Забобонний фрукт• 10 сентября 2023

Какие сдать анализы в 50 лет?

Какие обязательно сдать анализы- чтобы проверить состояние своего организма в этом возрасте ?Какие вы сдавали?
ПриснитсяЖЕ• 10 сентября 2023
Пакетні є в сінево

Белочкой зови• 10 сентября 2023
ТТГ, индекс НОМА, репродуктивная панель гормонов.
ЯблокоРаздора• 10 сентября 2023
такі самі, як у 49
So_so• 10 сентября 2023
Если Вы прямо вообще ничего не делали, то я бы сделала маммографию и сходила к маммологу, потом контроль у гинеколога.
Сделала бы узи брюшной полости.
Анализы стандартные : оак, глюкоза, ттг, биохимия.
Не обижаюсь• 10 сентября 2023
Поедьте в санаторий на 24 дня
Я езжу каждый год
Там врачи разные , процедуры
Поддержка для здоровья отличная
Прилипало• 10 сентября 2023
Ттг, глюкоза, инсулин, холестерин, клиника
Чарівне зіллячко• 10 сентября 2023
Начала бы с полного узи организма+ гинекология, цена около 1500 грн, гастро +колоноскопия (взять направление на бесплатное у семейника) развернутый ОАК, ТТГ, глюкоза.
В моїй хаті моя правда• 10 сентября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
такі самі, як у 49
Й як в 30, 40. Біохімію, гормони щитоподібної залози, індекс НОМА, вітамін Д, феритин. Все інше - залежить від наявності хвороб, симптомів. Краще спитати в лікаря, щоб не робити зайвого. Гінеколог щопівроку, маммолог щороку
Добра всем!• 10 сентября 2023
Сестре хватило сдать общую кровь .... ШОЕ 135 и понеслось . Оказалось рак почки .

Та_шо_ж_таке• 10 сентября 2023
У Сінево є зібрані з аналізів пакети спеціально під різний вік. Подивіться на сайті, дуже зручно
Саджу все зарання• 10 сентября 2023
Вам скучно? Хотите найти у себя болячки и их лечить?
18 мнеУЖЕ• 10 сентября 2023
Ліпопротеїди фракційно, глюкоза, ТТГ, загальний аналіз крові, протромбіновий тест. Для початку поки що ці пройдіть. А також ЕКГ пройдіть. А далі проконсультуйтеся з цього питання з сімейним лікарем.
Ви раніше здавали аналізи і остеження проходили?

В Сінево є Пакет №126 (Повне обстеження здоров´я + звіт з описом лабораторних показників) / 1570 (додаю скрін).

Я прохожу лише ті обстеження і аналізи, які стосуються моїх захворювань, нічого лишнього. Проходжу, а потім йду на консультацію до лікаря (кардіолога чи невролога).
Мальдивирую• 11 сентября 2023
Батьки чоловіка живуть в Англії, то там програми обстження входять до програми медичного здоров´я. У нас на жаль такого нема :(( тому батькам купувала аналізи в Ескулаб, називається Програма ’Оцінка здоров´я чоловіка Check-UP 50+’ і Програма ’Оцінка здоров´я жінки Check-UP 50+’ , дивилась по складу досліджень, то вони найбільш наближені до того що в Англії забезпечує програма здоров´я.