Така бойова Я• 08 сентября 2023
Sweet TV, чи варто купити абонемент? Або що ви інше дивитесь платне?
І чим воно відрізняється від каналів онлайн?
Омлетик• 08 сентября 2023
та впринципе ничем. Я в Польше смотрю его постоянно. Хоть так ощущение дома
Морковна• 08 сентября 2023
перед прийняттям рішення рекомендую почитати відгуки в плей маркеті. там такий треш.
більше всього відвернуло, що не можна відв´язати картку і з неї постійно вираховують гроші. навіть якщо більше не є підписником і не користуєшся.
Нічний дожор• 08 сентября 2023
Зачем платить, если есть промокоды
Шість місяців тарифу «Кіно» від SWEET.TV
LGSMARTTV
Пакет L максимальний 30 днів - EXISTUA
Пакет L максимальний 30 днів - ONTAXI2022
Пакет L максимальний 30 днів - PSPPLATON
LGSMARTTV
Пакет L максимальний 30 днів - EXISTUA
Потішаюся• 08 сентября 2023
Ответ дляМорковна
Брехня, карту можна відвязати, але це треба зробити через комп, а не через додаток
Така бойова Я
• 08 сентября 2023
Ответ дляНічний дожор
Зачем платить, если есть промокоды
LGSMARTTV
Пакет L максимальний 30 днів - EXISTUA
LGSMARTTV
Пакет L максимальний 30 днів - EXISTUA
Зайшла , ввела промокод. Платно всеодно. Я хочу подивитись Памфір і Батько. Не працюють коди
Нічний дожор• 09 сентября 2023
Ответ дляТака бойова Я
Зрозуміло
Це той же самий світ тв але за 5 грн в день і не потрібно привязувати картку
Мінус - для абонентів Водафон