Бабайко• 12 сентября 2023

Пологи і перший місяць що готувати для дитини

Привіт може й мені підкажете обмінну карту поки не закрили трохи пізніше йду в декрет. Що є необхідного на перший час? Напр пляшечка в роддом? Яка? Якщо КР, суміш чи ще щось? З одягу що? Це буде кінець жовтня. Що одягнути при виписці? Конверт?
Буду вдячна. Працюю і поки мозку тяжко думати про зміни.
Надежда наш компас• 12 сентября 2023
Якщо будете сумішами кормити, то пляшечку, якщо ні, то вона вам зовсім не потрібна. Вам в роддомі дадуть список що потрібно

Наизнанку• 12 сентября 2023
люди, що це за особлива така подія ’виписка’, що на неї потрібний якийсь особливий одяг. ви ж будете з дитиною гуляти, купуватимите для неї одяг. в тому ж вона й додому поїде з пологового.
Надежда наш компас• 12 сентября 2023
На ’виписку’ був звичайний комбез, ніяки ковдри не купляли
Хочу наколоти губи• 12 сентября 2023
2 кс, бутылки не понадобились. Из роддома выписывались в комбез хлопок + комбез деми и шапочка.
ИграйМойГормон• 12 сентября 2023
Я брала конверт в автолюльку(с прорезями под ремни) и комбез.
Вместо конверта можно одеяльце(плед).
Бутылка не нужна, если планируете ГВ. Смеси тоже.
После КС можно самой кормить.
С одежды много не набирайте.
бибизяна• 12 сентября 2023
Купували плаття на виписку. Дівчинка була 45 см та вагою 2,7 кг. Все що купували було завелике. Пляшечка, соска - все знадобилося. Ще докуповували готову суміш
Стрекоза любви• 12 сентября 2023
В мене після пологів не одразу прийшло молоко. Дитина вночі трохи кричала, то няні пологові сказали дай суміш. Купила там і суміш, і пляшечку. На виписку нічого додаткового б не купувала з одягу. Собі візьміть на всяк випадок якісь свічки або мазь від геморою. Це особисто мені знадобилося, але я цього не передбачила.
Тундиринда• 12 сентября 2023
В ютубі є повно відео про те як зібратися в пологовий, що знадобиться, а що не дуже. Мені народжувати в кінці вересня, то збиралася на базі цієї інформації.
Пляшечку в пологовий не беру, якщо треба буде - чоловік докупить і передасть. На виписку звичайний одяг, який потім дитина буде носити + в´язаний плед.
Пффф 100%• 12 сентября 2023
Пляшку заздалегідь не купуйте, якщо гарно прийде молоко та молозиво, то самі впораєтесь. Якщо буде мало спочатку і будете догодовувати, то краще не з пляшки, а зі шприця чи через катетер. Якщо налаштовані на шв з самого початку, то купуйте пляшечку, тоді і пустушку також можна.
Собі - зручний одяг для годування, морозилку забити напівфабрикатами та всілякими заморозками.
Дитині чоловічків, одразу я би придбала утеплений комбінезон, конверт у візочок. Погугліть таблиці-малюнки як вдягати дитину на різну погоду і придбайте все. Можна взяти 62-68 розмір, щоб і на весну було.
Гарна річ молоковідсмоктувач, якщо плануєте гв.
Автокрісло обов’язково.
Вдома приготувати кілька комплектів попрасованих готових дитячої постільної білизни, щоб якщо протікання, то не носитися з цим.
Собі в пологовий або мікроклізму або свічку гліцеринову, щоб не так страшно було в перші дні в туалет сходити

автор Бабайко • 12 сентября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Дякую за адекватну відповідь. Буду дивитися комбез)
автор Бабайко • 12 сентября 2023
Ответ дляПффф 100%
Автокрісло обов’язково.
Дякую дуже
Наизнанку• 12 сентября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
одразу молоко й не повинно приходити
тільки через 2-3 доби
новонародженному в перші дні життя воно не потрібне, тільки молозиво
Стрекоза любви• 12 сентября 2023
Ответ дляНаизнанку
одразу молоко й не повинно приходити
тільки через 2-3 доби
Погоджуюсь. Я була недосвідчена, може й те молозиво було, але незрозуміло, чому дитина кричала. Під тиском працівників «що вона голодна» купила суміш.
Наизнанку• 12 сентября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Жахливо що медпрацівники такі невігласи
Ксерокопия ночи• 12 сентября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Кричала - может животик болел или еще что.
У меня сын после ЕР первые сутки орал, думаю его немного помяли в родах.
Меня в роддоме уговаривали допаивать (было жарко).
Нетутешня• 12 сентября 2023
Можно обойтись и без конверта. Я рожала в феврале. Ребенка вынесли из роддома в комбинезоне и одеяле. И мы сразу сели в такси
Бджолина королева• 12 сентября 2023
Я заранее по скидке покупала бутылочку с соской 6 месяцев+ и посмотрела где можно купить соску 0+ на ту же бутылочку но не покупала. Рассчитывала что если с молоком проблем не будет, пусть бутылочка просто валяется - с полугода можно ребёнку давать компот. Мне молока не хватало и я ещё в роддоме попросила мужа докупить соску.
Ніколи не збрешу• 12 сентября 2023
В роддоме должны дать список.
Я рожала в апреле, думаю такая же погода и в октябре будет. Брала 7 человечеков и бодики. Бодики не пригодились. Еще три шапочки и царапки. Ну и пеленки, одеялко. Это все есть в списке, который вам дадут.
Бутылочку не брала.
Конверт не брала. Везли в автокресле, прямо в нем выносили с палаты. В автокресло надели утепленный человечек, ромпер, как их еще называют.
Bor bor• 12 сентября 2023
Я докупала уже после родов бутылочку и смесь, так как крупный мальчик и кричал от голода (молозива не хватало). Докармливала все дни в роддоме и чуть после выписки, сейчас второй месяц чистое гв, но бутылочка теперь для сцеживания пригодилась. Советую взять глицериновые свечи и/или микролакс. И ещё мне очень помогали свечи диклофенак от болей. А так +- всё по списку из роддома, только пеленок одноразовых и прокладок урологических я бы взяла чуть больше. Конверт не брала, выносили в автолюльке.