Лялькодзьоб• 11 сентября 2023
Порадьте електросамокат для 2-х осіб (дорослий та дитина)
Власне суть питання в заголовку. Придивляюсь до самокатів, і якщо з параметрами пробігу, діаметром коліс і тд все більш-менш ясно, то от як зрозуміти, чи буде на ньому кокфортно вдвох? бо чисто по фотках здається, що дека (дошка для ніг) коротка. Але часто на вулицях бачу, що катаються вдвох.
По ціні - звичайно хочеться оптимальний варіант, але поки просто цікаво, яку модель порадять тут
дякую!
Аль де Барановна• 11 сентября 2023
Нельзя детям на электросамокат. И для двоих он не очень предназначен.
Як міряти?• 11 сентября 2023
Вже уявляю собі - ви, дитина, без шоломів, на проїзжій частині.... терпіти не можу таких
Всех в сад• 11 сентября 2023
Жах. Ще й спеціально підбирають, щоб з дитиною. Я коли бачу, як такі горе- татусі з дитиною по проїзджій частині їдуть, то думаю, ну ок, ти вже старий і дурний, а дитина в чому винна... Ямка, камінь під колесом і все летить куди завгодно...
Лялькодзьоб
• 11 сентября 2023
всім дякую за поради, самокат для парку, в якому є зона для катання.
Лялькодзьоб
• 11 сентября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Подивіться моделі в Ninebot
дякую, із 6 коментарів - Ваш єдиний по суті