Nikol-9a2f• 10 сентября 2023

У Гданьску, дорослі побили двох українських підлітків

"Wypierdalać do siebie na Ukrainę!" ("Вйо*уйте до себе на Україну!")
На відео видно, як доросла жінка б’є дитину коліном у голову((
Внаслідок нападу 16-річній дівчині зламали кістку біля ока. Також постраждав неповнолітній підліток, який намагався захистити подругу.
А ще гірше, це коментарі та реакція поляків на побиття дітей . Більше 4 тис коментарів і майже через один « Браво!»
«Польща -для поляків…» радісні смайли, палець вверх і таке інше…

https://focus.ua/uk/amp/ukraine/591245-vyo-yte-do-...
Lizavel• 10 сентября 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Діти співали та говорили українською. Відпочиваючим полякам поряд, не сподобалось це.
Ось польська версія обставин.
Мляяяя,мы не знаем польского
Dimonsan 03• 10 сентября 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Не від хорошого життя мабуть ипашать по 18 годин на день
Ну я ведь не осуждаю, я тоже рада когда есть работа по 12 часов, а не 8
Но обвинять людей, что они ледацюги потому что в их жизни кроме работы есть ещё много факторов, ну… к чему?
Kittu2008• 10 сентября 2023
Ответ дляВозрастная
Та чекайте, в них ще суперська медицина, якщо порівнювати з Британією, Італією, та й тією ж Німеччиною.
На фоне этих стран да
автор Nikol-9a2f • 10 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
и все? так там половины украинцев разговаривают на украинском. Думаю что скоро всплывут новые факты, как и с подростками в Германии
Співали чи то слухали українську музику
Марина ФР• 10 сентября 2023
Ответ дляPiracanta
И сколько же дармоедов село на шею полякам?
Ни сколько. В Польше нет пособий. Тут все живут за то, что зарабатывают.
Ирина_Б_• 10 сентября 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Співали чи то слухали українську музику
и полячка подошла и начала их бить?
elenze66• 10 сентября 2023
Ответ дляJimson
Это единичный случай (исключение из правил) или массовое явление?

К беженцем и иммигрантам зачастую относятся негативно, т.к. ’правительство их кормит за наши налоги, а они нихрена не делают’ и ’они отбирают у нас работу’ (взаимоисключающие лозунги, но это никому не мешает)

Кроме того, у многих негативная реакция на чужаков, даже похожих внешне.
Це вже переходить в масове явище. Перед цим в Кракові поляк накинувся на нашу жінку з двома дітьми, за те, що їх м´ячик полетів в його собаку, обзивав її, кричав, тряс за плечі дитину. А дитина інвалід. Мужика затримала поліція. Потім цей випадок з підлітками, і вчора, чи позавчора випадок з маленькою дівчинкою, яку однокласники душили шнурком, є фото, заява мами в нашого консула. Щось забагато таких випадків останнім часом.
nata.ant• 10 сентября 2023
Ответ дляelenze66
В сенсі однокласники душили ,де були при цьому вчителі?
автор Nikol-9a2f • 10 сентября 2023
Ответ дляWorld Shop
Ну так в Польше на каждом шагу украиноговорящие,что всех бьют за такое ? Если дети вели себя нормально, тогда просто не повезло им попасть на глаза к агрессивной компании ,а вы так новость преподнесли ,что за украинскую речь там убить готовы. Кума 9 лет в Польше живет и ни разу ее в Катовице за украинскую речь почему-то не били. Чушь полная
Я скопіювала новини так, як воно є, в тому числі і в польських СМІ. Кому вигідно сіяти ксенофобські насторої в голови полякам я не в курсі, але такі випадки зачастили і настрій взагалом. Нажаль.
elenze66• 10 сентября 2023
Ответ дляnata.ant
Це сталося на перерві. Я так зрозуміла, що в них на перервах вчителі не дивляться за дітьми, бо наші мами і польки обурюються, що в них так без нагляду діти.
nata.ant• 10 сентября 2023
Ответ дляelenze66
В молодших класах,вони не виходять з классу,вони не можуть просто так ходити по школі.Що це за історія,де ви про неї прочитали?
elenze66• 10 сентября 2023
Ответ дляОксана-004e
Утром украинцы врубили на весь двор музыку и потом удивляемся, что нас там тут не жалуют
До війни в моєму будинку жили поляки студенти по обміну. Це був жах. Крики, пісні, танці , п´янки до 5 ранку. Сусіди були в шоці, так як і район, і будинок спокійні. Викликали неодноразово поліцію.
автор Nikol-9a2f • 10 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
и полячка подошла и начала их бить?
Не полячка, а компанія поляків
автор Nikol-9a2f • 10 сентября 2023
Ответ дляelenze66
Бідна дитина(
elenze66• 10 сентября 2023
Ответ дляnata.ant
Цей випадок вже набув розголосу в Польщі. Поляк, який займається цією справою виставив фото дівчинки з червоним слідом від шнурка на шиї. Я не знаю який це клас 3-й, чи 5-й, обличчя дівчинки не показують з відомих причин. як знайду фото, то кину в цю тему.
Марина ФР• 10 сентября 2023
На самом деле нет начала истории.
У нас в парке возле дома культуры в Варшаве, постоянно сидит украинская молодежь, и то как они себя ведут, мне реально стыдно. Маты, крики, питание друг друга, курево. Это правда очень не культурно. И таким сделаешь замечание, то будешь послан далеко и на долго.
То, что детей побила неадекватная дама это естественно плохо, но то как ведут себя наши подростки тут -это просто стыдоба.
Kittu2008• 10 сентября 2023
Ответ дляМарина ФР
На самом деле нет начала истории.
Бить нельзя- полицию вызвать надо.
Марина ФР• 10 сентября 2023
Ответ дляKittu2008
Бить нельзя- полицию вызвать надо.
Согласна. Я же не оправдываю. Я говорю, что бить это вообще недопустимо. Акцент был на то, как наши дети ведут себя, и мне очень стыдно за них и их поведение в другой стране.
elenze66• 10 сентября 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Бідна дитина(
Якби з моєю дитиною таке сталося, то я б негайно зібралася і поїхала в іншу країну, або в Україну. Чого сидіти в тій країні де нас ненавидять. Ще й скоро вибори, а в жовтні річниця Волинської трагедії. То теж буде весело. Я в Польщі жила 6 років, ще далеко до війни, відношення до наших ще тоді було не дуже, відчутно було зверхнє ставлення. Але щоб кидалися на дітей, то такого не було.
nata.ant• 10 сентября 2023
Ответ дляelenze66
Я просто ніде не читала в смі .Плюс там повинна бути поліція приїхати,каретка і все інше
elenze66• 10 сентября 2023
Ответ дляnata.ant
Дівчинка перелякалася, нікому не сказала в школі, аж вдома мамі, та й мама й сама б слід побачила.
nata.ant• 10 сентября 2023
Ответ дляelenze66
Ну все рівно.У мене в дитини в школі якась дівчина побила палкою іншу дитину,молодші класи,поляки,так там такий кіпіш був,і поліція,і швидка і все на світі.
elenze66• 10 сентября 2023
Ответ дляnata.ant
То мабуть поьська польську побила.
nata.ant• 10 сентября 2023
Ответ дляelenze66
То мабуть поьська польську побила.
Ну так,але якби і нашу,то все рівно,просто так ніхто це не зоставляє
Оксана-004e• 10 сентября 2023
Ответ дляelenze66
Мы на их территории, дома в Украине можем хоть на голове стоять, а в чужом доме нужно уважать этот дом. Имхо
Оксана-004e• 10 сентября 2023
Ответ дляМарина ФР
На самом деле нет начала истории.
Матерятся как сапожники в транспорте и на улице, аж стыдно, думают, что их не понимают
Margonails• 10 сентября 2023
Ответ дляKittu2008
В каком воеводстве?
Ключевое ,,лечат,, фантастика....
Margonails• 10 сентября 2023
Ответ дляKittu2008
А у моей знакомой ребёнок с диабетом и там лекарства платные 300 що, а в Украине бесплатно инсулин давали. Статус укр
Я со статусом укр, беременна, посадили на инсулин, бесплатного нет!!!! Левемир покупала сама
Margonails• 10 сентября 2023
Ответ дляnata.ant
В смысле не могут выходить? У меня 3 школьника, 1й, 4й и 6й клас, первоклашки на перемене и на улицу выходят....подляское воеводство
nata.ant• 10 сентября 2023
Ответ дляMargonails
В мене ось перейшла в третій класс,на перервах вони в класі сидять, тільки з вчителем виходять.З цього року,зможуть самі виходити по школі гуляти,на одній великій перерві,до цього року в класі сиділи.Тільки в туалет ходили самі.Дольношлёнск