УраганнаЯ• Изменено 10 сентября 2023

Таролог Діана, ви підписані?

От думаю, вона впевнено пророкує воєнну перемогу України в 2023 році. Постійно це повторює. Рік добігає кінця. Як вона пояснить свою помилку?

До прикладу юристка, що чекала 20 числа і таким чином накрутила собі 50к підписників в інсті, 20-го сказала, що можуть бути розбіжності у кілька днів. А потім - що ой, була така впевнена, що щось станеться, але чомусь переграли і відмінили.

І що характерно: після того в юристки був відтік підписників не більше 5%. Тож у Діани, неважко передбачити, теж відтік буде незначний, коли 2023 рік закінчиться, а обіцяної воєнної перемоги не трапиться.

Що думаєте?
Результат:
вже голосів: 104
80 (76.92%) Хто це?
9 (8.65%) Не вірю, підписана, не відпишу
7 (6.73%) Не вірю, підписана, відпишусь
5 (4.81%) Вірю Діані, не відпишусь
3 (2.88%) Вірю Діані, але відпишусь
Обижулька• 10 сентября 2023
Та,шахраї і брехуни щось напишуть,то ж треба далі заробляти на довірливих,викрутиться.

А я кумедна• 10 сентября 2023
Не вірю, давно відписалася
автор УраганнаЯ • 10 сентября 2023
Ответ дляОбижулька
Цікаво як саме… Вона іноді каже, що таро у строках помиляється. Можливо так аргументує. Хоча чому тоді стверджує про перемогу не як факт, а саме 2023-го…
Булку Дай• 10 сентября 2023
Писала летом прорвут наши оборону на юге и выйдут к Азову. Но лето закончилось. Ну допустим погрешность +- 2 месяца, подождём.
Чашечка кофе• 10 сентября 2023
У мене є критичне мислення, тому таку хрінь можу розглядати тільки з боку досліджень психіки людей. Родичка дуже підсіла на неї і я вирішила на неї глянути. Висновок: вона читає новину, аналітику та прогнози і подає її під соусом містики ось і все
ЗдесяЯ• 10 сентября 2023
Мені вистачило астрооберіга, я вірила в колективну молитву, але, те що там несе та Лєра - то ппц. Більше ніяких бабок гадалок
Ананомчикус• 10 сентября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А по вашим відповіддям і не скажеш що у вас є критичне мислення)

Чашечка кофе• 10 сентября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ще одна знайома зробила браслети для всієї родини та під час будь якої тривоги починає молитися...
marata• 10 сентября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Так, саме так. Я кілька сторіз подивилася - маніпуляції з новинами. Про обстріли писала тоді, коли й так було відомо, що вони будуть.
Чашечка кофе• 10 сентября 2023
Ответ дляmarata
Тут на річницю початку вторгнення істерики були через прогнози її
Лялька в колисці• 10 сентября 2023
От Дианы отписалась, когда взорвали дамбу,она до утра писала что это фейк.....
К тому же про победу в 23 уже тоже не пишет давно. Она ж уже писала,что перемога и мир не одно и то же))))
автор УраганнаЯ • 10 сентября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
А що вона несе? Я за ними не слідкую, але чула про них.
Протру пилюку• 10 сентября 2023
Не верю, не подписана.
автор УраганнаЯ • 10 сентября 2023
Ответ дляmarata
В принципі зараз у будь-якому місті можуть бути обстріли. Я думаю, прогнозуючи на тиждень обстріли в Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі - точно не помилишся.
Кондуктор маршрутки• 10 сентября 2023
подписана на др тарологов- кто эта диана не в курсе.
автор УраганнаЯ • 10 сентября 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Вона пише що на кордони вийдем в 2023, а документально закріпимо в наступному році.
marata• 10 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Отож(
ЗдесяЯ• 10 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Ну, спочатку було типа як вибирала час і всі разом молились. А потім вона типа пророчити почала, там пророцтво по новинам і таке абстракне, що краще б просто молилась, а потім виставила картку щоб її з ДР привітали... далі не знаю, бо відписалась
автор УраганнаЯ • 10 сентября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Правду кажуть? Когось порадите?

Протру пилюку• 10 сентября 2023
Ну, Космач у Фейгина вещал, что контрнастурление будет феноменально успешное, все в обморок упадут, а к концу года победа и разгром.
И не волнует его, видимо, что пальцем в небо.
Так это авторитет и огромная аудитория.
Многозвёздные американские генералы говорили это же, ставя свою репутацию на кон.
Ваша Диана точно выкрутится.
Лялька в колисці• 10 сентября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Так это авторитет и огромная аудитория.
Ваша Диана точно выкрутится.
Космач вообще обещал победу в марте 23
Кондуктор маршрутки• 10 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Правду кажуть? Когось порадите?
дело не в правде)),меня они успокаивают-как сеанс у психолога)). советовать не буду- щас об*ирать начнут.
автор УраганнаЯ • 10 сентября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ой, з цими картками багато подуріли. Холоденко на сумку збирала )))) Але треш, коли це просто звичайні люди роблять. В мене 2 знайомих так виклали, хоча ні - навіть троє. Але згідно з сучасною психологією, це круто, а засуджувати таке - ознака комплексів та нездорової психіки ))))
Протру пилюку• 10 сентября 2023
А вообще, смешно, как видящие, тарологи, ведуньи наши предсказывают победу Украине, а вся эта шобла парашки предсказывает им новые завоевания территорий и господство в мире.
Видно, у каждого свое звёздное небо.
автор УраганнаЯ • 10 сентября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Так это авторитет и огромная аудитория.
Ваша Диана точно выкрутится.
Не моя )))
Протру пилюку• 10 сентября 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Космач вообще обещал победу в марте 23
Само это видео , по-моему, апрельское.
автор УраганнаЯ • 10 сентября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Видно, у каждого свое звёздное небо.
Так, нлемент пропаганди. Я не здивуюсь, якщо вияситься, що такі крупні блогерки співпрацюють зі спецслужбами.
Зоя Жорівна• 10 сентября 2023
Брешет, где Мелитополь весной? Где Крым летом?
Брехуха.
Подписана на Несмиян Екатерину - у нее больше реалистичные прогнозы.
Протру пилюку• 10 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Крупные - да.
Более мелкие просто аудиторию свою подмащивают.
Ясно, если у тебя 90% подписчиков из Украины, очевидно, что они хотят от тебя услышать.
Лялька в колисці• 10 сентября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Само это видео , по-моему, апрельское.
Ну да, в марте провалился и записал новое видео. Как и Алакх Нираджан. Этот обещал в мае 23, как сейчас в ушах его слова про ’переключатель’,потом записал новое видео.....