Звоночек• 10 сентября 2023

Це правда, що зараз неповнолітню дитину власник може виписати?

Це правда, що зараз неповнолітню дитину по закону може виписати власник квартири? Раніше була норма в законі, що до настання 18-річного віку дитина має право проживати в квартирі. Вчора дізналася, що зараз такої норми закону немає. Це правда? З понеділка йду до юриста.
Шалена невинність• 10 сентября 2023
вас може зняти, а дитину ні, він зареєстрований за тією адресою? не хвилюйтесь, дитина без батьків не може бути зареєстрована
Баба Йога• 10 сентября 2023
Ответ дляШалена невинність
ні, власник не може виписати свою дитину, ось подивіться
Що це? )) Сторінка з ТГ? Дуже достовірне джерело
Шалена невинність• 10 сентября 2023
Ответ дляБаба Йога
з ртг, якщо ви незнаєте, то нічого лізти, я відправляю автору
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Дитина вже була, ну от такая я волшебна...
Можете сміятися
Плакати тут треба.
Ви, як мати, повністю начхали на майбутнє своєї дитини і впевненість в завтрашньому дні
Айпишница• 10 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
А якщо жінка народжує щоб потім привласнити частину майна собі?
Розумієте, якщо чоловік в такій ситуації захоче виселити тільки жінку, й сам виховувати дітей, то через суд він може це зробити. Щоб пішла тільки жінка. А якщо просто хоче, щоб діти щезли разом з жінкою, не мати ніякої відповідальності й жити нове життя в своє задоволення, то тут дитина повинна бути захищена.
Помилуйте мадам• 10 сентября 2023
А что вам дала бы прописка ребенка? Права собственности она не даёт. Вас он выписать может, если ребенок по суду остаётся с вами, то и проживать должен с вами.
Шалена невинність• 10 сентября 2023
Автор ст.18 Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні
Айпишница• 10 сентября 2023
Скільки років дитині? Ви впевнені , що чоловік не захоче , щоб дитина жила з ним? В Вас немає свого житла?
Вельми шановна• 10 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
А чому жінка перед тим як народити не думає про це?
Чому про це повинні думати треті особи?
Не язвіть.
Бо навіть в тій же Польщі не можна просто так вигадати дитину на вулицю. Навіть з арендованої квартири
Все до блиску• 10 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
Ну якщо жінка народжує в шлюбі і чоловік запевняє , що він добитчик і буде дбати про родину, забезпечувати, то він повинен нести відповідальність, а не передумати через роки, коли дитина вже є. Якщо чоловік , маючи житло, одружується на жінці без житла і вмовляє народити дитину, то він же розуміє, що якщо що , то йти їй нікуди.
Коли починається розлучення та розділення. Дуже часто ніхто не думає про це. Багато чоловіків починають думати про себе. Дуже егоїстично і дитина їм та вже не дитина. Особливо, коли на шляху зустрічається інша жінка...шо він там розуміє, йому вже становиться пофігу .
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
Так мати не зацікавлена в цьому захисті.
Яке тоді питання до інших?
Вельми шановна• 10 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Ну якщо житло куплене до шлюбу, то воно вам і не належить
Якщо серйозно, то в Україні зараз нічого нікому не належить. Військовий стан.
Навіть мене держава може вигнати з мого будинку.
Зараз все скажу• 10 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
А это их вообще не волнует , в первом браке муж настаивал что бы я продала квартиру мою , у него было много Долгов ,кредиты , говорил у нас же ребенок его нужно обеспечить и тд, продала , прописали у свекрови , жили с его родителями,через 4 года сказал забирай ребенка и вали у меня Любофффф ты мне больше не нужна… естественно «валить» мне было некуда, но ему было пофигу плюс меня с дочерью заставили выписаться из квартиры угрожая что если не соглашусь заберут ребенка у меня .. так что «думал перед тем как родить , совесть, чувства «- фигня это полная
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляВельми шановна
Не язвіть.
І що тепер?
Прийдеться потому прописатися з дитиною в іншому місці
автор Звоночек • 10 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
Дитині ось-ось буде 15, ні він з нею категорично не хоче, я пропонувала, сказав, що не буде нею займатися і виставить в дит.будинок. Йому треба влаштовувати своє життя
Трейдер кріпти• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Клас! Жінка з дитиною захищені на 100 відсотків!
Так а что регистрация по месту жительства дает? Ничего.
От чего она должна защитить?
автор Звоночек • 10 сентября 2023
Ответ дляВельми шановна
Не язвіть.
То ж Польща, а не Україна...
Тільки у нас так жінка з дитиною не захищена...
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляЗараз все скажу
От і я про це!
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Ну правильно, випишуть мене з дитиною!!!
А ви як хотіли? Житло чиє?
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Чому ви не підете від нього і кому і ради чого потрібне таке приниження?
Трейдер кріпти• 10 сентября 2023
Ответ дляАйпишница
Дає, завдяки прописці я виростила дітей в квартирі колишнього чоловіка, ніякий суд йому не допоміг.
Сейчас ничего не дает.
УжеВотДа• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
То ж Польща, а не Україна...
Так ви самі себе не захистили. Харе тепер нить
Все до блиску• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Власник - чоловік. Хоче виписати дитину, щоб ми не жили в його квартирі. Зараз розлучаємося.
Співчуваю в токої ситуації.
Скоріш за всього він може через суд. Вам треба адвокат. І прийдеться все відстоювати у суду.
Пліткарка• 10 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Чому про це повинні думати треті особи?
А батько що це третя особа для дитини?
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Чому про це повинні думати треті особи?
Така ’жінка’якраз і подумала з допомогою дитини зачепитися за чуже))) а тепер облом))) тут якось була тема :спасіння, памагітє, підкажіть як вижити чоловіка з його квартири’
Помилуйте мадам• 10 сентября 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Ого, как вас угораздило согласиться продать свою квартиру и переехать к его родителям? Так сильно любили?
Трейдер кріпти• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Можете сміятися
Позиция жертвы
Я супер-пупер• 10 сентября 2023
Так, давно вже. Власник кого хоче реєструє і кого хоче знімає з реєстрації. Кріпацтво закінчилося.
Мюллерная• 10 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
В шлюбі, мене заставили підписати документ, що квартира куплена за його кошт. Не питайте, як це сталося, але як є
Як заставили? там хоч копійка була ваша власна?
Зараз все скажу• 10 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Мне было 19, любила , беременная , родителей не было , дура да малолетняя дура была