Рекламама• Изменено 08 сентября 2023
Сон на животику
Дитині виповнилось 4 місяці, майже три тижні тому ми почали стрімко перевертатися на живіт, від тоді лежати на спині взагалі не хочемо, лиш поїли, одразу на животик. Вдень спимо на спині або на боку, а вночі вже 2 ніч хочемо спати на животі, коли перевертаю на спину, то псіхує і одразу перевертається знову інколи зовсім прокидається і знову потрібно ложити спати. Чи є це нормою скажіть, будь ласка? Що робити з цими нічними перевертаннями?
Рекламама
• 08 сентября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Головне без усіляких подушок, бортиків та ковдр спати
Усе зняла, тепер інша проблема, запихає ножки ручки у прогалини, що в ліжку і прокидається, інколи з плачем 🙄
західний_діалект• 08 сентября 2023
Наче на животі небезпечно немрвлятам десь читала.
Хотіла дописати, але не хочу вас лякати.
Поговоріть з педіатром, почитайте самі
західний_діалект• 08 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Я сама наоборот сама на бочок или живот клала.
Я теж на живіт клала в якомусь віці вже, а потім почиталв, що це небезпечно і так себе картала
Королева спама• 08 сентября 2023
Ответ длязахідний_діалект
Поговоріть з педіатром, почитайте самі
Да, младенцем нельзя до 3-4 месяцев, из-за синдрома внезапной смерти. У автоа уже 4 мес. Но старшего я все равно на бочок, он срыгивал сильно , боялась что срыгнет и захлебнется.
Леди_в_ночи• 08 сентября 2023
Ответ длязахідний_діалект
Поговоріть з педіатром, почитайте самі
Якщо без подушки в т.д. то норм, навіть добре
Хоча подушка в принципі в такому віці не потрібно зовсім
Леди_в_ночи• 08 сентября 2023
Ответ длязахідний_діалект
Чим небезпечно?
західний_діалект• 08 сентября 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
То ви самі вирішили що норм?
Доказова медицина каже, що це одна з причин синдрому раптової смерті. Не на пустому ж місці придумали
Ms. Gilmore• 08 сентября 2023
Ответ дляРекламама
О, у нас теж така проблема. 🙄
Уві сні ручки чи ніжки попадають поміж перекладин.
А ще навчилася підсуватися як краб — задом, лежачи на спині. То ще й головочкою може до перекладин досунутись.
Навпаки задумуюсь про бортики. )
Ми тільки недавно купили класичне ліжечко, до цього була люлька Chicco Baby Hug Air.
Навпаки задумуюсь про бортики. )
Леди_в_ночи• 08 сентября 2023
Ответ длязахідний_діалект
То ви самі вирішили що норм?
Ні, читати вмію!
Ніяка доказова медицина на даний час уявлення не має що спричиняє сдрс, а ви вже відкриття зробили
Рекламама
• 09 сентября 2023
Ответ дляMs. Gilmore
О, у нас теж така проблема. 🙄
Навпаки задумуюсь про бортики. )
Ото ж і я про них думаю, бо це просто не ніч, а мука, буджу дитину постійно і сама, як зомбі🙄🙄🙄
Рекламама
• 09 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Педіатр вам дозволяв?
Рекламама
• 09 сентября 2023
Ответ длязахідний_діалект
Поговоріть з педіатром, почитайте самі
Знаю, педіатр сказала перевертати, але ж якби маля далі спало, а ми після перевертання прокидаємося....тому шукаю ще варіанти....
Рекламама
• 09 сентября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Мои с рождения спали на животе.
На спине намного хуже спали.
Педіатр вам не казав про те, що потрібно перевертати..?
Мусик Пусик• 09 сентября 2023
Ну он же ножки подгибает и голова набок, что страшного? Мои оба так спали, я так спала в младенчестве, все выросли
Полтавська галушка• 09 сентября 2023
Ответ дляРекламама
Нет. Только что очень полезно спать ребенку на животе.
Ответ дляКоролева спама
Cиндром внезапной детской смерти из-за прививок. Не может младенец просто так внезапно умереть без причины.
Рекламама
• 09 сентября 2023
Ответ для-Ань-
Чому ж тоді більшість роблять прививки і ми робимо, взагалі немає чітких причин синдрому раптової смерті, але одна із причин дійсно спання на животику...це доказано науковцями...тому власне і небезпечно так спати дитинці
Рекламама
• 09 сентября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Я шокована, чесно кажучи....не чула, щоб педіатри були за сон на животику
Рекламама
• 09 сентября 2023
Ответ дляМусик Пусик
Голівка на бік, але страшно. Вдруг зригувати буде або ще щось....
Полтавська галушка• 09 сентября 2023
Ответ дляРекламама
А я не слышала чтоб против.
Я со старшим с роддама лежала сразу в больнице и там тоже говорили на живот выкладывать.