Бабуся мороз• вчера в 20:23
А куди ви всі зібралися після відкриття кордонів, просто цікаво?
Ви ж до їх закриття нікуди не змогли виїхати, то чому думаєте що після 10 років зможете, коли вже і умов тих не буде, навіть, які зараз є в країнах ЄС. Для виїзду потрібні гроші, сміливість, рішучість і партнер з чітким планом дій. Ну а якщо ви без партнера то чого зараз не їдете?
Якісь смішні теми повні ілюзій в топі.
Всі так збираються виїжджати що у купи досі ні паспорта ні мови, просто ілюзіі про те що ЗАГРАНІЦЕЙ будуть євро з дерев гребти
Якісь смішні теми повні ілюзій в топі.
Пи Пи Пилюля• вчера в 21:52
Ответ дляBor bor
Та такое было и 10 лет назад, что не продлили рабочий контракт
Один такой знакомый год проработал в Нидерландах и не продлили ему. Пришлось вернуться, он понял, что в Киеве зарплата почти та же, а позволить может больше
Но перед войной на всякий случай выехал, сейчас опять где-то по хай-скиллед визе. Временная защита ему не положена (выехал в январе 2022 года)
Эта категория людей как раз сможет выехать
Такое постоянно Нидерландах, постоянный контракт получить сложно
Пи Пи Пилюля• вчера в 21:53
Ответ дляBor bor
У меня там родной брат с 2011 года) И куча его сокурсников с КПИ) Не надо мне говорить, далека я или нет
Вот когда будете сами тогда и будете в теме
Бабуся мороз
• вчера в 21:54
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Реально так цікаво про сім´ю незнайомих людей?
Ні, мені цікаво для чого писати щось абсолютно не в тему, до чого до теми виїзду ваша віза і ваш брат в Америці до якого ви їздите раз в три роки?
Пи Пи Пилюля• вчера в 21:54
Ответ дляBor bor
Ну вот не знаю
Брату же как-то получилось и ПМЖ, и гражданство потом получить в 2019 году... Программист
В Нидерландах нет пмж
Чаклунка-ведунка• вчера в 21:56
Ответ дляБабуся мороз
То читайте уважно відповіді в своїй темі, якщо вже створили її)) щоб знати відповідь
Шалена красуня• вчера в 21:56
Ответ дляsur_sur
Отож)
А процветать за границей ’такие’ люди стало быть смогут?
Конечно. Многие и выехали. Но не все. А платить за сомнительный выезд это себе дороже. Куча кидал и могут впоймать.
Усатая полосатая• вчера в 21:58
Ответ дляАнонимушка
Якщо продати тут всю нерухомість, закрити бізнес, мати певну суму заощаджень і сміливість, то можна.
Та в звичайного українця тьма нерухомості, бізнес , який процвітає , на рахунках космічні суми заощаджень , еге ж ?
Ті , що володіють цими речами , вони й зараз мають змогу виїхати .
Пи Пи Пилюля• вчера в 22:00
Ответ дляBor bor
Как это? После пяти лет легального проживания в стране получается статус долгосрочного резидента
Потом он сразу начал процедуры выхода из укр гражданства и подачи на нидерландское
Как я и написала, вы и близко не в теме. После 5 лет подаются на гражданство. А процедура отказа от украинского только после получения нидерландского, и да она обязательна для тех кто на основании работы получает гражданство
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ну нюансы и порядок выхода и получения гражданства я действительно не знаю
Но вот пример, что человек переехал и его друзья точно так же + их жены
Не верю, что в будущем Нидерланды закроются для таких высококвалифицированных специалистов
Рассказница• вчера в 22:03
Ответ дляПупуговка
Да да.
Ви будете дуже вільна в джобцентрі)
А вам туди йти доведеться)
Бо якби у вас були гроші, ви б вже виїхали РАЗОМ з чоловіком.
Думаєте, комусь в Європі сильно потрібні такі ніщеброди як ви?
Пфффф
Ви будете дуже вільна в джобцентрі)
А вам туди йти доведеться)
Пфффф
Свобода для вас это полы мыть видимо) я хочу жить в своей стране и путешествовать
Борисфенка• вчера в 22:06
Ответ дляУсатая полосатая
Є ще такий критерій - зараз виїзд за кордон коштує 30 000 євро.
Відповідно, відкриття кордонів чекають ті, в кого ці 30 тисяч може й є, але останні.
Раптом відкривають кордони і поїдуть за 30 тисяч процвітаючий бізнес в Європі будувати на голому місці? Дай Боже, щоб на рік на житло і їжу їх вистачило.
А далі на заводи і плантації.
Пи Пи Пилюля• вчера в 22:06
Ответ дляBor bor
Не закроются конечно, но большой потребности в этом не имеют. Как и написала, своих более чем достаточно. Не забывайте, что страна небольшая с самой высокой плотность населения
Борисфенка• вчера в 22:07
Ответ дляBor bor
Та не сваріться, дівчата, потреба в програмістах - 1%. А для 99% - плантації тюльпанів. І нічого з цим не поробиш.
заварний look• вчера в 22:08
Вам надо отчитаться? У нас застряла часть команды в Украине. И одиночки и семейные с опытом работы за границей. Работаем на иностранную компанию. При возможности выехали бы все. Не поедут даже при возможности только 50+, ну и родители-пенсионеры останутся доживать в Украине.
В декабре одним днем из компании где у меня подработка уволились все мальчики 21-22-летние. Не скрывали, что выезжают.
Пупуговка• вчера в 22:14
Ответ дляРассказница
Ой, да да да
Спочатку нила що немає свободи ВИЇЗДУ з чоловіком, а тепер он як воно повернуло
Що таке, вияснилося, що не буде ніяких виплат після війни, і якось сильно перехотілося виїжджати З ЧОЛОВІКОМ?🤣
ЖонДуан• вчера в 22:33
Коли закінчиться війна, то поїдемо з чоловіком у відпустку, емігрувати не збираємось, тут у нас все, а закордоном ми ніхто
Дякую_аж_підскакую• вчера в 22:40
Ответ дляжижифреймут
Воевать будут все
Ну от що ви таке пишете?
Добровільно уже дуже мало бажаючих, а решта вже або парасольки (багатодітнісь, інваліди в родині або своя непридатнісь, бронювання) зробили, або сидять вдома тихенько і не проїжджають блокпости
Коханозадовільна• вчера в 22:46
Ответ дляжижифреймут
Вы из 18 века? Современный мужчина для женщины, больше обуза и проблема, чем опора.
травма
Біле пальто• вчера в 22:57
Ответ дляБорисфенка
Так вони скасують всі плюшки, щойно війна закінчиться. В тому числі дозволи на роботу.
І що ви тоді робитимете ?
Борисфенка• вчера в 23:01
Ответ дляБіле пальто
І що ви тоді робитимете ?
Хтозна, життя покаже. Додому повернуся чи нелегалом залишуся чи якось легалізуюся, всі активно параграф міняють, я поки що в роздумах.
Критерій один - чи будуть літати ракети. А цього не знає ніхто.
Маю натхнення• вчера в 23:39
Ответ длязаварний look
Мы с мужем 50+. Поедем обязательно. Черногория. Лёгкий внж по недвижимости, работы у нас удалённые. После 60 будем там пенсию встречать...
Фрикаделька• сегодня в 00:59
Ответ дляKhmelnichanka
Хтось поїде за робочим контрактом.
Хтось - отримає студентмьку візу.
Хтось - одружиться з іноземкою :)
Хтось - поіде по безвізу, і залишиться нелегалом.
Варіантів не так, щоб багато, але вони є.
Хоча, звичайно, підійдуть не всім.
Хтось - отримає студентмьку візу.
Хтось - одружиться з іноземкою :)
Хоча, звичайно, підійдуть не всім.
Нереально нелегалом , если жилье снимать то пропишут же и найдут тогда
Фрикаделька• сегодня в 01:03
Ответ дляБорисфенка
Ні, не передумала. Чоловік сказав в окупацію не повертатися, легальний статус є до 04.03.2027 року і ще дають рік на виїзд. А чи залишать право на роботу, хтозна.
А що буде через два роки, неможливо уявити, бо щодня дурдом, світ здурів . Поживемо-побачимо.
А что ещё год буду платить пока дают год на выезд?
Борисфенка• сегодня в 01:05
Ответ дляФрикаделька
Невідомо. Точно будуть платити до березня 2027 року. А далі вони й самі не знають, думають.
Фрикаделька• сегодня в 01:05
Ответ дляБорисфенка
Та да. В Україні зарплати в 5-10 раз менше.
І пенсіонери безпорадні. Толку з їх повернення у злидні, я навпаки вважаю, хай Європа годує, хоч чимось Україні легше буде.
А если вступим в ЕС то будут зп как там и можно будет ехать жить куда угодно в пределах ЕС