ДелиВерка• 10 сентября 2023
Поїзд до Пшемисля був поданий на іншу колію
Дівчата, хто зіштовхувався з раптовою зміною колії відправки на польській залізниці?
Мали наперед куплені квитки, прийшли завчасно... Потім дізнались що поїзд відправився з іншої колії, про зміну не попередили...
В касі розводять руками і виписують квиток на наступний рейс без місця, а це 3 години їзди, я з батьками 60+. Таке зі мною вперше, зла, хочеться ридати вже.
Порадьте щось
ДелиВерка
• 10 сентября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Ага, и после того как поезд уехал он пропадает с информационного табло платформы. Но втор видимо упорно ждала.
+Всегда объявляют о прибытии, и отъезде поезда. Но автор видимо тоже ничего не слышала, как и о смене платформы
Так пишете, наче з вами такого статись не може. Зараз їдемо наступним рейсом, тут стоячих пів вагона, думаєте це спроста?
Дама с собачкой• 10 сентября 2023
Ответ дляwoman Warrior
Это понятно,но вы можете сидеть на свободном месте,пока человек с билетом на зайдет
Я могу и на чемодане))) я просто о том, что 3 часа для кого-то стоять это очень тяжело
woman Warrior• 10 сентября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Конечно,я и не спорю
Мамзелькіна• 10 сентября 2023
Вперше про таке чую, автор. Тепер + ще одна фобія під час подорожей...
Я бачила як у нас поїзд на 5 хв раніше від´їжджав, ніж за розкладом. Так то у себе в країні і з зазначеної колії,а тут прям така собі ситуація...
woman Warrior• 10 сентября 2023
Ответ дляДелиВерка
Вам на будущее пишут.
Никто вам не виноват.
woman Warrior• 10 сентября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Не читайте эту ерунду.
Копуша• 10 сентября 2023
Из Хелма в Прагу в июне поезд отправился мин на 40 позднее, все ждали на указанном пути, никто не волновался. Когда ждали поезд, познакомилась с украинками, которые часто так ездят через Хелм в Прагу, сказали, что этот поезд часто так опаздывает и ждет пассажиров с нашего поезда Киев-Хелм
Телячі ніжноСті• 10 сентября 2023
Ответ дляДелиВерка
З Катовіце, прибув до іншого перону
Ой, у мене син нещодавно їхав до Варшави, нічним потягом з Катовіце. Але йому туди треба було приїхати з Глівіце.Так от в Глівіце поїзд просто не приїхав. Ледве встиг, знайомив авто відвіз.
Перемелица• 10 сентября 2023
Досить дивно.. і всі інші паспжири те ж цього не знали і нічого не оголошували..
Шопингмонстр• 10 сентября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Лично для меня проблема постоять и 20 минут. У меня проблема со спиной. Ходить могу нормально долго, а вот стоять это ужас для меня.хотя мне 37)
Для меня тоже проблема постоять и 10 минут, хотя одно время ездила на маршрутке в другой город и приходилось иногда по часу стоять в очереди, если закрытие для электричек то несколько часов, так как больше людей шло на маршрутку, очень уставала и в ногах судороги начинались, очень тяжело было ездить.
Ковбой Хагис• 10 сентября 2023
Ответ дляДелиВерка
Наприклад коли ми їхали сюди, то поїзд затримався на 13 хв. Тож очікувати поїзда на колії, що заявлена на табло мені здавалось логічним
А то что только 6 человек на платформе вас не смутило?) Или это супер непопулярное направление? Плюс объявляют же и достаточно громко
Lelichka305• 10 сентября 2023
У нас така ж ситуація була у Вроцлаві, на табло перший номер колії, реально потяг прийшов на третю, але ми встигли з дитиною добігти та заскочити у нього, як поїхав, тоді вже шукали вагон та свої місця. Також паніка була. Можливо повідомляли про це, але я не розумію що у гучномовці по польські говорять, тут не завжди повідомлення в Україні зрозумілі, а чужою мовою тим більше.
ДелиВерка
• 10 сентября 2023
Ответ дляLelichka305
Дякую вам) так шок і паніка чималв
З царем в голові• 10 сентября 2023
За 1.5 роки в Польщі і активної їзди потягами таке в мене було 1 раз саме у Варшаві. Ледь не пропустила потяг, бо не знала, що таке може бути. За 5 хв до відправлення змінили колію.
Зрозуміла, що щось не те, коли всі люди з перону кудись побігли. А так стояла собі на платформі, втикала в телефон. Оголошення було дуже невнятне. Тому, автор, дуже вас розумію.