Стрекоза любви• 09 сентября 2023

Дівчина стала завидною нареченою. Хоча ніколи не думала, що так буде.

Сьогодні побачила коротке відео в інстаграм. Дівчина блогер. Розповідає про себе і свою особливість.
Отака правда життя сьогодення.
Мамзелькіна• 09 сентября 2023
Это грустно, а не смешно

автор Стрекоза любви • 09 сентября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Это грустно, а не смешно
Так ніхто і не сміється. З відео вона дає зрозуміти, чому це сталося. І усвідомлює.
Затишне кубло• 09 сентября 2023
А що там не так, поясніть будь ласка
Кучерявочка• 09 сентября 2023
С такой дамой выпустят за границу?
автор Стрекоза любви • 09 сентября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
А що там не так, поясніть будь ласка
Те, що вона має статус інваліда. А її чоловік матиме статус людини, яку не можна мобілізувати. Плюс можна закордон виїхати.
Федорино Горе• 09 сентября 2023
Навала антимобілізаційних темок останній тиждень перетинає всі можливі і неможливі межи.
Адміни, ау!
Що про це думає сбу, також цікаво
Карма хамелеона• 09 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Адміни, ау!
Що про це думає сбу, також цікаво
А что, СБУ тоже зарегано на Советчице?!
Polz• 09 сентября 2023
Колись тут писали, що жінка з 3 дітьми нікому не треба, то тепер ого як треба)
Мамзелькіна• 09 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Адміни, ау!
Що про це думає сбу, також цікаво
У нас запрещено говорить что не хочешь идти на фронт и отпускать своих родственников?

НаБалКоніХодять• 09 сентября 2023
Блин! У меня третья. Срочно надо на комиссию, переделать на вторую, или даже первую уже дадут...
Бабульція• 09 сентября 2023
Можно поставить на поток ,поженились ,вывезла заграницу ,( за бабки естественно) ,развод .
Следующий .
Polz• 09 сентября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Для дружини і 3 група катить. Якщо немає повнолітніх дітей
Пусин Кукин• 09 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Адміни, ау!
Що про це думає сбу, також цікаво
І що? Як шось не так як вигідно владі, то зразу СБУ і зрада? У нас свобода слова + багато хто з нас знає як насправді все є! Тільки говорити про це не можна
Флюорография гуся• 09 сентября 2023
Ну явно претенденти були, раз вона про це жартує
Мамзелькіна• 09 сентября 2023
Ответ дляPolz
Разве?
Polz• 09 сентября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Разве?
Точно
автор Стрекоза любви • 09 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Адміни, ау!
Що про це думає сбу, також цікаво
Будь ласка, не ганьбіться з вашими теоріями зради. Всім про це відомо. Скільки чоловіків вивезли своїх батьків і дітей з липовою інвалідністю. Для кого це секрет? Тут скоріше цікаво, як дівчина над пропозиціями «сміється» і не вірить «своєму щастю».
Мамзелькіна• 09 сентября 2023
Ответ дляPolz
Точно
Так мужчины с 3 группой не могут выехать
автор Стрекоза любви • 09 сентября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Так, каже що багато претендентів. Завідная нєвєста. Але, зрозуміло, що вона не сприймає це всерйоз.

Polz• 09 сентября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Я про відстрочку від мобілізації
Федорино Горе• 09 сентября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А, ви знач з депресивними антимобілізаційними темками не ганьбитеся?
А я, коли тикаю вам на ваш задум, ганьблюся?
Цікава теорія)
Не ви в штани наклали, і тому воняє, а я знач винна, бо ту вашу вонь помітила)) Нуну)
Жена сантехника• 09 сентября 2023
Навіщо про це створювати тему? Фріків, недорозвинутих, аморальних, тупих, а ще альфонсів та всяких інших завжди було повно, при чому в будь-якій країні.
Ви так пишите, ніби жили все життя в світі рожевих поні, а тут раптом загубили окуляри
Федорино Горе• 09 сентября 2023
Ответ дляПусин Кукин
Це не вигідно не владі, курочки ви мої.
Це згубно для держави, коли ви втямите то собі, простодушні ви наші
І оце квохтання - влада,влада.. ну ясно ж, що кацапське іпсо.
Цю владу народ обрав 75 відсотками. Домінантна більшість. При чому тут влада? Мова про долю країни, а не про владу.
Про таких звичайних курок, як ви.
Бо всі не виїдуть, країна мільйонна.
Затишне кубло• 09 сентября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Аа, зрозуміла, дякую
Федорино Горе• 09 сентября 2023
Ответ дляМамзелькіна
У нас війна на виживання. І всі ті, хто не хоче йти на фронт, убивають тих, хто пішов.
От і все.
Майте вже совість зрозуміти, хто ви і шо ви.
Мамзелькіна• 09 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
От і все.
Нет, это не так работает, тех кто пошел воевать убивают рос солдаты.
Флюорография гуся• 09 сентября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Було б смішно, якби не так сумно( сподіватись на чесність намірів нареченого як мінімум до закінчення цього всього пекла не доводиться
Федорино Горе• 09 сентября 2023
Ответ дляМамзелькіна
І ваша байдужість. І небажання змінити втомлену людину, яка потребує відпустки.
Ніні, не соромтеся. Ви також на боці рускіх солдатів, коли не дає можливості відпочинку для того, хто на це заслуговує.
Жена сантехника• 09 сентября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А що цікаво, завдяки таким як ви, дві людини зазнають булінгу та будуть висміюватись.
Адже вона симпатична і точно може зустріти чоловіка, який її показах як дівчину, таких історій повно до війни було, і як чоловіки з онкохворими дружинами були завжди поряд, і як про інвалідів піклувались. Так от зустріне вона такого, а такі як ви будете тицяти пальцем, що йому лише інвалідність потрібна. При цьому ви людей не знаєте.
Ця тема про вас, про заздрість та про наболіле особисто вам
Мамзелькіна• 09 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
А вы уже сколько солдат заменили?