Анонимушка• 08 сентября 2023

У кого есть квартира в Болгарии?

Довольны ли вы покупкой,считаете ли вы это удачной инвестицией? Буду благодарна за ваши ответы и опыт.
Сиренькая• 08 сентября 2023
Да, русские освободили болгар от турков.
И болгары любят русских, но только за деньги, которые привозили русские.

Брехушечка• 08 сентября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
вечером если не забуду, сброшу ссылку на тик ток... там моя свекровь во всех красе - ученица Усика и Тайсона!! раскидала лихо.
Цікаво подивитись на це)
Мао_Мяо• 08 сентября 2023
ми в Болгарії відпочиваємо більше 10 років в одному й тому ж місці. оренда житла там коштує нам десь 1,5-2 тис євро на місцяць. якщо порахувати, то наче немало ми витратили за 10 років. АЛЕ: конкретно в цьому комплексі квартири в обмеженій кількості періодично продаються, вартість - десь 70-90 тис євро за квартиру (є більше, є менше). якість будівництва була така, що принаймні двічі хазяї квартири вже замінювали у квартирі весь сантехнічний блок (засмічуються труби постійно піском). замінювали холодильник і бойлер. при цьому - в їх квартирі не живуть весь час люди. максимум, ми на місцяць і ще одна родина в них живе. і діти 2 тижні ні рік. наступного року треба робити вже ремонт, бо стіни і підлога вже ’не алльо’. опалення немає, періодично треба замінювати дерев´яні фрагменти на балконах і терасах (вони зсихаються від морського повітря). На утримання цілорічне витрачають приблизно 2000-3000 євро (в них багато йде на облаштування території, спускання води в усьому комплексі, догляд за басейнами, вивіз сміття тощо) + інтернет+ прибирання генеральні.

ми прикинули, що туди приїдемо ще пару разів може, і то питання. виходить, що на відпочинок за цей час ми витратили стільки, що можна було б вже й своє купити - але що з ним робити потім? вважаю, що якщо це не дуже хороше житло в дуже хорошому місці, то сенсу купувати в Болгарії житло - немає. Навіть якщо не будете самі там відпочивати, аби квартиру здати, треба тримати її в хорошому стані. Для цього або їздити треба туди, або когось наймати. В родича була квартира там. В підсумку вийшло приблизно так: продав, за те, що і купив, але теж двічі робив там ремонти із заміною меблів. В підсумку ми на найм витратили менше, ніж він на ремонти і утримання. Ось і вся економіка)))
Чучало яблуні• 08 сентября 2023
Ответ дляМао_Мяо

В принципі так і є. Але є один момент, який треба враховувати. На останні гроші апартаменти з підтримкою в 2 тис євро за рік не купують. То ж філософія повинна бути трохи інша. Ми свого часу купували в комплексі, щоб замість дачі. Ви ж не рахуєте, що і скільки ви б в дачу вкладалися, чи міняли опалення або бойлер,і чи вигідно там. Підозрюю, що теж розходів немало.
yasilisa• 08 сентября 2023
Вот читаю и понимаю, что мы приняли правильное решение и купили вложились в квартиры в Албании, а не в Болгарии. Девочки, спасибо что поделились, потому как были внутри сомнения, чтобы хоть 1 квартиру но купить в Болгарии. Теперь сомнений нет
автор Анонимушка • 08 сентября 2023
Ответ дляyasilisa
Вам нравится в Албании?
автор Анонимушка • 08 сентября 2023
Всем большое спасибо кто отписался.

yasilisa• 08 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Вам нравится в Албании?
Да, очень комфортно и руцких почти нет, им визы албанцы не дают, ненавидят их за Косово
Ms. Iphone• 09 сентября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
квартира в Варне, куплена 6 лет назад (почти на берегу моря). Теперь я считаю, что выгодная инвестиция (49кв. двух. комн. апартамент), один минут - русни тьма, болгары тоже более к оркам склоняются, моя свекровь там периодически русским теткам морды чистит, собрала отряд ’Днепровские свахи’ и пизд... я уже устала письма от хозяина ЖК читать(((
Какая цена 49м
Мао_Мяо• 11 сентября 2023
Ответ дляЧучало яблуні
так і є. на останні гроші точно не варто там купувати нічого:). просто подумалося, що їздити і жити в когось - і відповідальність менша, і, зрештою, вартість теж:). та й набридне рано чи пізно, а продати в момент не завжди можна. дача із великим шматком землі в Україні - то ж майже як другий дім:))).
Чучало яблуні• 11 сентября 2023
Ответ дляyasilisa
У нас бонус - і в Албанії, і в Болгарії, тому я можу мінуси і там, і там назвати. У Албанії теж є свої нюанси дуже серйозні. Взагалі квартиру на відстані мати не так і легко, як може здаватися.
автор Анонимушка • 11 сентября 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Мені здається,що Болгарія більш цивілизованна? Так? Розкажить ваш досвід,будь ласка.
Чучало яблуні• 11 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Так, є таке. Але тут треба ще розуміти, що і для кого є цивілізація. Мої діти люблять більше Болгарію саме через можливість доступу до будь-якого сервісу і до можливості самим їздити між містами. В Албанії хіба що на автобусі пару зупинок по місту. Ні, там не небезпечно, просто географічні характеристики міст такі. Ну, я не про Тирану, там було б теж більш-менш комфортно. В Албанії більш брудно, це реальний факт. Можна купити квартиру в більш зручному районі, в чистому домі, але глобально - це просто відгородити саме себе, а не вирішення проблеми. Я не знаю чому, але албанці засранці. У них мусорна машина їздить містом і прибирає частіше, ніж у нас у Києві, але вони звичайне сміття кидають куди попало. Йдуть, фантик з цукерки чи морозива хрясь на асфальт і далі пішли. У Болгарії немає такого. Але в Албанії, особливо південь, море в рази красивіше і, що диво, дуже чисте. В Албанії, якщо не дай Боже, у вас у квартирі потече вода чи проблеми з електрикою, то це проблема вселенського масштабу, бо нормального майстра не знайти. В Болгарії аби гроші були.
yasilisa• 11 сентября 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Я і згодна і не згодна з вами.
Щодо талану мусорити, то албанці випереджають Болгарію, але пасуть задки відносно чорногорців і боснійців, ось де засранці. В курортний сезон брудно і через албанців і через туристів. Але цього року нарешті ввели більші штрафи і диво, стало чистіше.
Стосовно сервісу, то не згодна. Це не проблема зовсім. Українці вже працюючи, багато ремонтних приватних підприємств відкрили, тому все вирішиться швидко і якісно. Доречні можемо допомогти і порадити, якщо треба.
Цивілізація краще в Албанії, ніж у Болгарії. Такі моли є ще в США, де є автобусні власні станції. Вся Італія шиється в албанських цехах. Вони йдуть вперед семимильними кроками. Албанія та її природа не просто красивіше, а значно красивіше, як Хорватія. Тут і гірськолижні албанські Альпи і річки, і найкрасивіші озера Балкан.
Ну і стосовно моря в Албанії їх 2 - адріатика та іоника. Адріатику ділять з Чорногорією та Хорватією, Італією, а іоніку з Грецією.
yasilisa• 11 сентября 2023
Ну і головне - нерухомість недорога і обслуговування і податок на рівні 100 євро на рік. А якщо здається, то цілий рік