Рассказница• 10 сентября 2023

ТРЦ Ретровиль

Вы там что-то покупаете? Мне нужны кроссовки Скетчерс. Здесь девочки посоветовали Ретровиль, вроде бы там выбор большой. Стоит ли ехать, не была ни разу в этом ТЦ?
Та_все_ок_будет• 10 сентября 2023
Краще одразу до Лавіни. Я його його відвідую, але тільки тому що мені до нього 700 метрів
автор Рассказница • 10 сентября 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я завжди до Лавіни їду і більш нікуди, бо теж близько, але вже так наобридла, не можу там вибрати обув
Сарафанное радио• 10 сентября 2023
Ответ дляРассказница
В Ретровіллі багато спорт магазинів, на крайній випадок не вдасться там обрати плїдете в Лавіну
Каяспер• 10 сентября 2023
Да, тас отдельный магазин скетчерс и в интертопе и интерспорте тоже их можели есть. Я просто живу рядом. Но когда много надо купить, или здесь не могу выбрать, то еду в лавину, в лавине выбор больше, правда не помню, есть ли фирменный скетчерс.
Чижик Пижик• 10 сентября 2023
Я, мабуть, розбалувана онлайном, мені вибір маленький в усіх ТЦ.
Обираю на сайті Інтертопу і дивлюсь де вони в якому магазі є, якщо хочу офлайн купити, або замовляю за пошту (вона пряом в будинку)...
автор Рассказница • 10 сентября 2023
Ответ дляКаяспер
В Лавине выбор ЧЕГО больше?)
Я там ничего не могу купить
Каяспер• 10 сентября 2023
Ответ дляРассказница
В Лавине выбор ЧЕГО больше?)
Я там ничего не могу купить
Всего, в ретровиле меньше магазинов