размахер• 08 сентября 2023
А давайте відверто про свої недоліки... Терапевтична вправа)
Кажуть психологи, що треба приймати свої слабкі сторони. Але якось це сприймається лише як слова, як теорія, до практики зазвичай ніхто не доходить. Особливо якщо немає гарних навичок саморефлексії.
Давайте проведемо практику, яка дозволить нам хоча б краще познайомитись з собою. Хоча б окреслити, які є в нас слабкі сторони, недоліки, таргани тощо.
Усвідомити їх наявність - це вже пів справи. Далі потрібно дозволити собі їх мати та признати за собою право бути чудовою людиною з усім цим комплектов мінусів.
Одразу скажу, я не психолог, просто зараз намагаюсь розібратися з цим питанням, тож захотілось провести цю практику колективно.
Результат:
вже голосів:
72 (56.69%)
Є недоліки і я їх приймаю
29 (22.83%)
Борюсь зі своїми недоліками
20 (15.75%)
Приховую свої недоліки
6 (4.72%)
В мене немає недоліків
Бавовна• 08 сентября 2023
Ответ дляПотужна махіна
Просто когда у человека нет денег он не может быть спокойным и счастливым. Он не может радоваться жизни, он постоянно ощущает нестабильность и стресс.
Вы заблуждаетесь, у лично у вас всегда будет стресс даже если на счету миллиард...
ПампушОК• 08 сентября 2023
Ответ дляНе служанка
У меня два высших образования, работа по одной из специальностей - переводчик в крупной международной компании. Зачем мне что-то менять в этом плане, если профессионально я на своём месте?
Тогда , действительно риторический вопрос. Если вы такая умная, то почему бедная?
ПампушОК• 08 сентября 2023
Ответ длядамаАмстердама
жінка не зобов*язана вміти заробляти гроші. це чоловік зобов*язаний. жінка зобов*язана бути коханою і щасливою,красивою,жіночною,творчою,цікавою,мудрою,мати улюблену справу,від якої надихатися. а як цього нема,значить треба до цього прагнути.Тоді і чоловік достойний підтягнеться. жінка може працювати для свого задоволення на ту суму,на яку вона здатна. А от основні витрати і утримування,житло,їжа- це обов*язок чоловіка споконвіку
Почему же нет, что за инфантильная позиция. Так же должна себя обеспечить и своих детей в случае чего. Такой же член общества как и мужчина
Не служанка• 08 сентября 2023
Ответ дляПампушОК
Удалено администрацией...
ПампушОК• 08 сентября 2023
Ответ дляНе служанка
Удалено администрацией...
Мозга хватило только для оскорблений, ясно-понятно, даже не удивительно 👏🏻
Не служанка• 08 сентября 2023
Ответ дляПампушОК
Это цитата из лучшего сериала в истории кино. А Вы и дальше мыслите своими категориями)