Мать драконов• 13 сентября 2023

Через нього не спала цілу ніч((((

Дівчата, створювала тут тему про чоловіка, з яким все починалося як просто секс, але я залипла.
Він чекає на приїзд дівчини з Америки. А вона все не їде.
Я поїхала до нього в суботу,провели всю ніч і неділю разом. Мені так кайфово було біля нього, а потім нестерпно боляче.
В неділю написав,як добралася додому, потім в понеділок запитав,як справи і сказав, що незрозуміло з дівчиною, що там великі проблеми, і не знає, чи взагалі приїде.
Вчора цілий день чекала від нього якогось повідомлення, хоч щось- тиша. Але увечері бачу,що є в мережі, не витримала, написала перша( зазвичай вичікую, а тут просто не змогла, бо він щодня писав).
І тут він пише, що йому зробили МРТ, і всього щось дуже погано з хребтом, щось відламалося і планують на сьогодні операцію, але тільки якщо погодиться. Тобто є шанс 50/50, що буде все добре.
Операція також дуже ризикована і потім обмеження на все життя
Відповідь йому потрібно було дати до 5:30 ранку. Дівчині своїй він повідомив про це, батькам вирішив не казати.
Я йому написала, що раптом що, якщо захочеться мені написати, то телефон біля мене і що якщо йому потрібна допомога, то я завжди радо допоможу. На що він подякував. Але не написав. Я цілу ніч не могла спати, снилися якісь жахіття, він, я його дівчина.
Вранці знову написала, запитала, що вирішив. Він написав, що цілу ніч думаві буде робити операції.
І вранці буде комісія. Я попросила повідомити мені висновок. Він сказав, що напише і до сих пір тихо.
Написати йому спитати, чи не потрібно?
Я дуже переживаю. Хочу підтримати, але і не хочу бути нав´язливою. Навіть чисто по- дружньому.
Але, можливо, моя підтримка йому непотрібна((((
автор Мать драконов • 13 сентября 2023
Ответ дляРостки жимолости
раз обещал, значит ждите. Ни одни отношения хорошо не закончились, когда женщина навязывается
Знаю, коли йому дуже морально погано, він не любить спілкуватися.
Інше хочу нав´язуватися, писати сама. В звичайній ситуації не стала б писати перша. А тут ніби хочеть висловити підтримку. Але чекаю, можливо, ще напише

Почемучка• 13 сентября 2023
Автор, прочитала, что вы в Германии. Чушь, про ответ до 5.30. Абсолютный. Ждал бы он ее в любом случае не одну неделю в Германии. Это 100%. Это не случай жизни и смерти.
Что вы к нему в душу лезет? Зачем? Носовым платком быть? Он вами сильно интересуется? Как у вас дела, что болит? Может помощь нужна? Зачем вы это все делаете? Вы можете и квартиру продать, чтобы его лечить, но это не оценится. Захочет сам напишет. Тем более дал вам ясно понять, что вы для него не номер один. Я не понимаю вас.
автор Мать драконов • 13 сентября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А він що хоче? Не сексу?))
І він хоче сексу, але він особливий. І не тільки через те, що я залипла.
Регионщица• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
В мене є сім´я, діти.
Капець! Ну ви взагалі розійшлися гуляти. Ви наче писали тут і раніше. Що не будете йому звонити, бо вибрали сім´ю.
автор Мать драконов • 13 сентября 2023
Ответ дляРостки жимолости
а этому что от вас надо? не только секс??? он вам даже не пишет.. хотя знает, что вы переживаете. просто забил на вас
Можливо
автор Мать драконов • 13 сентября 2023
Ответ дляПочемучка
Він мені щодня писав і запитував,як я, як справи, що вдома. Підтримував мене, коли мені було морально важко, от цим всім мене і взяв.
автор Мать драконов • 13 сентября 2023
Ответ дляРегионщица
То Ви щось переплутали
Регионщица• 13 сентября 2023
Ответ дляПочемучка
Оце читала перед цією тему і ось цю читаю. То зробила висновки, що автор в нього запаска в багажнику. В нього вряд чи які і почуття є до автора. Вона просто зручна, бо не треба шукати кожного разу з ким задовільнитися. Автор нафантазувала такого, що капець. Як то кажуть : ’в жо без мила лізе’
Регионщица• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
То Ви щось переплутали
Та може. Але ж ви гуляєте , маючі сім´ю, так?

автор Мать драконов • 13 сентября 2023
Ответ дляРегионщица
Так які не кажу про почуття. Йому просто подобається секс. А я прив´язалася.
Почемучка• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Давайте я вас буду морально поддерживать? Только спать со мной в благодарность не нужно, я по мальчикам.
автор Мать драконов • 13 сентября 2023
Ответ дляПочемучка
То що не писати йому, не хочу щоб думав, що я не пишу йому через його хворобу.
Я дуже хочу підтримати, але чи варто
автор Мать драконов • 13 сентября 2023
Дивлюся, зараз в мережі.
Регионщица• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Дивлюся, зараз в мережі.
Напишіть. Якщо він з амереканкою не переписується. А то ще настрій зіпсуєте.
автор Мать драконов • 13 сентября 2023
Ответ дляРегионщица
Я ж не знаю,він з нею щодня спілкується
Вона українка))
Не виправдовуюсь• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Справа не в тому чи потрібен, влипла я, не можу себе перебороти. А тепер дуже переживаю за нього, а він не пише, хоч обіцяв написати про результати комісії
Да сочиняет он! Вы не понимаете???
Регионщица• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Я ж не знаю,він з нею щодня спілкується
Вона українка))
Навіщо він вам здався? Це жесть бути з мужиком, який мріє про іншу.
Зліпок ступні• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Якраз він нічого і не обіцяв. Зразу ще до початку відносин, тобто сексу, сказав, що у нього все непросто.
Навіщо ускладнювати собі життя? Навіть якщо все, що каже, правда, він не ваш чоловік
Не спати ніч..
автор Мать драконов • 13 сентября 2023
Ответ дляРегионщица
От якраз і мріє, бо вона не зним поруч. Там така Санта- Барбара була колись, що якщо написати, то не повірите

автор Мать драконов • 13 сентября 2023
Зараз напишу, просто спитаю,як почувається і що сказали на комісії
Чи не треба?
Ну що робити
Зліпок ступні• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Підтримував, типу, ну ти тримайся? Це не підтримка, це бла-бла
автор Мать драконов • 13 сентября 2023
Ответ дляЗліпок ступні
А як потрібно було? Завжди пропонував допомогу.
Зліпок ступні• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Діями, а не словами
автор Мать драконов • 13 сентября 2023
Написала, привіт.
Регионщица• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Написала, привіт.
Ну що, відповів?
Почемучка• 13 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Я дуже хочу підтримати, але чи варто
Ну, а сколько мы можете писать? Захочет поделится. У него есть, кто его поддержит. Я бы не писала.
П.С. К тому же, он явно соврал про 5.30 и срочный ответ.
автор Мать драконов • 13 сентября 2023
Ответ дляРегионщица
Ну що, відповів?
Написав,привіт і моє ім´я? Зараз запитаю, що сказали на комісії і все
Стефанія• 14 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
о, да ! армяне все такие особенные. муж хоть ваш не на фронте, пока вы там особенности армянских мужиков изучаете ?
Наивная Хо• 14 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Чому Ви вважаєте, що хоч хтось звернув увагу. Увагу звертає багато хто, але всім треба тільки секс.
А этот уже женился на вас?
автор Мать драконов • 14 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
Які армяне?