Для громадян Ізраїлю може бути скасований безвізовий в’їзд до України, а представникові цієї країни заборонять присутність на дипломатичних зустрічах міністрів оборони у форматі Рамштайн. Таке рішення начебто планує ініціювати Рада нацбезпеки й оборони України.
Причинами такого кроку небажання Тель-Авіва допомагати Україні зброєю, а також недружнє ставлення до українських біженців у цій країні, для яких припинили програму медичного страхування.
Крім того, за даними джерела NV, існує підозра, що важлива інформація із зустрічей у форматі Рамштайн потрапляє до третіх осіб через посередництво представника Ізраїлю.
Ответ дляLudaSHS
Да и с Израилем давно понятно
А вот северная корея новости,, мир делится
Все больше.
КНДР допоможе росії відбити контрнаступ ЗСУ
Про це повідомляє Financial Times, посилаючись на оцінки експертів.
На їх думку, північнокорейська зброя може допомогти окупантам відбивати наступ України.
💬 ’Поки що незрозуміло, що передбачатиме угоду між Північною Кореєю та росією. Пхеньян може запропонувати боєприпаси, реактивні системи залпового вогню та балістичні ракети малої дальності — все це допоможе москві відбити наступ Києва — йдеться у статті.
’💩 🤮Північнокорейський диктатор Кім Чен Ин готовий укласти угоду з путіним щодо постачання зброї, пише Financial Times із посиланням на оцінки експертів.
Найближчим часом Кім Чен Ин нібито планує приїхати до російського Владивостока, щоб зустрітися з путіним на полях Східного економічного форуму. У подорож він рушить на своєму броньованому потязі з 20 вагонами.
Все больше.
Блин , у них общая граница.... , протащить можно все что угодно
тихо
Ответ дляL-i-s-a-92af
Тож і Українні варто приймати такі ж рішення :
Українським прикордонникам варто не пускати групи ізраїльських туристів до України, аргументуючи це симетричністю заходів.
Щорічно Умань приймає до 30 000 хасидів-паломників, переважна більшість з яких — громадяни Ізраїлю.
Цим ізраїльським паломникам не дозволять приїхати до Умані на іудейський Новий рік (Рош га-Шана
15 вересня-17 вересня 2023), якщо уряд скасує безвізовий режим з Ізраїлем.
А кому сдавати квартири в Умані по 250 уо в сутки в ці дні?))))
Ответ дляМандарина
Потому что украинские дипломаты-профессионалы от Бога
Что именно не так делат украинские дипломаты?
’Уряд України не потерпить приниження своїх громадян при в´їзді в Ізраїль. Ми зупинимо дію наших двосторонніх угод про безвізовий режим, як це передбачено статтею 7 міжурядової угоди. Цей варіант лежить на столі нашого уряду’, - сказав Корнійчук.
Він додав, що в той час, коли ’нам доведеться докласти всіх зусиль, щоби прийняти десятки тисяч ізраїльтян в Умані, з високим ризиком безпеки та з величезними логістичними зусиллями, - з іншого боку, ізраїльський уряд ображає наших громадян, які прибувають до Ізраїлю’.
Посол України в Ізраїлі назвав такі дії ізраїльської сторони ’немислимими’, і закликав прем´єра Ізраїлю Нетаньяху особисто підключитися до вирішення проблеми.
’Якщо Ізраїль хоче, щоб його громадяни могли приїжджати до України як туристи, зокрема в Умань, я вважаю, що прем´єр-міністр Нетаньяху має особисто втрутитися у пошук вирішення нинішнього стану справ’
Vittoria66• 09 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
не скажите, Китаю выгодна была маленька победоностная, сейчас большая что ослабляет Ес, партнера Китая, то и не очень выгодна, просмотрите уровни инфляции у них и безработицы.
китай может только в парандже помогать, по чуть, ради денег.
а северная корея это вообще бомба замедленого действия. он уже и ядерки испытали , и в сторону Японии периодически пускают.
теперь если получит от рашки технологии- так и еще. миру покой только снится.
как раз Израиль играет на нациаональных интересах, им никто не помогал, позже в 70х уже США встали, а так Израиль играет ’ гребитесь сами, как мы’ .
вообще в мире еще не поняли , что в ходят в большой писец. и отсидется смогут немногие. тут не получится по плану Чемберлена.
Полностью поддерживаю Вашу точку зрения - именно так и обстоят дела.
А насчет позиции Израиля, то нам нужно брать у них пример, если хотим выжить и сохранить свою страну, а не наживать себе приключений на задницу.
Ответ дляJimson
Для промышленности КНР снаряды и пули дефицитными не являются, они могу сделать все, что угодно в нужном количестве. Включая авианосцы и реактивные истребители.
На данный момент Китаю выгодна продолжительная война и максимум санкций против рф. По моему мнению, это приведет к ’дружественному поглощению’ ДВ, в начале экономическому, само собой.
Лично для себя определяю следующий маркер полной готовности рф прогнуться под Китай - доступ к пресной воде Байкала. Как только начнут выкачивать водичку в ’Пекинскую обл’, значит лед тронулся.
Я не про дефицит в Кнр, дефицит в раше сейчас.
Как у вас соединяется - помощь раше и ожидание ее территорий при развале?
Накачивая и помогая раше, они ее вооружают и перезапускают ее впк, что отодвигает поглощение ее территорий, медведь будет усилен, зачем его усиливать?
Ответ дляL-i-s-a-92af
В чем заключалось унижение? Эти правила въезда у них лет 10 минимум. Политика одна на всех-не нравится, не едьте, вас сюда не звали. Если при проверке телефона у вас найдут что-то подозрительное-до свидания. Если вы будете разговаривать не в том тоне-до свидания. Если вы не ответите хоть на один вопрос-всего хорошего. Я это наблюдала лично не раз и не два. И плевать им откуда ты.
Это чужая страна. И там война много лет. Устанавливать свои правила-из право. Я их или принимаю, или не еду. Все. А приезжать и орать «кружите меня», ну там так не будет
Ответ дляРешка7777
тихо
там все неясно, сев корея просит технологии взамен. а это новые санкции для раши. но кремль нуждается в Киме , им надо союзник. насчет эшелонов, это по спутнику прослеживается, как видно было, что китая продавал в азию, увеличили, а с азии в рашу шло.
Ответ дляLudaSHS
На данном этапе они не хотят поражения рф. Видимо, пока все неплохо идет и с дешевыми ресурсами. Скорее всего, играют в долгую. Ждут момента, когда вернуть свое можно будет уже голыми руками, не напрягаясь.
Ответ дляМандарина
Я проходила кордон з Ізраїлем в 2021р,як турист,не маючи там жодних родичів чи знайомих і такої поведінки,як описано в цій статті, щодо мене не було
Ответ дляL-i-s-a-92af
надо, но мы не принимаем такие решения.
Coffee is Love• 09 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я б не сварилася з ними, а просто почала з введення візового посиленого режиму для ізраїльтян. Мені здається це логічним.
Coffee is Love• 09 сентября 2023
Ответ для40ка
Тут самі українці заплачуть, бо вони регулярно на їзраїльських туристах мають вигоду.
Та не заплачуть, бо їздять до нас наразі виключно фанатаики або ділові люди. А їм віза не завадить, підуть отримувати.
Ответ дляНаталитии
Украина никогда не поддержала Израиль.Они все фиксируют и платят тем же.
Можливо і українцям варто ’фіксувати і платити тим же’, згадуючи,скажімо, скандальний єврейський виступ у Верховній раді?
Ответ дляL-i-s-a-92af
Наконец то эти свиньи перестанут тут свинячить
Ответ дляНаталитии
Раненых принимали на лечение в 2014 году, сразу после хардкорного майдана. Во время масштабной войны разворачивали полевые госпитали, передавали медикаменты.
Помогают настолько, насколько хочется им, а не нам. В принципе, вполне естественно.
NastyushaK• 09 сентября 2023
Ответ дляZhukOlena
Ізраїль друзі тільки самі для себе
Израильское правительство к сожалению ’друзи’ для путина.
Это всё отмазки что не помогают потому-что Иран заполучит оружие что нам могут передать (КАК заполучит?) или Рашка поможет Палестине и тд Это всё отмазки.
Просто ’русские евреи’ более ровные и правильные чем ’украинские евреи’.
Вот и всё.
Это конечно сюр, на Украину напали и совершают фактически геноцид нашего народа, у нас президент еврей - и нам Израиль не помог вообще никак!
Даже ПЗРК не передал, даже ни 1 пули не дал или хотя бы не продал.
Это сюр.
Вот и всё.
Это сюр.
Ответ дляJimson
по медицине помогают
Ответ дляNastyushaK
Вот и всё.
Это сюр.
Вот и всё.
Это сюр.
В цій статті є дуже ґрунтовний аналіз україно- ізраїльських стосунків:
«Україно-ізраїльські відносини наразі перебувають на найнижчій точці в своїй історії». Це цитата синхронно звучить від впливових дипломатів по обидва боки україно-ізраїльських справ. І так сталося, що стосунки ці різко погіршилися саме після російського вторгнення у 2022 році.
Окрема тема – відносини з Росією, до якої нинішній ізраїльський прем’єр Беньямін Нетаньягу має давні симпатії.
В українській столиці після початку повномасштабної війни побували не тільки європейські та американські, а й африканські лідери. Проте лідер Ізраїлю так і не спромігся цього зробити.
Ізраїль дуже болісно відреагував на те, що його посла Михайла Бродського не запросили на зустріч послів щодо реалізації «формули миру» Зеленського, яку влаштовував Офіс президента. Так звана «посольська нарада у Єрамка» особливо зачепила Єрусалим. А те, що на зустріч був запрошений навіть посол Бразилії, президент якої в пошуках власної «формули миру» пропонує Україні піти на неприйнятні територіальні поступки Кремлю, стало буквально публічним ляпасом послу Бродському.
У середині серпня в ЗМІ з посиланням на неназвані джерела в РНБО з’явилася інформація, що український уряд нібито розглядає можливість виключення Ізраїлю з контактної групи з оборони України у форматі «Рамштайн». Ба більше, приводом для такої постановки питання стали підозри, що Ізраїль нібито зливає інформацію з таких зустрічей Росії.
NastyushaK• 09 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Там попала информация в Западные СМИ ещё в прошлом году (в начале вторжения) о том что Бенет позвонил Зеленскому и предложил ’сдаться’.
Т.е. Выполнить все требования хла.
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
Ізраїль не є дружнім до біженців – вони не отримують тут ані статусу біженців, ані права на постійне проживання чи на тимчасовий прихисток, їм не надають житло. Тому навіть ті наші громадяни, які приїжджають сюди, маючи право на ізраїльський паспорт, отримують його і їдуть далі до Європи. Бо там вони отримують і прихисток, і все інше.
Ответ для40ка
Так, треба допомога в першу чергу тим, хто ракети бачили і відчули.
Але якраз у таких нема можливості по закордонах
Евакуаційні автобуси були, звичайно були місця звідки виїхати було не реально, але старались волонтери забирати. Виізжали з Харькова багато і без грошей і за кордон. Все безкоштовно. Автобус, харчування, одяг. В Польщі на вокзалі безкоштовне харчування, на таможні. Виїзжали з Польщі безкоштовно автобуси до інших країн, коли Польща стала перегружена. З церков автобуси виїзжали і привозили до церков в Польщі і там були місця для ночівлі і харчування, одяг. На таможні пропускали усіх і без документів, навіть котів, собак, хом’яків. Напишіть в приватні мені хто сидить і виїхати не може, я допоможу! Але в мене склалось враження, що написали ви аби написати. Бо всі хто хотів виїхати виіхали( я не кажу про важкодоступні місця звідки вивозять за великі гроші, але з них не те що за кордон, а на підконтрольну територію важко попасти)
Ответ дляorachka
Потому что украинцы постоянно злоупотребляют туристическим безвизовым и нелегально работают,массово.Остальных из за этого иногда допрашивают в Бен Гурионе,зависит от истории полетов.
нам розповідають, що депортують тих, хто може незаконно працевлаштуватися. І це абсолютно ідіотська причина, тому що Ізраїль сам дозволив нашим туристам, які перебувають у країні більше 90 днів, отримувати дозвіл на роботу у певних секторах. Тобто кажуть, що дамо дозвіл на роботу, але депортуємо, тому що ви збираєтеся незаконно працевлаштуватися.
звездная галактика• 09 сентября 2023
Ответ дляCoffee is Love
вы забываете о тех украинцах, которые на данным момент в Израиле. и им сейчас продлевают визы, продлили страховку и разрешили работать. введет Украина визы, как думаете, что будет делать Израиль?