Леди_на_драндулете• 08 сентября 2023

Ви підтримуєте українських виробників?

От загалом, я би хотіла підтримувати українських виробників. Одягу, взуття
Але не можу собі дозволити. Купую, зазвичай, щось типу зари. джинси по 25 євро. Піджак ну 50 євро.
а в українських, що зустрічаються, піджаки по 5000 грн. зі знижкою. Туфлі в школу обирала дочці між шкіряними геокс і укр, які були на 1000 грн дорожчі. По виду дочка обрала геокс. По якості усі ці ціни теж не ясно, що очікувати
українські стилісти якщо й рекомендують укр виробників, то теж з такими цінами, ніби самі не в Україні живуть і не знають ситуацію

Отож. чи підтримуєте ви укр виробників. Яких? Питання не реклами, а знайти щось за адекватну ціну
Не виправдовуюсь• 08 сентября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
а чого ви так впевнено відповідаєте за гесс. Податки тільки в Україні тусують як можуть. а за кордоном з цим все максимально строго
Да ладно ))) и я не только про гесс, то так к слову

автор Леди_на_драндулете • 08 сентября 2023
Ответ дляРожайтретьего
Я да. В последнее время перешла на Украинское . Не скажу что сильно дороже . Уже нашла магазины где цена качество на высоте ! Пиджак сегодня купила за 2100 Украинский . Я в Киеве . Хожу на все свои . Что то выбрать можно , взять визитку , купить потом на скидке
чий піджак?
всі свої це не в кураж базар?
Ответ дляосень харашо
Не корректно сравнивать дольче габану с ноунеймом относительно оплаты работнику от цены в процентах
а ціну ноунейму ставити таку ж як у дольче габани норм?
Враховуючи, що більша частина ціни в ДГ - це ціна бренду
Рожайтретьего• 08 сентября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
чий піджак?
всі свої це не в кураж базар?
Такой . Это Харьков .
Простите я не знаю что такое кураж базар . Живу только год в Киеве . Езжу возле Воздвиженки по выходным на всі свої . Собираю визитки потом иду скидки акции
Куратор дебошей• 08 сентября 2023
Ответ дляОднозначная
Вітчизняний виробник зараз не дуже підтримує вітчизняного покупця. Надто дорога на сьогоднішній день така підтримка. До того ж іноді дивишся - ніби норм і ціна, і вигляд. А потім виявляється, що то Китай.
Вітчизняний виробник збирає на дрони, шиє спальники солдатам, донатить на армію і роздає гуманітарку постраждалим від підриву ГЕС
Ответ дляНе виправдовуюсь
розкажіть. звідки ви знаєте про податкові махінації за кордоном. з такою впевненністю
Не виправдовуюсь• 08 сентября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А вы думаете там все 100% честно и прозрачно?

Ответ дляКуратор дебошей
давайте не будемо ото грати на патріотизмі
аналогічно можна сказати, що й народ донатить і тд. тож ще й вироника підтримати
а ще питання до виробників, які оце все щось роблять за допомогою збору донатів. Тобто мало свого доходу, вони ще збір оголошують і збирають з людей гроші, щоб потім купити якісь дрони від свого імені
Ответ дляНе виправдовуюсь
думати можна що завгодно. Особливо приміряючи всіх під свій світогляд. але ж ви це якось впевнено стверджуєте
Не виправдовуюсь• 08 сентября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А чего вас так это зацепило?
Чумачечая Весна• 08 сентября 2023
Я устала покупать *овно, но зато украинское. Купила сумку - пришла с браком, брак заменили, через пару носок кожа потрескалась на лицевой стороне. Спортивный костюм - после первой же носки в катышках подмышками и между ног, ну думаю ок, может партия ткани так себе, бренд хвалят, закажу из другой ткани шорты - заказала - катышки и потеря формы после двух стирок. И у меня таких примеров - масса. Единственное, что мне везет на детские вещи, там есть хорошая одежда и обувь нашего производства. Но для себя я больше не рискую, лучше зарубежный массмаркет.
Ответ дляНе виправдовуюсь
А чего вас так это зацепило?
мабуть не люблю отаку впевненість не основану на фактах.

Якщо ви десь там працюєте, причетні до ухиляння від податків у іноземних компаній - то ваша думка варта уваги.
А якщо ви крадете і заспокоюєте себе тим, що всі крадуть - то вже цей факт напрягає. ну і наклеп, поширення неправдивої інформації.

мабуть того мене зацепило =))
Не виправдовуюсь• 08 сентября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете

мабуть того мене зацепило =))
А где я что-то утверждала, написала ,что могут быть вопросики? а это не утверждение и к ’поширенню непрвдивої інформації ’ не относится.
Ответ дляНе виправдовуюсь
вопросики можуть у вас бути які завгодно і до кого завгодно. Головне, щоб питань не було у податкової держав, де вони зареєстровані. а такий варіант, зазвичай, рідкість і гучна справа
не те що в нас
Не виправдовуюсь• 09 сентября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
не те що в нас
А вы податкова?
Mrs.Sexuality• 09 сентября 2023
Повно українських виробників з гарною якістю і нормальною ціною. Шукайте, не лінуйтеся) Онлайн в основному.
Однозначная• 09 сентября 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Задонатити на армію я можу і сама особисто, без посередників. Ще й більша сума вийде. Не треба цих маніпуляцій.
Куратор дебошей• 09 сентября 2023
Ответ дляОднозначная
Треба було мабуть додати ’крім усього іншого’, бо дехто дуже буквально все сприймає
Рожайтретьего• 09 сентября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Я вам от души советую в инста Обзор и пряничек ! Не кашлатиться и все отлично носиться

автор Леди_на_драндулете • 09 сентября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
так порекомендуйте щось, що знайшли непогане
моя лінь тут ні до чого
Mrs.Sexuality• 09 сентября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
моя лінь тут ні до чого
А що саме Вас цікавить?
Ответ дляMrs.Sexuality
А що саме Вас цікавить?
одяг, взуття, аксесуари
з одягу рубашки, світера, костюмні штани
Mrs.Sexuality• 09 сентября 2023
Взуття: тутовзуто, касандра, солді, владна, топітоп.
Сумки шкіряні: топітоп, валіенте.

Одяг: стімма, ларіонофф, емасс. Костюми, сорочки: Наталі Болгар.
Це я Вам з недорогого вибрала.
Однозначная• 09 сентября 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Ну додайте. Що це змінить? Точно не ціну. І взагалі, в такому сенсі ми всі - вітчизняний виробник, бо всі ’крім усього іншого’ робимо щось для армії та як можемо допомагаємо постраждалим.
Ответ дляMrs.Sexuality
Сумки шкіряні: топітоп, валіенте.

Це я Вам з недорогого вибрала.
дякую, повибираю
Голубая фишка• 09 сентября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Сумки шкіряні: топітоп, валіенте.

Це я Вам з недорогого вибрала.
це наші?
Mrs.Sexuality• 10 сентября 2023
Ответ дляГолубая фишка
це наші?
Так, це саме українські виробники.