Мать драконов• 13 сентября 2023
Через нього не спала цілу ніч((((
Дівчата, створювала тут тему про чоловіка, з яким все починалося як просто секс, але я залипла.
Він чекає на приїзд дівчини з Америки. А вона все не їде.
Я поїхала до нього в суботу,провели всю ніч і неділю разом. Мені так кайфово було біля нього, а потім нестерпно боляче.
В неділю написав,як добралася додому, потім в понеділок запитав,як справи і сказав, що незрозуміло з дівчиною, що там великі проблеми, і не знає, чи взагалі приїде.
Вчора цілий день чекала від нього якогось повідомлення, хоч щось- тиша. Але увечері бачу,що є в мережі, не витримала, написала перша( зазвичай вичікую, а тут просто не змогла, бо він щодня писав).
І тут він пише, що йому зробили МРТ, і всього щось дуже погано з хребтом, щось відламалося і планують на сьогодні операцію, але тільки якщо погодиться. Тобто є шанс 50/50, що буде все добре.
Операція також дуже ризикована і потім обмеження на все життя
Відповідь йому потрібно було дати до 5:30 ранку. Дівчині своїй він повідомив про це, батькам вирішив не казати.
Я йому написала, що раптом що, якщо захочеться мені написати, то телефон біля мене і що якщо йому потрібна допомога, то я завжди радо допоможу. На що він подякував. Але не написав. Я цілу ніч не могла спати, снилися якісь жахіття, він, я його дівчина.
Вранці знову написала, запитала, що вирішив. Він написав, що цілу ніч думаві буде робити операції.
І вранці буде комісія. Я попросила повідомити мені висновок. Він сказав, що напише і до сих пір тихо.
Написати йому спитати, чи не потрібно?
Я дуже переживаю. Хочу підтримати, але і не хочу бути нав´язливою. Навіть чисто по- дружньому.
Але, можливо, моя підтримка йому непотрібна((((
Написати йому спитати, чи не потрібно?
Пес Патрон• 13 сентября 2023
А что это за такие страшные смертельные проблемы со спиной которые не помешали ему с вами два дня кувыркаться?
Мать драконов
• 13 сентября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Мне кажется , он фантазер, а точнее пизд@бол
Він був на реабілітації, йому щось там пошкодили, він мені ще на вихідних сказав, що йому з середи дуже болить спина.
Я-ваш шанс• 13 сентября 2023
Ответ дляПес Патрон
Это ж после кувырков и обострилось 🤣
Я-ваш шанс• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Как это, на реабилитации повредили? А там врачей нет? Почему он вам пожаловался, а не врачам?
Малинка• 13 сентября 2023
Постарайтесь переключиться на что-то другое. Ну не нужен вам этот мужчина. Цените за поступки. Уважайте себя , выбирайте себя.
Весотехник• 13 сентября 2023
Бедный мужик, уже не знает что драматичное написать и как отделаться
Мать драконов
• 13 сентября 2023
Ответ дляПес Патрон
Півтора роки тому в нього сталася проблема з хребтом, він до сих пір на лікарняному. Але назнімках вже було більш- менш нормально, до минулої середи. Почала боліти спина після занять під час реабілітації.
Акукарача• 13 сентября 2023
Почему отказался ? Может стоило бы? Мне кажется, не нужно бояться показаться навязчивой в таком вопросе, это наоборот проявление заботы и того что вам не все равно.
Мать драконов
• 13 сентября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Это ж после кувырков и обострилось 🤣
Ні. Кувирки були і до того. Стало погано після занять
Я-ваш шанс• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Полтора года на больничном? Зачем оно вам надо?
Мать драконов
• 13 сентября 2023
Ответ дляРадість моя
Наступна дія - проситиме гроші
В нього є. Йому страховка все оплачує. Ми в Німеччині.
Тётя Хрюша• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
У него есть девушка, зачем Вы к нему лезете?
Мать драконов
• 13 сентября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ну чому не лікарям, от поскаржився, зробили МРТ.
Я-ваш шанс• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Вы вообще понимаете степень абсурда? У него есть девушка, но она черт знает где, но она все же его девушка, с вами он кувыркается, вы ночь не спите переживаете, а он даже не удосужился набрать! Вам он все еще нужен?
Капитошечка• 13 сентября 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Автор хоче ним опікуватися.
Безпринципова• 13 сентября 2023
Автор, никакие операции не делаются сразу после МРТ в 5.30 утра))), только ургентные - это когда по скорой привозят или угрожающее жизни состояния. Все остальное - про неимоверную срочность принятия решения - вчес и брехня. А раз мужик брешет - в сад его, незамедлительно. И не жалеть!
мистерЛяпсус• 13 сентября 2023
Автор, у вас кроме мужика этого жизнь есть? Работа, друзья, родители, байдарки?
Я-ваш шанс• 13 сентября 2023
Ответ дляКапитошечка
Автор хоче ним опікуватися.
Нет, она хочет пострадать. Просто чтоб жить было веселее)
Мать драконов
• 13 сентября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Справа не в тому чи потрібен, влипла я, не можу себе перебороти. А тепер дуже переживаю за нього, а він не пише, хоч обіцяв написати про результати комісії
Мать драконов
• 13 сентября 2023
Ответ дляБезпринципова
Ну , я не знаю, на коли мала бути операція, але до 5: 30 треба було повідомити про рішення
Мать драконов
• 13 сентября 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Я Вам більше скажу, у мене крім нього багато чого є.
Яжемать Мне можно• 13 сентября 2023
Вы до сих пор с ним вы же писали уже.И мне кажется он не знает как от вас отделаться и придумал это все. Либо делает все, чтобы вы сами умоляла быть с ним, нянька сиделка и тп.
Мужчина должен делать вашу жизнь лучше, а не усложнять. Тем более у него есть любимая а вы щоб було.
У вас жизнь безлимитный, когда вы будет счастливы наконец, иметь семью, ребенка, быть любимой?! Вы заслуживает этого.
Я-ваш шанс• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Ответьте себе на вопрос: переживал бы он за вас так? Не спал бы ночь? И впредь переживайте только за себя.
мистерЛяпсус• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Тю
А лет вам сколько?
Мать драконов
• 13 сентября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
В мене є сім´я, діти.
Я-ваш шанс• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
В мене є сім´я, діти.
Ну это ваще! Мамо, займитесь детьми!