Я не тону• 10 сентября 2023
Если ваш муж очень просил бы назвать дочь таким же именем как у Вас
Вы бы согласились?
Результат:
вже голосів:
119 (73.91%)
Нет
42 (26.09%)
Да
Ну що ви, мамо!• 10 сентября 2023
Ответ длялаМпочка
Мій так хоче. В його сестри син Еміліо, мій хоче доцю Емілію. А я Міла. Кажу ти здурів чи що 😂
А как ваше полное имя, пожалуйста
Ну що ви, мамо!• 10 сентября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
В мене ще цікавіше. Чоловік назвав доньку таким же імʼям як у нього 😄
Евгения?
Несемо світло разом• 10 сентября 2023
Знаю сім´ю, де дітей, хлопчика і дівчинку, назвали як маму і тата
Помидорина• 10 сентября 2023
Ответ дляЯ не тону
Ой, а скажіть, це на практиці правда не зручно, коли чоловіка і дружину звуть однаково - наприклад Саша, Женя тощо?
Ні, цілком комфортно. Олександр і Олександра.
Ну що ви, мамо!• 10 сентября 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Да, у меня очень красивое имя, почему нет?
А как вас зовут
Я не тону
• 10 сентября 2023
Ответ дляПомидорина
А друзі та родичі вас так і називають, повним імям?
Смешнюча• 10 сентября 2023
Нет. Мне свое имя очень нравится, но я не понимаю, зачем называть дочь таким же именем
Жена_КотораяСтена• 10 сентября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Знаю дві родини де доньки мають з мамою одне імʼя, поперше незручно постійно по сто разів питають яка Таня/Маня стара чи молода) по друге різні покоління і імʼя у дітей застарілі частіше за все
Знаю дві родини, де по двоє дітей хлопчик и дівчинка. Названі іменами батьків. У дівчат доречі норм імена на всі часи - Анна та Ірина.
А як раніше з розуму сходили з іменем Сергій. В мене дядько, його син і мій рідний брат тезки.
Не розумію цього. Стільки імен, невже вибрати не можна щось індивідуальне.
Жена_КотораяСтена• 10 сентября 2023
Ответ дляКоролеВешна
Я колись зустріла родину, де 4 Ірочки
Дочка, дружина, теща і рідна сестра у того мужика.
І він кайфує від імені Ірочка
Цікаво, якщо друга донька народиться як назвуть))
лаМпочка• 10 сентября 2023
Ответ дляВерочка 100%
Тем более вам уже скоро домой😂
Це ви кому? Нічого не поняла
woman Warrior• 10 сентября 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
после имени номер поставят
Міс Всесвіт• 11 сентября 2023
Ніколи б не погодилась. І не тому, що своє імʼя не люблю, просто не розумію цього, коли називають іменами мами чи тата. Хіба нема вже інших красивих імен, чи дитина це якась міні копія мами чи тата. Ні, це окрема особистість.
Міс Всесвіт• 11 сентября 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Я таку сімʼю також знаю, і це тааак дивно