Престидижитатор• 13 сентября 2023
Айфон 15 про макс
Хто щось зрозумів про новий айфон про макс? Скільки він приблизно буде коштувати на 256 ? Та що буде с зарядкою ?? Треба нову купляти ??я тільки зрозуміла , що камера буде дуже класна 👍👍а це саме головне і заряд буде тримати дуже довго , залишилось гроші знайти 😟, в Європі він чомусь завжди більше коштує , навіть більше , чим в Україні🤨
Бюст Березуцкого• 13 сентября 2023
наверное тысяч 100 будет стоить.
и сделали разъем type-c наконец-то.
Соображалочка• 13 сентября 2023
Можуть перехідник покласти. Бо купляла дитині пенсіл, там був перехідник на type-c.
А новий телефон мені не світить, бо до строго е-сім підключена українська, тому не слідкую, що там буде.
Луноликая Вика• 13 сентября 2023
Вчера смотрела презентацию. По ценам, то что озвучивали:
15ые просто - 800$
15 про 128 от 999$
15 про Макс 256(т.е.128 в этой модели уже нет) 1200$
А кто видел какие цены наши барыги поставили на них на предзаказ?! 🤦🏻♀️ по 57-74 тысячи. Если посчитать с американских цен в $, то не выходит, а в 2 раза дороже получается. Как его купить по официальной цене сайта?
15ые просто - 800$
15 про 128 от 999$
Хочу наколоти губи• 13 сентября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
15ые просто - 800$
15 про 128 от 999$
15ые просто - 800$
15 про 128 от 999$
В Польщі теж дорого.
15-й 5200 зл, то десь 1200 баксів
КротоТо• 13 сентября 2023
Ответ дляСоображалочка
а е сим разве нельзя перенести?
Непогодка• 13 сентября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
15ые просто - 800$
15 про 128 от 999$
15ые просто - 800$
15 про 128 от 999$
Рукаліцо, це те що ви не знаєте про те що в штатах 1200 за айфон то без додавання податку, який безпосередньо при покупці додається.
Звісно що поки його довезуть, сплатять наші податки, то до цих 1200 додається ще 300-400 зверху.
Соображалочка• 13 сентября 2023
Ответ дляКротоТо
а е сим разве нельзя перенести?
Ні(( треба вставити фізичну карту і тільки тоді переключити на е-сім.
Непогодка• 13 сентября 2023
Ответ дляКто крайний?
В стилусе 61к пишут, вроде как и купить можно))
P.s. Предзаказ...
В нас офіціали це розетка, цитрус, може ще якісь, не знаю.
Кто крайний?• 13 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Не разбираюсь в этом, на сайте у них: ’Вниманию клиентов нашего интернет-магазина: на всю технику Apple, купленную у нас Вы получаете гарантию напрямую от компании Apple. То есть в случае поломки Вашего устройства - мы отправим его в специализированную мастерскую Apple для устранения возникшей проблемы.’
Престидижитатор
• 13 сентября 2023
Ответ дляСоображалочка
Я зовсім не розумію як підключити e SIM закордоном …. Він начебто дешевше але невідомо скільки будемо закордоном 🤷🏻♀️
Кто крайний?• 13 сентября 2023
Раз про айфоны начали - расскажите их преимущества, почему к ним вас тянет, у знакомых есть, немного использова, но вроде ведь ничего такого))
P.s. Один раз нужно было подключить подруге айфон к телику, свой андроид за пару минут с помощью гугла был подключен, а айфону ничего не помогало, пол часа точно ушло и чуть не был разбит))
Престидижитатор
• 13 сентября 2023
Ответ дляКто крайний?
А что там с камерой?
Сама класна із всіх телефонів
Непогодка• 13 сентября 2023
Ответ дляКто крайний?
Це марно витрачений час, пояснювати вам щось
Соображалочка• 13 сентября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Якщо у вас стоїть в телефоні фізична карта, то через додаток (у мене КС) просто підключаєте е-сім, тоді фізична карта перестає працювати. Але, якщо щось станеться з телефоном, то ви лишитесь без номеру. І перенести цю карту на новий телефон не можна буде.
Престидижитатор
• 13 сентября 2023
Ответ дляКто крайний?
У кого не було айфона тот не зрозуміє… я раніше теж так думала 😃для мене головне це камера 📷👍
Кто крайний?• 13 сентября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
У меня фотик есть, камера не нужна)) Интересует прямо телефон, моему андроиду уже лет 5, надо бы поменять))
Престидижитатор
• 13 сентября 2023
Ответ дляКто крайний?
Я вже забула що таке « фотік « …. І навіщо його постійно собою тягати , якщо все є в телефоні
Престидижитатор
• 13 сентября 2023
Ответ дляКто крайний?
Для мене головне камера , і айфони не так глючать як андроїди
Кто крайний?• 13 сентября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Камеры на телефонах никак не сравняются с фотиками, понятно не простыми.
Непогодка• 13 сентября 2023
Ответ дляКто крайний?
Дивлячись в яких руках. Вже це не актуалочка. Навіть кліпи є зняті на айфон.
Кто крайний?• 13 сентября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
На счет этого не знаю, мой вроде не глючит, или не замечаю))
Кто крайний?• 13 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Нетушки, объектив имеет значение, разве только вы не купите проф. объектив для телефона, тогда есть смысл сравнивать. А все остальное реклама, не больше.
Творог для розжига• 13 сентября 2023
Ответ дляСоображалочка
Е-сим запросто повторно сканируется на новое устройство
Соображалочка• 13 сентября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Може зараз щось змінилось, бо ситуація цього вимагає, але рік тому це було неможливо. Мені відновлювали фізичну сімку в Україні і передавали. Другий раз я такого переживати не хочу.
Луноликая Вика• 13 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Я в курсе про налог - 72 долара мне добавляли когда-то при покупке. В любом случае - это не 2 цены за телефон как возят наши