Бибер-анонимер• 10 сентября 2023
Підкажіть по роботі з психологом
Дівчатка, хто зараз за кордоном та працює онлайн з психологом/психотерапевтом, чи це є дієво так само як зустрічі і як ви оплачуєте сеанси? Дякую
БоВжеВільна• 10 сентября 2023
Конечно, эффект такой же, только комфортнее и никуда не нужно ехать
Плачу на пей пел или на украинскую карту
Аноним_1857• 10 сентября 2023
Если есть альтернатива, то лучше офлайн, более глубокий процесс, больше возможности разных упражнений.
Если нет возможности офлайн, то онлайн тоже вариант. И результат есть.
Это я со стороны психолога скажу.
Бибер-анонимер
• 10 сентября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Дуже дякую
Бибер-анонимер
• 10 сентября 2023
Ответ дляАноним_1857
Это я со стороны психолога скажу.
Так, про вправи я також думала, тому й питаю. Дякую
Вітаю вас!
Я сімейний та дитячий психолог. На початку ковіду сама хвилювалась, але потім ми з клієнтами робимо онлайн все, як в кабінеті. Арт-терапевтичні вправи, робота з МАК тощо... Також прекрасно робота іде з парами,буває вони разом, а буває у різних місцях, тому конференція.
Успішність процесу більше залежить не від форми, а від бажання та відповідальності клієнтів працювати)
З мого досвіду, наймолодший клієнт 8 років. Сама здивувалась розвитку цієї дитини:), але так.
Психолог, Наталія Петровська.
Пуки-куки• 14 сентября 2023
Мои клиенты довольны,оплачивают через пэйсенд. Откуда знаю что довольны)- со мной работают уже длительное время.