Мої батьки хворі, в мами онко, в тата теж море проблем, він не працездатний
Як із тимчасовим захистом в Німеччині? Чи виділяють там хоча б окрему кімнату?
Betelgeise• 09 сентября 2023
З житлом може скластися по різному. Дуже по різному. Кімнату з часом дадуть. Надворі не залишаться.
Parasolechcka• 09 сентября 2023
Проблема в тому, що їм потрібна меддопомога і для цього повинно бути оформлене страхування. Це займе певний час, може бути доаго, до цього потрібно бути готоаим. Буде дуже багато ситуаціц з пошуком перекладачіа. Лікарі мають право спілкувптимь лише німецькою. Буде багато і хорошого і складного. Оплату за лікування з часом страхова візьме на себе.
Khmelnichanka• 10 сентября 2023
В Східній Німеччині є більше шансів отримати житло, але менше шансів на високоопласувану роботу.
На Заході - навпаки.
Khmelnichanka• 10 сентября 2023
Ответ дляОлег МХ
А в якій саме частині Східної Німеччині, в якій землі більше шансів отримати житло? Дякую.
Я в Саксонії, ближсе до Чехії. Житла тут більше, ніж на престижних землях. І тут дуже гарно :)