Сусановна• Изменено 12 сентября 2023

запах плісіні

пишуть, що вона пахне ’запрілою’ водою.
я була в приміщеннях, де плісінь - і нічого там не чула.
зараз - квартира, яку хочу орендувати, супер все.
у ванні запах дуже сильної застояної води. думала, може це від пральки, але не ясно.
відкритого чогось більше не має у ванній, типу як колись були ’дирки під ванню’.
у ванній плитка і зверху побілка - плісіні не видно взагалі.
ремонт був рік тому (кажуть) і вона б ’вилізла’.
слідів плісіні у ванній 0.
вона може бути десь під трубами, але тоді не було б запаху...
Я особисто жила, де була у ванній чорна плісінь на стінах - і запаху не було
Пишу з калідору• 12 сентября 2023
Она может быть в сливах, залейте их Доместосом
З понеділка на дієті• 12 сентября 2023
То усьо лош
автор Сусановна • 12 сентября 2023
Ответ дляПишу з калідору
і це поможе?
не хочеться через цей запах втрачати квартиру, яка підходить
автор Сусановна • 12 сентября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
То усьо лош
?
Пишу з калідору• 12 сентября 2023
Ответ дляСусановна
і це поможе?
Не могу утверждать, но точно знаю, что она там может обитать. Также нужно обеспечить хорошую вентиляцию.
Я тертий жук• 12 сентября 2023
плісНЯВА, плісНЯВИ...
волосатое стекло• 12 сентября 2023
Думаю що злив.Добре почтистіть,якщо це проблема старого будинку і комунікацій(в Португалії так було),то тільки пробка на злив коли не користуєтесь.Для мене запах плісняви не запах застояної води,але якось навіть описати не можу нормально.Ну якщо брали в бібліотеці дуже старі книжки,що в вологому приміщенні стояли,це воно.
автор Сусановна • 12 сентября 2023
Ответ дляволосатое стекло
може бути ще в пральці справа?
автор Сусановна • 12 сентября 2023
Ответ дляволосатое стекло
просто якщо сильна пліснява, то вона ж ’вилізла’ б десь
волосатое стекло• 12 сентября 2023
Ответ дляСусановна
може бути ще в пральці справа?
О,між іншим так!
автор Сусановна • 12 сентября 2023
Ответ дляволосатое стекло
О,між іншим так!
і що тоді? викинути її?
чи якось пропрати з оцтом чи засобом?
волосатое стекло• 12 сентября 2023
Ответ дляСусановна
і що тоді? викинути її?
чи якось пропрати з оцтом чи засобом?
Вона може довго стояла і то просто через отвір,де немає зворотнього клапану,йде запах канашки.Перший раз все рівно будете після когось засобом чистити пралку,а далі буде норм.Тільки дверку зачиняти як висохне внутрі після прання,якщо є вже таке фішка.
автор Сусановна • 12 сентября 2023
Ответ дляволосатое стекло
я просто думаю, може цей запах у ванній критичний для здоров´я..
волосатое стекло• 12 сентября 2023
Ответ дляСусановна
Не думаю.Затхла вода це не пліснява зі спорами.Ви відмиєте,джерело знайдете.Між іншим на одній квартирі орендній під ванною стояла банка з водою.Запах був мама рідна.Колись там підтікало,люди поставили,вже трубу затягнуло,а вода стояла.
автор Сусановна • 13 сентября 2023
Ответ дляволосатое стекло
просто якщо це десь під трубами - то ж капець