Оскорбляю всячески• 08 сентября 2023
У кота дуже високий фосфор Як збити? Це ХПН?
Добрий день! У нас дуже високий фосфор, 3.11. Скажіть будь ласка, це вже ХПН? Лікар радить Хітофос і Реналвет. Але для чого обидва препарати,якщо і там, і там хітозан? Поясніть будь ласка?. Також у сечі кров++++ на додаток до лейкоцитів і білка, які були постійно. Проте лікар каже, що кров можливо через те, що сечу брали проколом через живіт. Питома вага знову внизу 1027, минулого разу була 1042, до того 1025. До аналізів вранці випив 50мл води, здавали близько години дня. Поповз вниз альбумін і білок. Мені здається, що все ж є запалення сечового, яке не долікували. Але ж бакпосів минулого разу був чистий. Що робити в нашій ситуації? Він на ренальний кормах, сухий хілс і паучі роял early renal. Паучі, на жаль, інколи не з´їдає за день навіть один. Ще радять севарен, але для мене це дорого,чи дієвий?
Зубная фея• 08 сентября 2023
Креатинін та сечовина це показники роботи нирок. У вас вже йшло до недостатності, але останні аналізи наче норма.
Оскорбляю всячески
• 08 сентября 2023
Ответ дляЗубная фея
Так фосфор же 3.11. Ніякої іншої причини, ніж ХПН, немає? Якщо такий показник?
Купи слона• 08 сентября 2023
Ви вже багато разів створювали подібні теми. Ще раз напишу, ні, у вас взагалі не схоже на хпн. А от з аналізом сечі, лейкоцити і тому подібне- питання. Я вам ще тоді казала- якась проблема з сечовим. А от фосфор так, проблема ( це дуже високий показник. Я знімаю фосфор препаратом ФосфБайнд і тільки ним. Тому що фосфор це дуже небезпечно, вони помирають від високого фосфору. Причин по яким він у вас такий високий я не знаю. Я завжди думала що високий фосфор тільки при хпн, але її у вас і близько немає. Наприклад у мого кота друга стадія і з препаратом ФосфБайнд показник фосфору збиваю до норми 1,3. Але я ніколи і не допускала показника вище 1,98.
Оскорбляю всячески
• 08 сентября 2023
Ответ дляГрабля
Автор, посоветовать ничего не могу, но пусть котик выздоравливает!
Благодарю! Да какое там уже( Единственное,что просила свыше для него- здоровья ((( вот так меня услышали 😭 мне дороже этого кота никого нет. Как в аду сейчас, после того,что увидела( за что(((
Зубная фея• 08 сентября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Зверніть увагу, що це лише в останньому аналізі. Продовжуйте лікування та спостерігайте. Здоров´я вашому котику!
Купи слона• 08 сентября 2023
Цистоцентез не може давати крові в сечі, це стерильний прокол сечового міхура. Отже можна зробити висновок що у вас щось саме з сечовим. Хітофос і реналвет не дадуть нормального ефекту на таких високих показниках фосфору. Треба щось сильніше щоб його збити. Я написала вам ФосфБайнд гідроксид алюмінію, ще знаю дають котикам Алмагель- спитайте в групі по хпн, ви знаєте де це. Та препарати севеламеру різних виробників
Оскорбляю всячески
• 08 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
Мені можна створювати подібні теми,якщо тварина хворіє? І кожного разу щось нове? З вашого дозволу? Я зараз в такому пеклі, що Ви собі уявити не можете ( по всім стаття віетпрнеті такий фосфор це показник хпн,все що я знайшла. У нас минулого разу був 1.67 і повинен був упасти, я давала Реналвет потім ще тиждень, на ренальному кормі.
Розкажіть будь ласка, де купити препарат? Як давати? Він на кормі хілс early renal, паучі роял ренал еаrly, змінювати?
Оскорбляю всячески
• 08 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
Думаєте не може давати кров? Мені здається, цілком може. Проколюється ж шкіра, в якій є кров, і тягнеться сеча, тобто може потягнутись і кров. Дякую Вам. В групі лише порадили севеламер, для мене це дорого.
Купи слона• 08 сентября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Скільки по часу ви давали реналвет? Це дуже слабий препарат при такому показнику фосфору. Де купити Фосф Байнд не знаю, задайте питання в групі хпн. Там частіше з ним стикаються. Я купляла ще до війни, через посередників в Іспанії. Шукала через інтернет. Ви не ображайтесь, просто тема хпн дуже складна та не поширена тут. До того ж мені невідомі випадки хпн, при нормальних показниках креа та сечовини. І навіть якщо припустити що такі це початок хпн, то не має бути такого фосфору (( а от до сечового у вас ще тих разів були претензії. Ви обслідували котика на сечові діагнози?
Купи слона• 08 сентября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну ФосфБайнд також дорогий. Я платила до війни щось в межах 1500 грн, але там банка величезна
Купи слона• 08 сентября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Не знаю навіть, нам три рази робили цистоцентез. Не було ніякої крові
Купи слона• 08 сентября 2023
Ось пошукала. Ми в цієї дівчини з кідстаффу замовляли інші препарати ниркові, але ви можете спитати за ФосфБайнд. Раптом в неї є. Але я купляла все ще до війни тому не знаю як зараз. Має в принципі працювати . Вона з Італії наче
Оскорбляю всячески
• 08 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
Мені порадили на ХПН взагалі препарат за 2500мінімум, севеламер( нам теж робили два рази, без крові, але лікар каже таке можливо.
Оскорбляю всячески
• 08 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
Як обслідувати? Сечовий нам дивились на УЗД минулого разу,сказав все в нормі. Мочу осад минулого разу дивились під мікроскопом, та всі поради, що я знайшла я всі ці питання задавала, все що було під питанням: лейкоцити, білок. Зараз ще й кров. І розширена лоханка тоді. Цього разу не дивились, бо аналіз крові біо прийшов аж ввечері (
Оскорбляю всячески
• 08 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
Не можу відкрити фото(
Купи слона• 08 сентября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну у вас аналізи сечі більш не в нормі, ви бачите? А взагалі вам в групі Микола Шматоваленко написав слушну думку що котик не обстежений. Як в принципі і моя думка.. тут щось інше, не нирки. Шматоваленко має великий досвід бо в нього багато котів, він волонтер рятівник. Севеламер хороший препарат але ми поки не пробували, доки вдається втримати ФосфБайндом
Купи слона• 08 сентября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Не можу відкрити фото(
Чому? В мене все відкривається. Нік на кідстаффі в продавалці Tutta Italia
Купи слона• 08 сентября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Дякую. Це вже не лікування, а підтримка життя ((
Що ви таке пишете????
Купи слона• 08 сентября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Ви ще нічого не зробили а вже зробили висновки про підтримку життя. Ви знаєте що таке підтримка життя? В мого кота два роки хпн по повній програмі. Ліки, періодично крапельниці, дієти. Годування зі шприца три рази на день бо сам не ість ренальний корм. І вдається тримати хпн в межах допустимих відхилень. І коту 16 років, він грається і любить усіх. Але зараз нова проблема пухлина, яку за тиждень ми йдемо видаляти, бо можливо рак. Проте ми боремося. Я читаю літературу, вчуся сама і лікую сама, бо на лікарів розраховувати можна тільки частково. Кінець це коли ноги холодні, а у вас недообстежений кіт.
Оскорбляю всячески
• 08 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
Чому не в нормі? Все як раніше, додалась лише кров. Чи Ви ще щось бачите? Ще одна лікар пише,що може бути з приводом кров, але не ++++
Микола написав Хітофос+алмагель, який саме алмагель не відповів, Ви не в курсі? Бо можливо, завтра за ліками (ми в селі, або посилка, або їхати) У нас в райцентрі немає такого вибору обстеження, як у Києві, що ще обстежити,я не уявляю. Печінку?
Пцр лейкоз вік запитувала лікаря, каже що симптоми не схожі.
УЗД нирки сечовий дивились повторно в кінці серпня, все в нормі крім розширеної лоханки.
Вибачте, що можна дати від глистів? Чи зараз не варто, з такими показниками?
Капнула від бліх нещодавно Адвантейдж, він продовжує чухатись, хоч вже і не так.
Я, на жаль, дуже обмежена в коштах( у мене є лише на хітофос, на збір уже ніхто не реагує. Але я буду намагатись. Якщо треба фосбайнд, буду шукати шляхи.
Купи слона• 08 сентября 2023
Ваша перша задача зараз купити севеламер. Вам написала дівчина в групі де можна його купити.
Купи слона• 08 сентября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Я вам в групі на все відповіла останнім постом. Більше нічим допомогти не можу, пробачте
Оскорбляю всячески
• 08 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
Так Ви ж сказали, що у Миколи великий досвід! А він написав алмагель+хітофос. З приводу севеламеру мені не відповіли навіть, як давати, а це препарат для людей. І я не в Києві! Як напиала діачина. А в селі Черкаської області. Ну от так, як пишеш що немає коштів (це не однозначно ч не буду боротись), зразу нічим не допоможу. Навіть порадою. Який корм давати, а чорт його знає.
Оскорбляю всячески
• 08 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
Я не про те. А про бескінечну біганину тепер по клініках. Це вже не повноцінне життя. Я весь ранок сьогодні проплакала, бо довелось давати Габантин, боялась нашкодити. І навіть коли дала, він в дорозі плакав. Мої прохання допомоги взагалі не мають відгуку. Я не знаю, з якої сторони до цього всього підступитись. У нас тут немає всіх обстежень, про які мова. І на більшість питань,як Ви, сказали і кожен зайнятий своїм, а я перший раз стикаюсь, для мене це темний ліс. Якщо ті ж ліки потрібно терміново давати, а купи і потім думай, як саме, коли людина не відповідає.
Снегурочко• 11 сентября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Алмагель обычный,не А и тд.
Снегурочко• 11 сентября 2023
Ответ дляКупи слона
Де ви купуєте ФосфБайнд?На продаж у вас немає?
Купи слона• 11 сентября 2023
Ответ дляСнегурочко
До війни купила з закордону. На кідстаффі є користувач Tutta Italia - можете спитати в неї чи є можливість купити та переслати.
Ні, не продаю. В мене півбанки лишилося, він терміну дії не має, тому залишу собі.