Барвіночка• 08 сентября 2023
Вот что у некоторых в голове такое советовать
Собирают аптечку в школу в бомбоубежище .
Одна мамаша, или кто она с такими советами..древними.
А давайте ещё цитрмончик и валерьчночку...детям .
Ух.. меня растипало..
Ну как, как можно такое советовать???
Может кто то из деток пьет цитрамон .....
Ну так кто пьет, возьмет себе сам, то , что пьет индивидуально...
Что у вас ’интересного’ советовали взять в бомбоубежище ..
Ух.. меня растипало..
Ну как, как можно такое советовать???
Совбез• 08 сентября 2023
Ответ для40каградусная
Можно с 15 летнего возраста.
Ну тим бiльше, кiлька рокiв тому майже всюди було про 12, зараз передивилася, то дiйсно 15-16, а ще 18 проскакує. Це лише означає що це дiйсно небезпечно.
Зайченя• 08 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Люди, а що тут дійсно є такі, хто дає жарознижуюче у школу дітям?
Є! В нашій школі одна мама рознос вчителю вчинила, бо сказала дитині випити 2 пігулки, а дитина випила більше (чи з іншими поділилася???). Короче, вчитель була винна, хоч її навіть до відома про ці ліки не ставили.
Ну шо не так?• 08 сентября 2023
Ответ дляЗайченя
А хто її призначив винною - та недолуга мати чи її дійсно наказали? Читаю тут теми про школу з
очима, батьки вже геть подуріли. Хто в тих школах ще працює
Продавчиня кіз• 08 сентября 2023
Ответ дляБарвіночка
Как что?????
Как можно советовать такие лекарства?? одна посоветовала, вторая дала...
Одна надежда, что учитель сообразит, но не факт, у нашего учителя детей нет и она может и не знать по лекарствам да и не обязана.. а медсестры пока нет...
Так вы же самая грамотная из них в медицинских вопросах, проконсультируйте. Зачем нам ваши стенания? Направьте свою энергию в нужное русло. Или вам пообсирать родителей захотелось?
Слухи-руки не распускаю• 08 сентября 2023
Ответ дляБарвіночка
Как что?????
а яка різниця є діти у вашого вчителя чи немає до її компетенціі? чи то тепер вчителями можна ставати лише після родів????
40каградусная• 08 сентября 2023
Ответ дляСовбез
Да, не так давно еще было с 12 лет. Сама удивилась.
Ответ дляСовбез
Не можна, у дітей може викликати синдром Рея, це смертельно небезпечно.
Ай, вже не драматизуйте. У совку УСІ діти жерли ту ацетілсаліцилову. Бо іншого не було.
Парацетамол також небезпечний. Взагалі я противник жарозгижуючих в принципі. Але однократний екстренний прийом припускаю якщо дуже треба.
Совбез• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
Iнструкцiя для кого написана?
Ответ дляСовбез
Це ж не тільки від температури, а від головного болю. І якщо діти у бомбосховищі, а у когось підніметься температура, то що робити? Тривога іноді триває довго.
Водичкою кімнатної температури зони пульсу змочити. Пити багато. Пісяти. Температура як піднялась так і опуститься.
Ответ дляСовбез
Iнструкцiя для кого написана?
Ті інструкції пишуться і переписуються. Лише на моєму досвіді лікування моїх дітей купа всього змінилось вже. Що говорити про минулі покоління. Ви ж напевне також вживали ацетилсаліцилову кислоту. Живі?
Я в жодному разі не закликаю, просто дивуюсь коли щось одне демонізують а інше ідеалізують бо ’інструкція’ :)))
Совбез• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
I подорожник на лоба.
Совбез• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
Саме закликаєте, бо нiчого ж страшного, всi пили.
Зайченя• 08 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Не знаю, чим там все скінчилося, це було в нашій школі, але не в нашому класі.
Ответ дляСовбез
Дивна в вас реакція на мої дописи. Ви і по життю така? Чи тільки на форумі.
Очевидна констатація очевидного факту - ми - покоління яке виросли неодноразово вживаючи ацетилсаліцилову кислоту.
Особисто Ви уважно читали інструкції до всіх допустимих на сьогодні піролітиків?
Я - так. І моє СВІДОМЕ рішення - життя без ліків. Яке доволі успішно втілене у життя. Окрім критичних ситуацій, звісно. 37.2 до критичних не відношу як багато хто тут :))))
Зайченя• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
Живі. Але ж наші животи і хірурги оглядали в школі, і наші батьки їх в педофілії не звунувачували. Але ж вас це не зупинило?
Своего не предлагать• 08 сентября 2023
Ответ для40каградусная
Валерианка всегда капается в небольшое количество воды.
слава богу, мне пока не надо )))
Совбез• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
Ну от вживали дiти, то не просто ж так вiк пiдняли, значить все таки були випадки. А ви не дивна? У вас життя без лiкiв, а iншим нiчого сторашного, нехай дiти аспiрiн вживають, не вашi ж.
Мир Мир Мир!• 08 сентября 2023
Ответ дляБарвіночка
Вы читать умеете?
Я как раз против.
Детям из обезбола можно ибупрофен и парацетамол.
Медсестры нет сейчас в школе..
Я как раз против.
Медсестры нет сейчас в школе..
Автор, моей дочери ваш хваленый парацетамол и ибупрофен до жопы.
Голова болит часто и сильно.
В целях обезболивания пьет цитрамон, спазмалгон, темпалгин и, о БОГИ, солпадеин растворимый.
Но у нее все препараты всегда с собой. И я бы в таком случае настаивала, что бы у ребенка было то, что ему может пригодится, т к у всех может быть разная реакция на таблетку.
Голова болит часто и сильно.
Ответ дляЖдун с Нибиру
Це мій невролог казав. Казала що може відбитись негативно на стаеві функції. І їй років 40. Це в приватній кліниці було. Я вирішила прислухатись, тим більш, що зараз вибір препараті досить широкий і є інші варіанти.
Це із опери чую дзвін не знаю де він.
Логічно,що якщо людина проп´є валеріану, він буде заспокоєний та приторможений (кругом)
і можливо в нього не так активно буде вставати.
але ж це не стосується дітей
Ответ дляЗайченя
Від чого це мене має зупиняти? Я не бачу потреби зупинятись. Вчила, вчу і буду вчити дітей, що НІХТО не має права їх торкатись - далі вже залежно від віку - спочатку без моєї присутності, потім - без їх згоди. Це - базові прийоми безпеки.
Гадаю_По_шнуркам• 08 сентября 2023
Ответ для40каградусная
Проблема в том, что дети потом дают друг другу свои таблетки!
Тех детей, которым действительно нужны таблетки (астматики, больные сахарным диабетом и из) в классе 1-2 или нет вообще.
Остальным таблетки с собой не нужны.
Пс-вы детям вообще не объясняете , что никакие таблетки нельзя пить? (Кроме полученных от родителей или врача?)
Остальным таблетки с собой не нужны.
Зайченя• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
Ну так до чого ваші поради про ’раніше ж було, і нічо, живі’?
Гадаю_По_шнуркам• 08 сентября 2023
Ответ для40каградусная
В Киеве мы все годы учебы сами собирали аптечку в класс. Находилась у классного руководителя.
Бинты, пластырь, йод и маски?
Больше ничего не должно быть в классах
Своего не предлагать• 08 сентября 2023
Ответ для4мама
Я своїм дітям КАТЕГОРИЧНО заборонила без моєї присутності приймати будь-які медпрепарати та проводити будь-які медманіпуляції.
Все що їм треба - є з собою. Екстренні випадки (був у сина перелам руки у школі) - мені телефонують, я приймаю рішення.
а если Вы поза зоной, а вопрос жизни и смерти?
Ответ дляСовбез
Мая твоя нє панімать :)))
Спробую ще раз на пальцях. Як не дійде - то припиняємо діалог.
Особисто я ПРОТИ УСІХ піролітиків у 99% випадків коли їх використовує середньостатистична людина.
Саме тому заборонила своїм дітям вживати будь що що їм може хто небудь запропонувати.
Через 10-20-30 років зустрінемось тут (дай Боже здоров´я) і поговоримо про парацетамол/ібупрофен та інше. Яке зараз всі вживають. Комусь - нічого. Комусь - важка ниркова недостатність. Так само як ацетілсаліцилова.
Ответ для4мама
у нас в школі все анальгіном взагалі лікували, нічого, наче всі живі.
Анальгін, вугілля та но-шпа з валідолом - і це був лікар.
якось вижили
Ну шо не так?• 08 сентября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Остальным таблетки с собой не нужны.
Якісь чарівні просто батьки бувають. Це значить - зоболів у дитини живіт у школі, вона відкрила аптечку і щось там собі призначила і випила?
Совбез• 08 сентября 2023
Ответ дляЗайченя
Якесь роздвоєння особистостi