поздно вечером с мужем возвращались домой, увидели, что кто-то из соседей вынес к мусорным бакам клетку для грызунов. подошли поближе - в ней оказалась шиншилла, испуганная, комочком зажалась в угол. короче, забрали ее вместе с клеткой. кот дома в шоке..
короче, девочки, мб кто-нибудь в курсе - куда пристроить шиншиллу? волонтеры, приюты, куда можно было бы обратиться?
ну или вдруг кто-то захочет себе забрать..
Rolovskaya• 12 сентября 2023
Автор, так, вам правильно вище написали. Напишіть оголошення на олх, що віддаєте безкоштовно. Як варіант, якщо маєте школярів, можна в школу в живий куточок віддати, або хтось із дітей захоче взяти. Можливо ще колег запитайте, якихось знайомих своїх.
Life is Beautiful• 12 сентября 2023
В крайнему випадку - зоомагазин з хорошим живим кутком, де кормять та прибирають. Вони, мабуть, даже продадуть іі.
Чи через olx. Жах, вже шиншил викидають(((
Life is Beautiful• 12 сентября 2023
Ответ дляRolovskaya
В школу - ні, там поганий догляд. Не треба мучити тваринку.
Fashion_besties• 12 сентября 2023
Ответ дляRolovskaya
Безеоштовно не віддавайте - гризунів беруть на корм удавам і пітонам
Betelgeise• 12 сентября 2023
Безкоштовно чи на олх не віддавайте! У шиншили буде жахливе життя в кращому випадку! Вони потребують спеціального догляду.
Напишіть в КАРГ. Це київська група порятунку тварин.
Ответ дляBetelgeise
Не обов´язково. Я теж взяла спочатку кролика так. Чоловік сам зробив клітку йому, прожив 5 років, скільки років було коли взяли не знаю. Після нього через два роки взяли маленьку морську свинку. Теж віддавали ’випадковий’ приплод. Нацмілішої тваринки в житті не знали
o.shalneva• 12 сентября 2023
А в якому районі живете? Треба почитати про догляд за шиншилами і якщо нікого не знайдете,то взяли б..
девочки, спасибо всем за ответы
к сожалению, сегодня днем шиншилла умерла..
Rolovskaya• 12 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
О, Боже, я навіть не уявляла такого, думала їм беруть якесь куряче м’ясо, чи ще щось… дякую, що написали.