УраганнаЯ• Изменено 10 сентября 2023
Таролог Діана, ви підписані?
От думаю, вона впевнено пророкує воєнну перемогу України в 2023 році. Постійно це повторює. Рік добігає кінця. Як вона пояснить свою помилку?
До прикладу юристка, що чекала 20 числа і таким чином накрутила собі 50к підписників в інсті, 20-го сказала, що можуть бути розбіжності у кілька днів. А потім - що ой, була така впевнена, що щось станеться, але чомусь переграли і відмінили.
І що характерно: після того в юристки був відтік підписників не більше 5%. Тож у Діани, неважко передбачити, теж відтік буде незначний, коли 2023 рік закінчиться, а обіцяної воєнної перемоги не трапиться.
Що думаєте?
Результат:
вже голосів:
80 (76.92%)
Хто це?
9 (8.65%)
Не вірю, підписана, не відпишу
7 (6.73%)
Не вірю, підписана, відпишусь
5 (4.81%)
Вірю Діані, не відпишусь
3 (2.88%)
Вірю Діані, але відпишусь
УраганнаЯ
• 10 сентября 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Космач вообще обещал победу в марте 23
І якийсь Акхал чи якось так - теж казав, що у квітні у паращки якийсь такий страшний бадабум почнеться, що їй не до України буде. І шо, і де…
УраганнаЯ
• 10 сентября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Крупные - да.
Более мелкие просто аудиторию свою подмащивают.
Ясно, если у тебя 90% подписчиков из Украины, очевидно, что они хотят от тебя услышать.
Так, за принципом: кажи те, що від тебе очікують почути.
ЗдесяЯ• 10 сентября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Ще одна знайома зробила браслети для всієї родини та під час будь якої тривоги починає молитися...
Ага, в мене також є подруга, що браслетів позаряжала
це, до речі, вона мене убідила на цей астрооберіг підписатись. Вона там і досі сидить і сдухає пророцтва.
Тут даже прогнозы властьимущих не сбываются, а вы про тарологов. Ракнты у русни закончились 1,5 года назад, в Крыму уже этим летом все скупались, надеюсь? Сейчас единые тарологи в войне с рашкой - США и ЕС. Что они навангуют, то и будет (т.к. свои прогнозы они подкрепляют своими деньгами и оружием). Остальные ’видящие’ работают по принципу: лох не мамонт, не вымрет. А старый лох лучше новых трех.
Отписалась от всех после 24 августа.
Диана, Хомутовская, Тихая, укр бойові відьми ВСЕ писали что неделя будет адовая, все будет лететь.
А по факту?
Потом слышу ведущий спрашивает у Хомутовской Почему рашка изменила планы и не было люобстрелов?
Может не рашка изменила планы, а тарологи нихе а не видят?
А по факту?
Ответ дляУраганнаЯ
Ой, з цими картками багато подуріли. Холоденко на сумку збирала )))) Але треш, коли це просто звичайні люди роблять. В мене 2 знайомих так виклали, хоча ні - навіть троє. Але згідно з сучасною психологією, це круто, а засуджувати таке - ознака комплексів та нездорової психіки ))))
Холоденко також дуже цікава жвночка. Взагалі мені всі психологи, таролиги, як трошки того
Я ще колись на психологиню Юлію Кравченко була підписана, дуже заходила її подача матеріала, саме вона мене психологією і зацікавила, а потім її понесло в ізотерику...
Ответ дляPeres Lal
Так, але більше цікавить поведінка аудиторії - чому не відписуються… я знаю про 3% людей з критичним мисленням, але менше з тим… навіть психологічне заспокоєння можна знайти інше, а не таролога, який бавить втішними прогнозами.
Ответ дляAbrado
Ну психологів і тарологів я б не ставила в одину ланку )
Ответ дляKatie899
Все точно каже, їй і Ваньку тільки довіряю)
Хіба ж точно? Он приклад з Днем незалежності вище навели…
Ответ дляKatie899
По містах точно. З Черніговом з останнього..(
Про Київ казала, що буде обстріл і пов‘язано з дітьми, що не гуляйте в парках в Києві, і що…
Ответ дляСвітланкаОК
Иихо, люди с критическим мышлением на них даже не подписываются. Никогда не читал астрологов, тарологов, гадалок на всем-всем-всем, блогеров и прочих ’работников пизд@больских профессий’.
Ответ дляAbrado
Нормальних психологів звісно ні, а тих, що заради піару починають себе неадекватно вести, то можна і до тарологів віднести 😂
А, ну це да ) Гонитва за підписниками )
Ответ дляСвітланкаОК
Послухайте, я написала, що більшість її проолчень на найближчий час +_ збулася. Що ви хочете мені довести?Не на 100%, але я слідкую і бачу попадання дуже влучні у неї.
Ответ дляPeres Lal
Тема нещодавно була дуже велика про прогнозуванн у кого які були - багато прикладів, що цигані чи інші ясновидці правду сказали. Але психологи це б пояснили терміном самоздійснюване пророцтво…
Ответ дляKatie899
Нічого не доводжу, просто спілкуюсь )
Или совпало. Поймите одно - пока за точность своих предсказаний никто не несет ответственности, воспринимать всеръез их не следует. Молоть можно что угодно, что-нить да совпадет. Люди и цифры в лотерею частично угадывают. Сходите к астрологу илм тарологу, спросите за ’начать бизнес’. При предсказании ’что дело выгорит 100%’ предложите предсказывающему вложиться в этот бизнесс с вами пополам. Ведь ’дело ж верняк, сами ж подтвердили’, стало быть и риска потерять деньги у видящих нет. Расскажите о результате.
Ответ дляKatie899
Весной был опрос у нее по городам и очень многим оккупированным городам она пророчила освобождение до конца лета, ’бачу вас вдома’, писала она. И что? А ничего. Я тоже склоняюсь к тому, что она пишет то, что пишут в новостях, она очень надеялась на успешный контрнаступ. Я узнала от нее тут, подписалась, у нее такие хорошие прогнозы были, сейчас сдулась она.
Ольга-f5e3• 10 сентября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Мені вистачило астрооберіга, я вірила в колективну молитву, але, те що там несе та Лєра - то ппц. Більше ніяких бабок гадалок
А что плохого в коллективной молитве за мир?
Ольга-f5e3• 10 сентября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Ну, Космач у Фейгина вещал, что контрнастурление будет феноменально успешное, все в обморок упадут, а к концу года победа и разгром.
И не волнует его, видимо, что пальцем в небо.
Так это авторитет и огромная аудитория.
Многозвёздные американские генералы говорили это же, ставя свою репутацию на кон.
Ваша Диана точно выкрутится.
Так это авторитет и огромная аудитория.
Ваша Диана точно выкрутится.
Это Космач смерть хуйла в мае предрекал?
Ольга-f5e3• 10 сентября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
дело не в правде)),меня они успокаивают-как сеанс у психолога)). советовать не буду- щас об*ирать начнут.
Вам нравится когда вас обманывают?
Светлана777• 10 сентября 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Да. Даже скрин есть,можете видео поискать
Ольга-f5e3• 10 сентября 2023
Ответ дляСветлана777
Ага. Какая дичь его прогнозы! Главное уверенно и с умным видом вещать