Щедрик ведрик• 09 сентября 2023

Кому кололи антирезус?

Вы его покупали, или кололи в ЖК бесплатно?
yuyarosh• 09 сентября 2023
Ответ дляpersonality
То не за показами лікаря, а по результатам групи крові
Ок, а хто назначає? Може лікар, ні? Чи ви самі здаєте аналаліз і купуєте і самі колоте?
yuyarosh• 09 сентября 2023
Ответ дляpersonality
В смислі конфлікт? Проста математика- у мене друга мінус, у чоловіка друга плюс. А як аборти на таке впливають?😳
Для того і треба лікар, який вам на такі питання відповість. І він визначає чи треба колоти чи ні.
personality• 09 сентября 2023
Ответ дляyuyarosh
Омг, та то їжаку ясно, що якщо дитина має + то треба колоти. Але мене питали чи хочу я, чи планую я ще народжувати. Якщо пологи були природні і без проблем.
Завжди недо...• 09 сентября 2023
При замершей, сама покупала Резонатив. При благополучной беременности, кололи в жк бесплатно в этом году, при рождении не понадобился, но в роддоме тоже он был бы бесплатно