размахер• 08 сентября 2023
А давайте відверто про свої недоліки... Терапевтична вправа)
Кажуть психологи, що треба приймати свої слабкі сторони. Але якось це сприймається лише як слова, як теорія, до практики зазвичай ніхто не доходить. Особливо якщо немає гарних навичок саморефлексії.
Давайте проведемо практику, яка дозволить нам хоча б краще познайомитись з собою. Хоча б окреслити, які є в нас слабкі сторони, недоліки, таргани тощо.
Усвідомити їх наявність - це вже пів справи. Далі потрібно дозволити собі їх мати та признати за собою право бути чудовою людиною з усім цим комплектов мінусів.
Одразу скажу, я не психолог, просто зараз намагаюсь розібратися з цим питанням, тож захотілось провести цю практику колективно.
Результат:
вже голосів:
72 (56.69%)
Є недоліки і я їх приймаю
29 (22.83%)
Борюсь зі своїми недоліками
20 (15.75%)
Приховую свої недоліки
6 (4.72%)
В мене немає недоліків
ХвилювАллочка• 08 сентября 2023
да, я перфекціоніст до себе і до інших. але більше всього мене злить власна неідеальність, і тому дуже злюсь коли ще хтось критикує мене, оскільки я і сама собі виношу мозок за кожну дрібницю, а тут ще хтось..я цього не перенесу!
Не служанка• 08 сентября 2023
Ответ дляПампушОК
Вы удивитесь, но не только все кого вы перечислили, может стоит поменять профессию , пойти учиться
У меня два высших образования, работа по одной из специальностей - переводчик в крупной международной компании. Зачем мне что-то менять в этом плане, если профессионально я на своём месте?
Просто каралева• 08 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
бооооооже, да.
я это признала несколько лет назад, проговорила вслух, даже к психологу ходила (к двум разным, но не помогло никак). я даже корень проблемы понимаю. хз кто там считает, что признание проблемы или недостатка - это пол дела, в решении - никак не помогло))
Отож...так и живу.
Бавовна• 08 сентября 2023
Ответ длядамаАмстердама
я мало заробляю,а так я майже ідеальна. Чоловіки завжди мене обожнюють і обожнювали і кажуть що я просто ідеальна жінка. Я заміжня,але це не заважає мужчинам проявляти знаки уваги до мене
Вы наверное такая жуткая неудачница что даже по анонимом не удержалась не похвалиться
тема про недостатки
Бавовна• 08 сентября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Депутаты, судьи, прокуроры, корупционеры, власть, но я к ним не отношусь.
Ни к кому из них не отношусь. Уже в 28 лет построила свой первый дом в Киеве. Деньги можно зарабатывать, если есть мозги. У вас их просто нет
Пупуговка• 08 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
бооооооже, да.
Если вы можете найти тех, кто решит, то почему бы и нет.
Муж, например.
Бавовна• 08 сентября 2023
У меня много недостатков. Самый большой - тревожность. Я умею принимать решения быстро, но всегда потом сомневаюсь правильно или нет и это меня убивает. Это плата за ответственность. Научилась с этим жить придумала кучу ритуалов как избегать навязчивых мыслей. Внешность и тп я переболела ещё в молодости.
дамаАмстердама• 08 сентября 2023
Ответ дляБавовна
тема про недостатки
Неудачница?))) чтоб все біли такими неудачницами как я))))) я живу как у бога за пазухой))все имею,все есть,счастливая,любимая,муж золотой,семья.достаток.есть все. )))зарабатіваю сама немного, если єто недостаток. но мне больше ине надо))) у меня есть Мужчина) а я занимаюсь своим любимім делом и счастлива просто.мнене надо думать как прокормиться и чтоб на все хватило. Я прежде всего Женщина а не лошадь кормилица. неудачница?))) не думаю. Я занимаюсь тем,чем в идеале должна заниматься каждая женщина, а не тянуть весь быт,готовить,и мертвой падать вечером от усталости,и думать ка кдотянуть до зп,как выкрутиться и купить детям зимнюю одежду и т.д.
Р.с. Без мужа не пропаду))) есть на мне много недвиги и часть его бизнеса)
Стетоскопуло• 08 сентября 2023
Ответ длядамаАмстердама
жінка не зобов*язана вміти заробляти гроші. це чоловік зобов*язаний. жінка зобов*язана бути коханою і щасливою,красивою,жіночною,творчою,цікавою,мудрою,мати улюблену справу,від якої надихатися. а як цього нема,значить треба до цього прагнути.Тоді і чоловік достойний підтягнеться. жінка може працювати для свого задоволення на ту суму,на яку вона здатна. А от основні витрати і утримування,житло,їжа- це обов*язок чоловіка споконвіку
Так гарно написали!
дамаАмстердама• 08 сентября 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Так гарно написали!
бо так і є. це лише сучасне сус-во нав*язує,що жінка має все робити навпіл з чоловіком.але при цьому ще бути берегинею,гарно виховувати дітей,тримати лад в будинку ,смачно готувати.виходить така собі кобила-годувальниця. гроші і житло,їжа- це обов*язок чоловіка і тільки. жінка може працювати,звичайно,але утримувати родину,годувати непрацюючого чоловіка,утримувати себе вона точно не повинна. якщо вона живе сама - так ,утримує. якщо вона живе з чоловіком,то цю функцію АВТОМАТИЧНО бере на себе чоловік. і доки жінки це не зрозуміють,доти будуть у сім*ях при чоловіках ломовими кобилами.
Стетоскопуло• 08 сентября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Клас, дякую!
Бяки-козяки• 08 сентября 2023
Ответ дляПупуговка
Муж, например.
увы, мой муж очень хороший, но у него такой же недостаток))
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Если у человека сильно развито терпение, то оно сильно развито и на работе и, например, при уходе за больным родителем. Это сила или слабость, достоинство или недостаток?
Похоже у автору стоит поработать над способностью выбирать контент
Навіщо, на вашу думку, мені ця здатність? )))
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ дляСтетоскопуло
В мене багато недоліків, є такі - працюю за мінімалку три роки, багато їм, і солодке теж, люблю когось обсудити, з чоловіком не вмію обговорювати проблеми, псіхую часто . Багато говорю про свої хвороби. Але найбільша - я плюшкін, дуже захламила свою квартиру, кругом кучі одягу.. Дуже хочу це змінити. Але це важко. З понеділка у відпустці, спробую знову , дуже вірю в результат, хай не 100%, але початок змін
Великі мішки вам в поміч ) Дайте собі завдання наповнити їх тим, що вам вже не потрібно. Я розхламляюсь за принципом - останній рік воно мені не треба було, отже не треба буде й надалі
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ дляПупуговка
Негативно отношусь к понятиям ’терапевтическая практика, рефлексия, психология’.
При этом легко могу написать и обсудить свои недостататки.
А чому негативно?
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ дляПотужна махіна
Не умею зарабатывать деньги, не довожу начатое до конца, не знаю как с собой бороться((
Навіщо з собою боротися? Живіть в мирі з собою ) Так же краще )
Стетоскопуло• 08 сентября 2023
Ответ дляразмахер
Мішки рік лежать, деякі я заповнила, так і стоять.. якась бідність в голові не дає викинути, ну в мене правда, дуже маленька зарплата, все думаю, що щось пригодиться.
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Не сприймаю критику, одразу стаю в оборонну позу, хоча критика буває і обгрунтована але зазвичай я не питала поради чи оцінки в тої людини що критикує.
Якщо запиту на критику не було, то вона не може бути обгрунтованою, отже правильно робите, що такі висловлювання не сприймаєте.
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ дляКапризуля
Ни один вариант не подходит. У меня есть недостатки. Я не скрываю их от других людей, но и не борюсь с ними
Отже приймаєте )
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ дляБавовна
О, розкажіть про ритуали, цікаво )
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Насправді людині багато не треба... Я зараз в процесі заміни шафи. I от зібрала свій одяг в сумки і винесла на балкон, бо стару шафу прибрали, а нова ще не встановлена. I це вже місяць часу. Залишила я собі буквально 1 стопку одягу. I мені вистачає ))) За іншим на балкон лише раз лізла, щоб дістати сукню. А так - розумію, що можу загалом обходитись без тих клунків. Може навіть дійде до того, що вони в нову шафу не переїдуть, а одразу віднесу в церкву (туди ношу одяг, бо є спеціальний столик, потім люди розбирають, що кому треба).
Стетоскопуло• 08 сентября 2023
Ответ дляразмахер
Я все життя мало що мала, і зараз натаскала з секондів нового одягу, багато, ношу із задоволенням, на роботу, у вихідні в атб хоч, і переодягаюся після роботи. Взуття все старе, по 3, 4 і більше років. Босоніжки з Польщі привезла рік тому, купила по величезній знижці, але вже майже зносила, шкода.. Зрозуміла, що в мене це мабуть єдиний метод отримання задоволення, ну ще їжа , але на ній зараз сильно економлю. А ще маю трьох дітей, готую щодня багато, супи, каші, салати, те, що недороге. А мені скоро 50, розумієте? Я ніде не була і раніше ,крім разів 6 в селах Херсонської області на морі, в найбідніших умовах. І то чоловік завжди казав, чого ото їхати? З ним була рази 3, а потім тільки з дітьми. В дитинстві теж ніде не була, бо виросла в селі, де головне було городи, трава, сіно, свині, кури.. який відпочинок?
размахер
• 08 сентября 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Не позбувшись старого не прийде нове - ще така є думка
Стетоскопуло• 08 сентября 2023
Ответ дляразмахер
Так, знаю.
Потужна махіна• 08 сентября 2023
Ответ дляразмахер
Просто когда у человека нет денег он не может быть спокойным и счастливым. Он не может радоваться жизни, он постоянно ощущает нестабильность и стресс.
Бавовна• 08 сентября 2023
Ответ дляразмахер
О, розкажіть про ритуали, цікаво )
Они сумашедшие, но помогают. Если срабатывает тригер и срываюсь, то обязательно нужно мне выйти из помещения и сосалки еще мятные - чтобы не лезли на язык злые слова
если не уверена заработала или потеряла и начинаю гонять это в голове - иду в парк, оставляю там мелочь на хорошую погоду и если потеряю деньги, то пусть это будет плата за хорошую погоду и удачу в следующий раз. Если начинаю нервничать, злиться - то когда поймала этот момент, закрываю глазу и мысленно задаю вопрос - три раза ´что я сделала не так по отношению к самой себе´ сразу попускает , потом мысленно прошу у себя прощение.