Я не тону• 10 сентября 2023

Если ваш муж очень просил бы назвать дочь таким же именем как у Вас

Вы бы согласились?
Результат:
вже голосів: 161
119 (73.91%) Нет
42 (26.09%) Да
personality• 10 сентября 2023
Удалено администрацией...
А у нас макарошки• 10 сентября 2023
Да, у меня очень красивое имя, почему нет?
Семицветка• 10 сентября 2023
Запросто. Люблю своё имя.
Зліпок ступні• 10 сентября 2023
Якщо любила б своє імʼя то так, а якщо не дуже то най би просив далі..
Добротная• 10 сентября 2023
Мій колись таке ляпнув,мов, якщо буде дочка,назвемо як і тебе) сказала щоб не жартував так більше) є купа красивих імен,навіщо це? Хоча своє ім´я я люблю,але все ж. Це як ото хлопчиків в честь тата називають.не розумію цього
Сонячний день• 10 сентября 2023
Мені подобається моє імʼя, але мені завжди було дивно, коли так роблять: невже людям мало імен? )
Новопоштинская• 10 сентября 2023
Это не очень удобно в быту. Когда зовешь одного человека, а отзывается другой. Ну и что, имен других нет?
люблю_тортики• 10 сентября 2023
Чоловік так і хотів, я такого не хочу.
Обрали інше ім´я
Морожена_курка• 10 сентября 2023
Я не дуже люблю своє імʼя, і мені не подобається, коли діти названі, як батьки, тому була б проти.
задумчивая мордочка• 10 сентября 2023
Знаю дві родини де доньки мають з мамою одне імʼя, поперше незручно постійно по сто разів питають яка Таня/Маня стара чи молода) по друге різні покоління і імʼя у дітей застарілі частіше за все
Сумка з негодою• 10 сентября 2023
Не понимаю когда в семьях называют как бабушку/дедушку, дядю/тетю. Как маму и папу- вообще клиника.
из желе я• 10 сентября 2023
Совсем нет фантазии у родителей
Like-995b• 10 сентября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Сестра назвала дочь как меня) имя вечное) когда жили вместе была маленькая и большая , все различали
Я не в теме• 10 сентября 2023
Від батька й так прізвище та по-батькові, нащо йому щей ім’я дитині обирати?))
лаМпочка• 10 сентября 2023
Мій так хоче. В його сестри син Еміліо, мій хоче доцю Емілію. А я Міла. Кажу ти здурів чи що 😂
Верочка 100%• 10 сентября 2023
Ответ длялаМпочка
Тем более вам уже скоро домой😂
Пушкининиана• 10 сентября 2023
Ответ длялаМпочка
Вчора була в ТЦ на атракціях дитячих, то дівчата всі: Емілії,Амалії, Амелії
фрау Гітта• 10 сентября 2023
Неудобно обращаться будет. А так ок
woman Warrior• 10 сентября 2023
Было б интереснее, если б он сына просил назввать вашим именем.
ПесиКот• 10 сентября 2023
Хотя имя своё люблю, но для меня странно иметь в семье маму и дочку с одинаковым именем.
Хропочка з гривкою• 10 сентября 2023
Знаю , когда сына как отца называли, чтоб дочь, как мать не встречала.
Не понимаю такого, зачем. Это уже родительские комплексы что ли, себя увековечить.
Вишнёвая Леди• 10 сентября 2023
В мене ще цікавіше. Чоловік назвав доньку таким же імʼям як у нього 😄
КоролеВешна• 10 сентября 2023
Я колись зустріла родину, де 4 Ірочки
Дочка, дружина, теща і рідна сестра у того мужика.
І він кайфує від імені Ірочка
КоролеВешна• 10 сентября 2023
Ответ дляПесиКот
Мені це теж дивно, але дуже б хоьіла назвати дочку теж Олею. Якби мене не звали цим іменем, то 100% воно було б доніне
Фіфачка• 10 сентября 2023
В мене хрещений з дядиною (рідний дядько та його жінка) так назвали свого молодшого сина. Мені до цього часу дико якось... Був Міша (старший) та Михайлик молодший. Хрещений з дядиною рано померли, ще 20-ти річчя сина, то не знаю як би називали дорослого дядька )
В маминою співробітниці в родині доньбку назвали на честь мами - Леною. То всі кликали стара Лена і мала Лена, хоча дівчині вже було добре за 20-ть.
Сусідка назвала доньку на честь мами Тетяною,то так і кличуть Тетяна і мала (Тетяна), в родині називають Таня (баба) і Танюша (мала)
Смайлик• 10 сентября 2023
Це улюблене імʼя мого чоловіка, але двох однакових в сімʼї не хотіла би
Новопоштинская• 10 сентября 2023
Ответ дляПесиКот
Согласитесь, это выглядит как будто у людей проблемы с фантазией))
Помидорина• 10 сентября 2023
Мене чоловік дуууже просив назвати доньку Олександра. Я також Олександра. Мені подобається ім´я, і я була б не проти. Але є одне але, він також Олександр. Трьох Олександрів в родині вже було б забагато. Тому донька Ольга 😄
МамаБест• 10 сентября 2023
Тааак) Вікторія ♥️
автор Я не тону • 10 сентября 2023
Ответ дляПомидорина
Ой, а скажіть, це на практиці правда не зручно, коли чоловіка і дружину звуть однаково - наприклад Саша, Женя тощо?