Головний кошак• 11 сентября 2023
Як же все набридло...
Зламався бойлер, пральна машина...до всього цього ще треба одягти двох підлітків на осінь- зиму...
Не вистачає зарплати у 8 тис. грн ну ніяк... І це все з місяця в місяць постійно - і працюю і господарство сама веду, а «кінці з кінцями» звести не можу ось вже протягом останніх 7-ми років...
Не знаю до чого пишу- просто важко і образливо...((
Сметчица• 11 сентября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
У нас 10 000. За 2 га
І чим це авторку врятує? Неповна тисяча на місяць
В моїй хаті моя правда• 11 сентября 2023
Ответ дляСметчица
Ну, гроші можна взяти наперед. За декілька років.
Але у Автора нема паю, як виявилося
Головний кошак
• 11 сентября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Так страшно читати і уявляти як ви весь час час боретеся з життям, дуже хочеться допомогти. У вас хлопчики чи дівчатка підлітки?
дівчата..
правду сказали- «борюсь», а хочеться просто жити і щоб на елементарні речі вистачало- ось і все(