А що таке?• 09 сентября 2023
Що це за кохання?
Дівчата, що це?
Моє перше кохання було в 19 років. Мій чоловік з яким разом 18 років. (крім нього не було інших чоловіків ). Кохання було сильне.
Минулого листопада дуже випадково зустріла його. На першому побаченні був такий коннект, наче знаю все своє життя. Ідеальна сумісність у всьому.
Він взагалі не мій типаж. Різниця 13 років, різна національність, релігія, раса.
Я закохалась, він теж.
Через чоловіка припинила стосунки у червні. Не могла залишити дітей без тата. Не боляче, але дуже сумую. Думаю про нього весь час. Він постійно пише, сам не зрозумів що сталось, про чоловіка він не знає.
Моралісткт, мимо. Сама така була, от і прилетіло за мою катигортчність.
Я закохалась, він теж.
Свій варік• 09 сентября 2023
я думаю, никакой совместной на самом деле нет.
это все приемчики ’пикаперов ’
махать головой в такт, синхронность движений, продолжать фразу начатую другим, проехаться по ушам красиво и т.д.
это все приемчики ’пикаперов ’
Парова машина• 10 сентября 2023
Что никто не помнит серию тем с тем армянином и поездками автора к нему на поезде для поеб..ся?
Спасу мир• 10 сентября 2023
А я вообще не въехала в санта барбару. Кто был в 19 лет, единственный мужчина, с кем вы были 18 лет?
Чумачечая Весна• 10 сентября 2023
Ответ дляПарова машина
А чем закончилось?
Парова машина• 10 сентября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
А чем закончилось?
Та вроде советчицы убедили автора, что ездить по вызову это не гуд. Но видно не убедили.
Сама купляю квіти• 10 сентября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Армянин, чечен, азербайджанец,узбек? Казах?
руцький?