Хата на мати• 09 сентября 2023

Почему с возрастом у многих становится слишком яркий макияж?

Десь так, але...• 09 сентября 2023
Помітила що без макіяжу виглядаю молодшою)))) мені 45. Залишила лише вв крем, трохи туші, іноді блиск для губ. А ну і брови обовʼязково- гелем проходжуся. Догляд непоганий, Ботокс присутній, проф зволоження. А от фарбуватимя розлюбила
Лепетун• 09 сентября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Нет. У меня нормальный макияж и хорошая косметика)
Человек-праздник
Конотопська відьма• 09 сентября 2023
Ответ дляЛепетун
Человек-праздник
Обычный среднестатистический человек
Лепетун• 09 сентября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Обычный среднестатистический человек
Блестящий
Гуру троллинга• 09 сентября 2023
Ответ дляХата на мати
Именно на более взрослых бросается в глаза макияж с четкими линиями, темные сплошные брови, красная помада, резко обведенные глаза и т д.
Люди продовжують наносити той макіяж, що і в молодості, а зір вже не той.
Це зараз тенденція нюдових тонів помади і макіяжу ’без макіяжу’, а хтось продовжує фарбуватися як в 90их, 00их чи і раніше.
По своїй мамі і тьоті спостерігаю - і стрілки криві та товсті, і помада за контуром. Моя мама завжди мене питає чи не забагато нанесла рум´ян, сама не може цього оцінити.
Мені всього 37, а я вже гірше бачу дрібні зайві волоски на бровах чи одиночні чорні цятки на обличчі. А в 20+ дивувалася чому жінки в 40+ з недоглянутими бровами, невже не бачать. Таки не бачать.
До речі, в одязі теж іноді застрягають на моді своєї молодості, навіть по собі це помічаю, на жаль.