Асталависта бэйби• 09 сентября 2023
Присмак в роті, 24 тижні вагітності
Не знаю як вірно описати, 24 тижні вагітності, і останні пару днів помітила, що якийсь не такий присмак в роті як маю зазвичай, відчуття наче обложений рот, якось так, з чим це може бути повʼязано? В когось таке виникало?
НашлаПерепискуМужа• 09 сентября 2023
Не виникало. Може до лікаря краще ніж до тих, «у кого так було»?
Асталависта бэйби
• 09 сентября 2023
Ответ дляСвекруховна
Обложений рот це як?
Та я не знаю як пояснити… ну от наче не мій рот з не моїм смаком 😂
Асталависта бэйби
• 09 сентября 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Запис до Г наступний аж 27.09(((
НашлаПерепискуМужа• 09 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Запис до Г наступний аж 27.09(((
І що? До приватного йдіть, до іншого… Не перекладайте відповідальність на незнайомок