КликОЛЬКА• 13 сентября 2023
Ребенок просит котика
На площадку принесли маленьких котят, правда, очень хорошенькие. Дочке 5 лет, она прямо так просила взять одного, так с ними играла.... И так это мило и такие котята красивые... И я уже почти сказала берём, но остановилась. Реально же такая это ответственность и вообще морока с котом дома. Ну правда же? Хотя и хочется ребенка порадовать, но это не игрушка, поиграл и забросил... Это навсегда и я честно не готова к заботам этим. Что вы думаете?
Слухи-руки не распускаю• 14 сентября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Мабуть мені просто дуже пощастило з моєю кицею.
Вона дуже вихована і інтелігентна. За три роки не було великих проблем.
Нас коли просили її взяти, знайдену на дачах в жовтні, обіцяли щастя в дім.
Мабуть ви праві, я просто рівняю по собі, а так не можна.
Люди різні. Котики різні.
В мене просто все життя котики. І у більшості друзів/знайомих. І так - котики бувають різні, історії з ними - також. І набагато краще, якщо людина розуміє всі складнощі, які можуть бути, а потім їй щастить і нема ніяких проблем, ніж навпаки)