Юлия201706• 11 сентября 2023

Канонічне ім´я дитини.

Чоловік, не може називати дитину по імені. Каже,що воно не канонічне. Важко в родині.
Хтось с таким стикався?
Що для вас канонічні імена?
So_so• 11 сентября 2023
Даже не знаю, что это такое. Но допускаю, что если бы муж захотел назвать дочь Дульсинея, то был бы конфликт.
dulenok• 11 сентября 2023
не стикалася....не знаю
KaterionOK• 11 сентября 2023
А яке у вашої дитини імʼя?
Як ви погоджували вибір імені?
РыжаяЛиса• 11 сентября 2023
А как зовут то ребенка?
ShellyBelly• 11 сентября 2023
Канонічне-це церковне?
Сказала б,що Вашому чоловікові треба лікувати голову
Несу свiт на...• 11 сентября 2023
В сенсі неканонічне , не християнське?
автор Юлия201706 • 11 сентября 2023
Ответ дляНесу свiт на...
В сенсі неканонічне , не християнське?
Християнське
автор Юлия201706 • 11 сентября 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
А как зовут то ребенка?
Яна
znumi• 11 сентября 2023
Ответ дляЮлия201706
Яна
То хай називає Іоанною, якщо його настільки плющить.

А коли дитині ім´я реєстрували, він де був?
Ермолайчик• 11 сентября 2023
А як же він називає дитину? З яким ім’ям дитина хрещена?
Ежеви4ка• 11 сентября 2023
У вас там, бачу, проблема на проблемі, автор
Еленка14• 11 сентября 2023
І нащо ви від такого народжували? якщо це ваш свідомий вибір, то чого взагалі питаєте? Бачили очі ..
znumi• 11 сентября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Упс. То я ще й вгадала паспортне ім´я?

Ну тоді як назвали, так хай чоловік і звертається. Взагалі жодних проблем.
автор Юлия201706 • 11 сентября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Не називає.
Іоанна-хрещене ім´я.
автор Юлия201706 • 11 сентября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
В сенсі?
Svitlana7• 11 сентября 2023
Моя дочка Яна. Для нас, і для неї, в тому числі, найгарніше ім´я. Яна, Ясочка, Януся ❤️
Svitlana7• 11 сентября 2023
Ответ дляЮлия201706
Не називає.
Іоанна-хрещене ім´я.
А чому хрестили не Яною?
автор Юлия201706 • 11 сентября 2023
Ответ дляSvitlana7
А чому хрестили не Яною?
Свящкник сказав, Яну хрестимо Іоанною. Так і зробили, потім виявилося,що вони не знають, кажуть як батьки зробилии,ми не знаємо.
Тепер взагалі життя нема, чоловік дуже сердитий на мене. Що я його обдурила, я то думала,що вони так кажуть,то знають. Вийшло не знають,на батьків наговорюють.
Мені дуже важко жити, просто за що таке. Чому не хрестити дітей так,щоб всі знали,без всіх цих нюансів з їх сторони.
Ще й батьки нічого не підсказали. Їх влаштовює, що в дитини імя не відоме в хрещенні.
Я не знаю, як їй жити з таким іменем. Чоловік каже,що буде складно,будуть до неї погано відноситися
автор Юлия201706 • 11 сентября 2023
Вибачте,дуже складно
znumi• 11 сентября 2023
Ответ дляЮлия201706
Чому раптом до дитини будуть погано відноситися через ім´я?

Ви самі зараз дитині навієте проблем, а потім будете казати, що то через ім´я.
Попустіться обидва, і живіть собі спокійно. Все нормально у дитини з іменем. Хоч Іоанна, хоч Яна, без різниці. В 14 років буде отримувати паспорт, сама собі вирішить, яке ім´я їй більше подобається. Може, взагалі стане якоюсь Іриною, Софією чи Мерилін, хтозна.
Ежеви4ка• 11 сентября 2023
Ответ дляЮлия201706
В сенсі?
В сенсі ви обоє дивні
Svitlana7• 11 сентября 2023
Ответ дляЮлия201706
Ви дуже перебільшуєте. Мою сестру хрестили одним ім´ям, потім назвали іншим. Зараз всі знають лише це друге ім´я, не хрещене. Лише коли йде до причастя чи коли дає за здоров´я картку в церкві, то пишуть два імені Наталя-Катерина (до прикладу). І все. Абсолютно щаслива, нормальна, здорова дівчина) А двоюрідна сестра взагалі навмисно хрестила одним ім´ям, а називають іншим. Типу, щоб ніхто не міг наворожити на хлопця (забобони, але як є)
So_so• 11 сентября 2023
Ответ дляЮлия201706
Вы и Ваш муж психически здоровы? Кем работаете?
Алёна1974• 11 сентября 2023
Я своих дочерей крестила другими именами не такими как в официальных документах ; все ок