Пукимончиг• 12 сентября 2023
Чи робили вам кесарів розтин із-за поганого зору?
Цікаво як у кого було. У мене поганий зір (-9) на два ока. Моя лікарка нічого не говорить про це. Можливо у когось схожа ситуація була, чи говорив вам щось ваш лікар, що веде вагітність? Як пройшли пологи? Дуже нервую.
Шотуткоїться?• 13 сентября 2023
Ответ дляДодекаэдр
Або ви пишете не дуже.
’Мне написали естественные роды с исключением потужного периода. Врач объяснмл, что это значит, что ребенка тащить щипцами будут, поэтому рожаем сами. Рожала сама.’
Ну? Схватки сама. Далі тужитись не можна. Лікар пояснив, що будуть тягнути. І що ви робили?
Як ще можна зрозуміти те що ви написали?
У вас проблемы с пониманием текста. Читайте больше. Я рожала САМА. Никто ребенка не тянул.