ГонУрова дівка• 09 сентября 2023
Чому вважають, що жінки бувають злими від відсутності сексу?
Я вважаю, що чоловіки більш від сексу залежать.
Я не помічаю у жінок зв"язку між поганим характером та особистим життям.
Що скажете на це?
Гага Газу• 09 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Ось тому і не казиться) Відсутність сексу не= відсутності оргазму. І якщо жінка має високу сексуальність, то у неї будуть оргазми навіть за відсутності сексу.
Це з власного досвіду, можливо, у когось інакше. Але мені важко уявити жінку з високою сексуальністю, яка буде просто казитись замість того, щоб отримати оргазм. Хоча, звичайно, люди різні
Секс в самотності як алкоголізм. Ніякого задоволення, тільки роздратування.
ГонУрова дівка
• 09 сентября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Я злая только в одном случае - если я голодная. Все остальное меня не злит)
Мене дратує вісутність грошей, втома та проблеми со здоров’єм. Сексом можу займатись, якщо є настрій, його відсутність не дратує.
ДолькиКабана• 09 сентября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я живу одна и нормально, стереотипы об одиночках-неудачницах вызывают смесь смеха, жалости и омерзения.
Дело не в одиночестве, неудачницей можно быть и имея рядом мужчину и семью
ГонУрова дівка
• 09 сентября 2023
Ответ дляГага Газу
Мастуобація - це природньо, не шкідливо, не викликає залежності та не заважає стосункам з чоловіками.
Навпаки, жінка краще узнає своє тіло.
MacOS-ница• 09 сентября 2023
Ответ дляГага Газу
Звісно, це залежить від людини. Я розлучена, вже в досить дорослому віці, за рік втратила єдину подругу, улюблену роботу (20 років стажу), кохану людину, довго роботу знайти не могла, так як живу в смт в зоні бойових дій, через часті обстріли багато що припиняє функціонування.... Тобто приводів для роздратування повно.
Але я продовжую жити і намагаюся знаходити те, що дає хоч якусь радість, допомагати тим, чим можу, і радію цим дрібничкам.... А хтось поряд в кращих умовах і завжди роздратований...
Тому це все досить індивідуально і немає про що сперечатись
Стріляний птах• 09 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Так отож )
Тикати членом можна й 30 хвилин
А оргазму ніякого не буде
А можна його отримати за пару хвилин самостійно
І бути спокійною та задоволеною
Тикати членом можна й 30 хвилин
А оргазму ніякого не буде
І бути спокійною та задоволеною
VitalinkaGL• 09 сентября 2023
Я неправильная.
Не мастурбирую.
Пью сама ибо не с кем и получаю удовольствие)
От отсутствия секса не страдаю.
Не мастурбирую.
От отсутствия секса не страдаю.
Гага Газу• 09 сентября 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Навпаки, жінка краще узнає своє тіло.
Це природньо і не шкідливо, але це все гарно, тільки коли іншого варіанту нема. Була б можливість мати ганий секс з чоловіком, то ніхто б не мастурбував. А так на безриб,ї і рак риба.
МЕСТО_Встречи• 09 сентября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Вот тут не могу не согласиться, сколько примеров вокруг.
Там все розмивчато• 09 сентября 2023
Чоловіки багато чого придумали, щоб значимість свого пенісу підвищити і патріархат утримати
Гага Газу• 09 сентября 2023
Ответ дляСтріляний птах
Так отож )
Тикати членом можна й 30 хвилин
А оргазму ніякого не буде
І бути спокійною та задоволеною
Тикати членом можна й 30 хвилин
А оргазму ніякого не буде
І бути спокійною та задоволеною
Кумусь не повезло з коханцями.
Стигла полуниця• 09 сентября 2023
Я така, якщо тиждень нема сексу роздратованіша, не прям мегера але на мене впливає, все залежить від темпераменту