Звоночек• 10 сентября 2023
Це правда, що зараз неповнолітню дитину власник може виписати?
Це правда, що зараз неповнолітню дитину по закону може виписати власник квартири? Раніше була норма в законі, що до настання 18-річного віку дитина має право проживати в квартирі. Вчора дізналася, що зараз такої норми закону немає. Це правда? З понеділка йду до юриста.
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляКалинові вуста
А чому ви перед тим, як писати, не думаєте?
Удалено администрацией...
Оце так цабе• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Клас! Жінка з дитиною захищені на 100 відсотків!
Ви трохи дивна. Якого ’’захисту’’ Ви хочете?
Купить собі житло, а потім народжуйте і буде Вам захист.
Все до блиску• 10 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
А якщо жінка народжує щоб потім привласнити частину майна собі?
Жінка не зможе привласнити. Але дитина у шлюбі має право заявити потім права..
Я супер-пупер• 10 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
Дає, завдяки прописці я виростила дітей в квартирі колишнього чоловіка, ніякий суд йому не допоміг.
Зараз це вже не діє.
неДоЖиру• 10 сентября 2023
Ответ дляШалена невинність
так, але виписують разом з батьком або мамою, з ким зареєстрована дитина?
Мене так виписали ще ого- ого як давно. Через суд
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Сказали ж випишуть
Так, випишуть, разом з вами. Ваше житло де?
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляПліткарка
А батько що це третя особа для дитини?
А ви не знаєте як в нас можуть вести себе чоловіки?
Айпишница• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Дитині ось-ось буде 15, ні він з нею категорично не хоче, я пропонувала, сказав, що не буде нею займатися і виставить в дит.будинок. Йому треба влаштовувати своє життя
Квартира скільки кімнат? Замок на двері в свою кімнату і нікуди не з´їзджати. Хай виписує через суд. Суд можна роками затягувати. Члена сім´ї не так просто виписати. Колишнього члена сім´ї , який проживає, також. У мене в рішенні суду взагалі формуліровка була, що колишній член сім´ї має рівні права з членами сім´ї і може користуватись квартирою нарівні з власником.
На аліменти, сподіваюсь, подали? Рішення є? Сплачує?
Так це війна, але якщо нема ніякого іншого житла і змоги винаймати нормальне, то треба захистити права дитини. До 18 років дитина має жити в батьківському домі. Хоча на мій погляд, закон треба б було змінити, щоб було не до 18, а до 23, поки дитина навчається і не має змоги себе утримувати.
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляМюллерная
Така ’жінка’якраз і подумала з допомогою дитини зачепитися за чуже))) а тепер облом))) тут якось була тема :спасіння, памагітє, підкажіть як вижити чоловіка з його квартири’
Так, ну я про це те ж писала вище.
У автора була ціль - відібрати кусень чужого з допомогою своєї дитини
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляВсе до блиску
Ну от потім нехай і заявляє
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляВельми шановна
Не язвіть.
Бо навіть в тій же Польщі не можна просто так вигадати дитину на вулицю. Навіть з арендованої квартири
Можна, рсобливо з орендованої, досить видавати бажане за дійсне
Звоночек
• 10 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Так, ну я про це те ж писала вище.
Автор, підписала документ, що не претендує на його житло, але виставляти у війну на вулицю дитину... Була б така ціль не підписувала. І дитина не тільки моя а і батька!
Вельми шановна• 10 сентября 2023
Ответ дляМюллерная
Ні, не так просто. А тим паче, коли холодна пора року
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Ну так ви хочете кусень чужого за рахунок дитини.
Ви в прифронтовій зоні?
Айпишница• 10 сентября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Зараз це вже не діє.
Та здається новий житловий кодекс так і не прийняли. Чи прийняли? Є посилання.
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
То ж Польща, а не Україна...
Тільки у нас так жінка з дитиною не захищена...
І в Польщі незаконних власників виселяють аж бігом, закони там якраз тики працюють))))
неДоЖиру• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
А після розлучення ви планували жити і далі разом в одній квартирі?
Айпишница• 10 сентября 2023
Ответ дляМюллерная
На вулицю не випишуть. Якщо в матері нема ніякого житла . Є закон, який захищає дітей від бездомності, здається його не відміняли.
Завжди з рушником• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Бо батьки(обоє) мають думати і дбати про житло дитині, а не покладати це на шию інших людей (власника квартири).
Жінкам особливо варто думати ДО того, як народжувпти дитину де вона буде з дитиною жити у випадку розлучення.
Помилуйте мадам• 10 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
Вы предлагаете автору там забаррикадироваться и не выходить от на кухню, ни в туалет, ни на улицу?
И, сильно сомнительно, что в обычной квартире у нее была прям:’ своя комната’)))
Завжди з рушником• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Ну правильно, випишуть мене з дитиною!!!
Правильно. Бо і ви і дитина стосунку до тої квартири не маєте.
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Навіщо? То для дуже розумних!
Я супер-пупер• 10 сентября 2023
Ответ дляЗараз все скажу
А это их вообще не волнует , в первом браке муж настаивал что бы я продала квартиру мою , у него было много Долгов ,кредиты , говорил у нас же ребенок его нужно обеспечить и тд, продала , прописали у свекрови , жили с его родителями,через 4 года сказал забирай ребенка и вали у меня Любофффф ты мне больше не нужна… естественно «валить» мне было некуда, но ему было пофигу плюс меня с дочерью заставили выписаться из квартиры угрожая что если не соглашусь заберут ребенка у меня .. так что «думал перед тем как родить , совесть, чувства «- фигня это полная
Ужас. Никогда и ни за что нельзя продавать свое жилье. Пусть бы сам крутился, как погашать кредиты и долги.
Завжди з рушником• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Власник - чоловік. Хоче виписати дитину, щоб ми не жили в його квартирі. Зараз розлучаємося.
Все логічно!
Экспертиза• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
А чем вы защищены,есть откуда справку с места жительства принести? Если квартиру продадут, выпишут всех.
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляВельми шановна
Я здаю в Польщі квартиру вже багато років. І переконалися на власному досвіді, що так, доволі просто, якщо укласти правильно угоду
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Ну так а ви там зібралися жити після розлучення?
Гжегож Бженчишчикевич• 10 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
Це як? Можно деталі: як завдяки прописці виростити дітей?
Вельми шановна• 10 сентября 2023
Ответ дляМюллерная
Ви виселити неповнолітню дитину без суду взимку?
Цікаво, як так пощастило.
Навіть би суддя заборонив це робити
Цікаво, як так пощастило.
Навіть би суддя заборонив це робити