Барвіночка• 08 сентября 2023

Вот что у некоторых в голове такое советовать

Собирают аптечку в школу в бомбоубежище .
Одна мамаша, или кто она с такими советами..древними.
А давайте ещё цитрмончик и валерьчночку...детям .
Ух.. меня растипало..
Ну как, как можно такое советовать???
Может кто то из деток пьет цитрамон .....
Ну так кто пьет, возьмет себе сам, то , что пьет индивидуально...
Что у вас ’интересного’ советовали взять в бомбоубежище ..
4мама• 08 сентября 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
а если Вы поза зоной, а вопрос жизни и смерти?
Таке в принципі неможливо.

Гадаю_По_шнуркам• 08 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Якісь чарівні просто батьки бувають. Це значить - зоболів у дитини живіт у школі, вона відкрила аптечку і щось там собі призначила і випила?
Мабуть по їх логіці так. Хоча це мабуть ті, що при першому визу антибіотики дають
Зайченя• 08 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Ага. А батьки дебатами вирішують, що саме туди поклати. Бо у вчительки власних дітей немає, а в них є, їм видніше.
4мама• 08 сентября 2023
Ответ дляСовбез
Якесь роздвоєння особистостi
Навіщо ви своїй дитині даєте препарат з такою побічною дією?

Можливі нудота, біль в епігастрії; алергічні реакції (висипання на шкірі, свербіж, кропив´янка, набряк Квінке). Рідко –анемія, тромбоцитопенія, метгемоглобінемія. При тривалому застосуванні увисоких дозах можлива гепатотоксична дія.
Зайченя• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
Це НЕ порада. Це - констатація факту. Ті, що вживають парацетамол також частково живі.
Тобто нам щодо наших дітей ви кажете: не драматизуйте. А собі даєте право драматизувати навіть через огляд ваших дітей хірургом. Ок, все ж зрозуміло)
4мама• 08 сентября 2023
Ответ дляЗайченя
Вам те саме запитання.
Вживаєте самі і дитині даєте препарати з такими побічними. То все ок? Так?

Можливі нудота, біль в епігастрії; алергічні реакції (висипання на шкірі, свербіж, кропив´янка, набряк Квінке). Рідко –анемія, тромбоцит опенія, метгемоглобінемія. При тривалому застосуванні увисоких дозах можлива гепатотоксична дія.
Совбез• 08 сентября 2023
Ответ для4мама

Я вже ржу, що я даю?

Зайченя• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
Таке в принципі неможливо.
Зважаючи, скільки часу ви проводите на форумі, маючи стількох дітей, то думаю, що можливо....
Зайченя• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
Вам те саме запитання.

Ви за мене вирішили, що я даю чи не даю своїй дитині?
4мама• 08 сентября 2023
Ответ дляЗайченя
Відкрию вам великий секрет - я на форумі у 99% випадків лише коли сижу і чекаю дитину у машині під школою/гуртками.
4мама• 08 сентября 2023
Ответ дляСовбез
Я вже ржу, що я даю?
Те і даєте. І не тільки це.
Зайченя• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
Значить, у вашої дитини цілодобові гуртки. Я вас часто бачу в усіх темах, незважаючи на час доби)
Совбез• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
Те і даєте. І не тільки це.
А ви дозволили нам тiльки аспiрiн? Я вже заплуталася
Своего не предлагать• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
Таке в принципі неможливо.
да-да, я помню прошлую зиму блэкаут, связь только в метро можно было поймать. и то еще сначала надо было найти где зарядить, потом уже идти в метро звонить
а сам аппарат может элементарно подвести в любой момент, это ж всего лишь железяка.
4мама• 08 сентября 2023
Ответ дляСовбез
Я не дозволила. Та Боже мій, чорним по білому написала. Чи які в вас там налаштування інтерфейсу. Просто написала - не драматизуйте. Інструкції пишуться, переписуються і тд і тп.
Смішно просто.
4мама• 08 сентября 2023
Ответ дляЗайченя
Ну наразі в мене троє на розвозі. З 7.00 до 19.00
Совбез• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
Смішно просто.
А пости 184 та 186 не ви писали?
4мама• 08 сентября 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Мої діти у таких випадках зі мною у безпечному місці - теплому і світлому.
Зайченя• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
Класно вам, по гурткам розвезла і втикаєш в телефон: ні готувати, ні годувати, ні все інше

4мама• 08 сентября 2023
Ответ дляСовбез
А пости 184 та 186 не ви писали?
І?
4мама• 08 сентября 2023
Ответ дляЗайченя
Так. Маю таке щастя. Дякувати Богу усі дієздатні і можуть самі поїсти. Та й приготувати і прибрати також.
Совбез• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
І?
Нащо ви драматизуєте?
Аноним_1857• 08 сентября 2023
всю мою школьную жизнь в школьном медпункте было два вида лечения от всего: цитрамон и йод. А тут прям всполошились)
Зайченя• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
А до гуртків доїхати - стають недієздатними?
Божий одуванчик• 08 сентября 2023
Ответ дляБарвіночка
Не верю в валерьчнку и не переношу запах ее
Кстати, если ее взять и открыть в бомбоубежище, то многим может стать плохо от ее запаха.
И это спирт там, если что.. детям то...
Таблетки - до фени разово..
.
Так это ваши проблемы, препарат отличный и быстродействующий в каплях. Вам надо попить кстати
Божий одуванчик• 08 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
А что не так с валерьянкой?
Нам в свое время в школе, в медпункте всем от головной боли давали капли Элеутерококка
Так врачи и назначают
Жинси на дитину• 08 сентября 2023
Ответ дляЗайченя
А діти ходять вшиві, бо батьки і сами за ними не дивляться і іншим не дозволяють. А воші самі по собі нікуди не зникають, а навіть навпаки. Сестра племінницю в іншу школу перевела, бо батьків одної дитини цілком влаштовувало, що в їхньої дитини воші, а від огляду дитини вони відмовлялися, а про лікування й мова не йшла.
Отож , бо це не карантинна хвороба. В нас звичайна школа, то тактовно кажемо і поки скарг не було
Ку-кусик• 08 сентября 2023
Ответ дляБарвіночка
Как что?????
Как можно советовать такие лекарства?? одна посоветовала, вторая дала...
Одна надежда, что учитель сообразит, но не факт, у нашего учителя детей нет и она может и не знать по лекарствам да и не обязана.. а медсестры пока нет...
Ваша учитель обязана знать только то, что она имеет право обработать небольшую ранку и заклеить пластырем. И измерять температуру. Всё!
Нет медсестры в школе - есть алгоритм действий без неё.
Если что, я учитель.
Пані з калабані• 08 сентября 2023
Во избежание вотэтавсе, я ещё в саду научила. Если к тебе приближается кто-либо с таблеткой, каплями, уколами, ори : ’у меня аллергия, звоните маме!’
Если ситуация сложная, скорую надо, а не угощать детей непонятно чем и от чего
Весотехник• 08 сентября 2023
Ответ дляБарвіночка
Там ацетилсалициловач кислота, детям нельзя!!! Еще одна...
Ой, авторе, ви не переконаєте багатьох людей у тому, щоб вони викинули безполезну валеріанку і не давали своїм дітям аспірин. Про що тут казати, коли мій чоловік займається гуманітаркою для цивільних на лінії зіткнення, і йому постійно поступають запити на гомеопатію і ’травки’... І він би це возив, якщо б я не подивилась.