Огірок та Помідорчик• 08 сентября 2023

Порадьте недорогий готель в Єгипті - пріоритет море і харчування

Вже голова кругом:) Єгипет так здорожчав.
Треба на 2 дорослих, на 7 ночей, листопад.
Головне - море (корали необов´язково, але щоб воно було, не відливи і калюжа) і добра їжа (all обов´язково).
Бонусом - велика територія готелю.
Анімація не цікавить.
І все це не дорожче 42 тисяч грн.
Виліт із Варшави (бо лечу з донькою, яка там живе).

В Єгипті відпочивала разів 10, але тепер ті готелі не розглядаю:(

До турагента зверталася, але рука поки не піднімається щось із цього обрати і оплатити:)))

Наприклад, Xperience St. Georges Homestay. (Шарм). На букінгу рейтинг гарний (8,7), але лінія не перша, до моря їхати.
Ще Палм бич (Хургада), Sea gull...
Файна_зупка• 08 сентября 2023
Хорошее питание в стелла макади бич, гляньте цену и свежие отзывы. Там пирс, но есть лагуны с песком.
Інно4каа• 08 сентября 2023
подивіться Хургада готель Десерт Роуз, незнаю які зараз ціни , останній раз була там в 2019
автор Огірок та Помідорчик • 08 сентября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Дякую, гляну! Боюся, що дорожче.
Бриджит_Фрикандо• 08 сентября 2023
Шукайте ще бухту без вітра.
А то і в море не зайдете.
Хургаду можливо?
Прибираю щодня• 08 сентября 2023
Вам треба ставити фільтри ціни і вибирати. Всі які Вам порадять будуть швидше всього вище бюджету бо орієнтуються люди на старі ціни.
Ответ дляПрибираю щодня
Ви праві:)
ставила фільтри.
Отож і не можу обрати. Бо все таке ’смачне’:)))
Думала, може хтось нещодавно їздив.
Ответ дляІнно4каа
Ой, вибачте, не туди:)
Ответ дляФайна_зупка
38 тисяч без перельоту:(
Файна_зупка• 08 сентября 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
38 тисяч без перельоту:(
А у других ТО?
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Шукайте ще бухту без вітра.
А то і в море не зайдете.
Хургаду можливо?
Дякую, що нагадали:)
Тоді простіше застрелитися відразу:))))
Ответ дляФайна_зупка
А у других ТО?
Це перше, що потрапило. Думаю, що все одно дорожче.
Напишу турагенту, хай подивиться.
Файна_зупка• 08 сентября 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Напишу турагенту, хай подивиться.
еще рано на ноябрь смотреть, обычно цены снижаются.
Ответ дляІнно4каа
Дякую, глянула, набагато дорожче бюджету:(
Ответ дляФайна_зупка
Думаєте? А коли краще? Донька дивиться теж, були варіанти на кінець жовтня, зараз вже немає:(
Інно4каа• 08 сентября 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
тоді тур був 29000 грн на 2-х
tourdream• 08 сентября 2023
Автор, Sea gull, який Ви розглядаєте, можу сміло радити. Я зараз знахожусь у Хургаді у ініотурі, вчора відвідувала цей готель. Останній раз я була в ньому у 2019 році. І можу сказати, шо готель змінився у кращій бік. Більшість номерів з Новим ремонтом. І це её просто щось пофарбовали, а взагалі все переробили у номерах, новий, сучасний дизайн.Побудували нові фудкорти біля пляжу, що дуже зручно, оновили ресторан та загальні зони. З харчуванням у готелі теж все добре. Два пляжі піщані, з пологим заходом у море.
автор Огірок та Помідорчик • 09 сентября 2023
Ответ дляtourdream
Оу, величезне спасибі Вам!!!!
Ви мене врятували:)