Головний кошак• 11 сентября 2023
Як же все набридло...
Зламався бойлер, пральна машина...до всього цього ще треба одягти двох підлітків на осінь- зиму...
Не вистачає зарплати у 8 тис. грн ну ніяк... І це все з місяця в місяць постійно - і працюю і господарство сама веду, а «кінці з кінцями» звести не можу ось вже протягом останніх 7-ми років...
Не знаю до чого пишу- просто важко і образливо...((
Наизнанку• 11 сентября 2023
Ответ длязахідний_діалект
ну зп 8000 це знущання
а батько в дітей є?
Райцентри, смт, села,,, - 8тис це дуже добре як є така робота, бо і на 8 знайти дуже непросто.
Як вижити на них, коли ще й діти - то геть інше, риторичне питання
Я тут с краю постою• 11 сентября 2023
Ответ дляНаизнанку
Там паї і городи,хазяйство.А люди або вахтовим методом в місті працюють,або фермерство.Але хто не ледачий,то все є на селі
Инста_Богиня• 11 сентября 2023
Ответ дляНаизнанку
Я ще добавлю, Київська обл, невелике містечко, роботи майже нема, навіть як вона і є то дитячий садок там працює тільки до 13.00.
Наизнанку• 11 сентября 2023
Ответ дляИнста_Богиня
На ЗУ - куди печальніше все...
Сметчица• 11 сентября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Серьозно? Те саме і про містян сказати можна. Місто - роботи море, а хто бідує - той лінивий.
Цікаво чи хоч рік Ви вели господарство, фермерство, працювали вахтовим методом
Партизанка• 11 сентября 2023
Автор, а в каком вы городе?
Вообще не представляю как сходите концы с концами, у меня уборщица как-то на 4тыс пожила пару месяцев, полностью одна, но с коммуналкой. Так обалдела сама от себя.....
А с детьми то, им же тоже кушать, а одеть не во что вообще
Вишневий цвіт• 11 сентября 2023
Розумію Вас прекрасно😥 в мене теж, то одне, то друге, та з достатком ніяк не може співпасти, але є тут боХАті, їм то косметика, то статки, все в них є.
А ми такі, ніби чумні на їх думку😥😥😥
А от, чому в них все є, це питання цікаве, змогли увірвати від життя дорогоцінне? Але ж.. воно може зникнути в кожного, будь якої миті, а що потім, будуть нити як ми, або мовчати?
Думаю автор, нам з Вами потрібно вірити в себе та робити арифмацію кожного дня, що МИ сильні, та зможемо більше🙏
Ми хочемо жити, а не виживати, це наш девіз, бережіть себе🙏
А ми такі, ніби чумні на їх думку😥😥😥
В моїй хаті моя правда• 11 сентября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Якщо є паї. Може в автора нема.
Сметчица• 11 сентября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Якщо є паї. Може в автора нема.
Толку з того паю? Пару тис на рік, якщо в оренду здавати
Наизнанку• 11 сентября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Не пойму, то ви так тонко стібетесь ? 🙄
паї і городи,хазяйство, фермерство -
Чи всерйоз? Так може думати хіба той хто реалії села лиш в ютубі дивився.
По селах і раніше не солодко було,
Баба, дід з внуками - батьки на заробітках, іноді мама з дітьми , чоловік за кордоном
Так і жили, виживали
Хто вздовж кордону жив - ну тим куди краще було, як є смекалка і не лінивий.
паї і городи,хазяйство, фермерство -
По селах і раніше не солодко було,
Так і жили, виживали
Просто звязда• 11 сентября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
паи далеко не у всех. это первое. второе - что б вырастить тех же курей, свиней их нужно купить. нужно купить корма. и да, кто их кормить будет, пока хозяин вахтовым методом работает? нужно хоть иногда думать, перед тем, как писать банальные и избитые фразы, ничего общего не имеющие с реальностью
Просто звязда• 11 сентября 2023
Ответ дляНаизнанку
Не пойму, то ви так тонко стібетесь ? 🙄
паї і городи,хазяйство, фермерство -
По селах і раніше не солодко було,
Так і жили, виживали
паї і городи,хазяйство, фермерство -
По селах і раніше не солодко було,
Так і жили, виживали
она то село только на картинке видела
Наизнанку• 11 сентября 2023
Ответ дляСметчица
Отож бо!!!
То саме написала.
Так може думати лиш той хто село тільки по тєліку бачив
То саме написала.
Головний кошак
• 11 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Якої статі у Вас підлітки?
Може з одежою зможу допомогти
дівчата
Пишу, не читаю• 11 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
немає в мене паїв, чоловіка- теж, батьки- пенсіонери
Вибачте, ви не розглядаєте можливість виїхати закордон? Діти підлітки - перші місяці з батьками поки ви облаштуєтесь, потім через 4 місяця приїдите заберете
Головний кошак
• 11 сентября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
може теоретично і так...але по характеру не пробивна зовсім- весь час від цього страждаю, але такий характер
боюся зірватися і втратити хоч таку роботу.. та і в батьків окрім мене немає нікого, а вони вже у віці
Пишу, не читаю• 11 сентября 2023
В мене хороша знайома працює в Червоному Хресті, розселяє біженців в Угорщині, не Будапешт звичайно, але є можливість безкоштовного поселення.
Головний кошак
• 11 сентября 2023
Ответ дляСанька-4b93
О, Света из Полтавы, если не ошибаюсь, снова пожаловала?
??
Санька-4b93• 11 сентября 2023
Ответ дляparele
Кто такая Света из Полтавы?
А она вам сейчас в личку за помощью напишет, тогда и узнаете