Пускаю бісики• 12 сентября 2023

Є тут хтось з Хмельницького?

який район вам більше всього подобається для проживання ?
Завжди з рушником• 12 сентября 2023
Вам напевно напишуть кожен про свій до 18-ти жила на південо заході, зараз на проспекті, і квартиру купувала на проспекті він чому по цінах дорожчий чим інші але мені тут подобається і все поруч
Білий Лосик• 12 сентября 2023
Жила в центрі,оренда,багатоповерхівка на Проскурівській пішоходній.Зараз куплена новобудова Ранковий,це перший автовокзал,Вудмол,вул.Трудова.Зараз обрала би центр,тому що - все поруч,дитині є де розвиватися,повітря норм,опалення є.Знов таки пішки прогулятися в зоокуточок,парків купа.На Ранковому інфраструктура підтягнулась,сімейний,лабораторія, Вудмолл з кінотеатрами,Розетка,Нова Пошта.Але обирала за суперповітря,уви.З Лезнєво як палять городи сморід,поруч фірми з опаленням трубами на рівні 3 поверху,смердять.Плюс будинків набудували багато,роза вітрів змінилась і навантаження на канашку. Почались прориви у дворі,потім викачка за гроші ОСББ ну і всі радощі.Погуляти по комплексу є де,безпечно,недалеко також є Дендропарк.До школи не дуже зручно.
Завжди з рушником• 12 сентября 2023
Ответ дляБілий Лосик
о то ми з вами сусідки
Жена миллионера• 12 сентября 2023
Є з Хмельницького, нам на Озерній дуже подобається - все поруч: садок, школа, стадіони, супермаркети на будь-який смак.
Добродійка• 12 сентября 2023
Ответ дляБілий Лосик
Трудова це срака, вибачте, і Ранкова теж. Звісно центр краще))
Білий Лосик• 12 сентября 2023
Ответ дляДобродійка
Я пишу про комплекс Ранковий,це котеджі та новобудови навпроти Вудмола.Це не вул.Ранкова,і вул.Трудова просто як орієнтир.Це пр.1 Вінницький.
Добродійка• 12 сентября 2023
Жила на Інституцькій, Львівське шосе-Катіон, зараз на Бандери-вугол Проспект Миру. Тут подобається більше бо до центра швидше пішками ходити, з Катіона далеко, зато на базар пішки.
Добродійка• 12 сентября 2023
Ответ дляБілий Лосик
я зрозуміла, його з вінницької траси видно. Все одно попа)
автор Пускаю бісики • 12 сентября 2023
Ответ дляЖена миллионера
мені от теж озерна найбільше подобається, як окремий елітний куточок міста, в порівнянні з іншими районами
автор Пускаю бісики • 12 сентября 2023
Ответ дляЖена миллионера
особливо , якщо біля агори