нема чому радіти?
Можливо
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ви ж розумієте, що це маніпуляція? Побудуйте уявну стіну, яка блокує її претензії, і йдіть своїм шляхом. А те, що виростила-вигодувала - це її обов´язок, а не послуга.
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляOksana_Ku
Звела спілкування в нуль
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляСердючка
Можна приклад успіхів
В мене успішна карьєра і хороший заробіток, і все, що з цього випливає
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляOksana_Ku
Це їй досить складно пояснить. Я вже і не пробую
Удачная• 08 сентября 2023
Шкода, розумію, що це неприємно.
У мене схоже було з татом. В нього замашки патріарха, недавно видав, що дуже погано, що мені пощастило потрапити на хорошу роботу і заробляти достатньо самій, бо я не розумію базових для жінки речей як от підкорятися чоловікові, виконувати жіночі справи і поважати (читай ні в чому не перечити) йому і свекру.😳
Бабулька• 08 сентября 2023
Стосовно себе я не пам´ятаю, щоб мене мої батьки хвалили, гордились, якісь компліменти казали і я не очікую від них нічого і при цьому не почуваюсь нещасною. Своїх дітей більше хвалю, кажу, що гарненькі, красуні, старша гарно малює, є цікаві роботи, молодша гарненька, сонечко. До своїх дітей я більш тактильна, не пам´ятаю, щоб мене просто батьки обіймали, і це не говорить, що вони мене не любили, просто вони такі. Живіть своїм цікавим життям, можна багато чого зараз навчитись, було б бажання.
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляУдачная
Шкода, розумію, що це неприємно.
Так, у вас ті ж крайності, що і в мене. Їдем кататись на лижах в гори - та скільки можна їздить? Ще ногу там зламаєш, не набридло тобі по горам постійно? І тут же через секунду, так мрію, щоб брат з родиною в гори на лижі поїхав.. це не жарт, через секунду видає
Бабулька• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Може батьки хочуть, щоб брат був більш успішним із-за цього відчувають несправедливість і негатив до вас. Не кажуть їм про свої плани, менше знають, краще сплять.
Allein74999• 08 сентября 2023
Общение на ноль - самый верный вариант. Я хоть и единственная дочь, но вечно не такая. Поэтому предпочла не видеть и не слышать. Не такая - пусть родит себе такую, как хочет, в след жизни.