Свезло так свезло• 10 сентября 2023
Квартира-Мансарда. Ремонт. Потрібно підказати.
Розглядаю покупку повноцінної квартири з похилим дахом, зверху натягнута ніби клейонка. Почала вагатися , можливо хтось підкаже, чи дорого це з середини робити?
Кидстаффовка• 10 сентября 2023
Дорого,нужно утеплять,потом гипс. Я когда купила два этажа квартиру ,пожалела. Сделала натяжные потолки вместо гипса.
Свезло так свезло
• 10 сентября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Тобто натяжну стелю? Я так розумію, даються дерев´яні балки, а до них кріпиться гіпсокартон, чи як??? Гіпс куди, для чого?
angelannet• 14 сентября 2023
Найдорожче буде підшити мінватою або запінити ппу дах і сходи.. мансардний поверх продають дешевше, бо більше витрат на ремонт... + без кондиціонерів дуууже важко!!! Врахуйте і це... і буде 2 санвузла - ще витрати