З царем в голові• Изменено 14 сентября 2023

Фінансовий стан чоловіка

Просто виговоритися. Півроку зустрічаюся з чоловіком.серйозний, відповідальний..багато позитивних рис має. . Але фінансово дуже обмежений. І ці проблеми вже рік. Роботу має, але скільки заробляє не знаю.Колись було добре, бо має хороші речі довоєнні. Але зараз печаль.Бідний як церковна миша. Спочатку я на це очі закривала..головне - людина..Але неспроможніть нічого купити стала напрягати. Н ібукета нормального, ні кіно. Ні подарунка Кафе теж 2 рази були. В основному кава з кіоску. Чоловік хоче сім´ю..вірніше мріє. Але сім´ю при таких доходах він собі дозволити не може.поламалася авто- вже півроку стоїть- нема грошей щоб полагодити. Жлоб ? Ні. Навпаки .
Сьогодні просто знайомий приїхав , передав з дачі слив, яблук, винограду..бо дівати нікуди. Класна машина..гарні парфуми.. він мені байдужий геть, але стало так сумно. Цілий вечір крутиться в голові питання- що я роблю з своїм мужчиною? Я працюю.утримую себе і доньку, хай важко.але якось є.чого я чекаю? Маюніби чоловіка але ні квітки. Ні подарунка. Що він є що його нема. Стосунки на новий рівень не переходять..звісно,бо нема грошей. Щоб разом жити чи кудись поїхати відпочити- у мужчини мають бути кошти. Я,певно.якась дурна. Краще бути самому чи шукати когось іншого. Єдине, що я впевнилася, що на голій любові далеко не заїдеш, коли мужчина не спроможний абсолютно нічого тобі купити чи хоч чимось тебе обрадувати. Ніхто не говорить про щось солідне...взагалі нічого не може. Те що мені подарували на др - навіть писати не хочу. Ну тоді подумала..нехай. фін.труднощі..яж не меркантильна.і він мені нічого не зобов´язаний
але блін.. це стає вже набридати.
Эт вернячОк• 14 сентября 2023
Ответ дляСиликоночка
Что это?
третья буква Зэ. брешет, короче

Мотористка• 14 сентября 2023
Ну ищите побогаче, кто вам доктор, вас же к нему не привязали.
Силиконочка• 14 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
третья буква Зэ. брешет, короче
Да я так и подумала
Мадам Подлинник• 14 сентября 2023
Ответ дляВишня на торті
Мені здається це такий тип-гроші є, але жлоб, от і розказує казочки різні, ще й про сімʼю сказав в майбутньому, щоб автор втратила пильність і кекс не обломився
100% так и есть. А ещё я заметила, молодые парни при разговорах о свадьбе сразу падают в обморок, а мужички за 30 такие: ну все, женюсь😂😂😇. А вообще у него не выработался рефлекс тратиться на автора, я хз как это работает. У меня был любовник, ну нормальный мужик с правильными понятиями, бывшей жене всё, а мне люблю не могу, ты такая молодец, как ты все это тянешь, моя киса лучшая🥰
Королева спама• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Как раз может. Мне дома отремонтировал и фен.и утюг и стиралку. Кондиционер почистил и фреон залил. Мигом. Почему без денег не знаю...
Ну вот где-то врёт явно. Вам одной вон сколько нужно ремонтировать, а Вы ж не одна такая.
У меня муж совсем из другой сферы, но тоже рукастый. Так его то одно просят помочь, то другое. Это все ж шабашки. Мой, откровенно говоря, и машину сам отремонтировать может
Гостра на язик• 14 сентября 2023
Смотря почему и какой возраст.
Может работа сейчас не очень, а менять боится.
Надо понимать его
Сонячний зайчик• 14 сентября 2023
Ответ дляГостра на язик
Смотря почему и какой возраст.
Надо понимать его
Кому надо?
Гостра на язик• 14 сентября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Кому надо?
Или не надо. Читать))) или было много текста?
Добро с Кулаками• 14 сентября 2023
Не знаю, ну зачем вы изначально с ним виделись? Все же понятно на первых встречах. Если у вас цель найти богатого мужчину, то зачем продолжали общение?

Добро с Кулаками• 14 сентября 2023
Я просто не понимаю, я не буду встречаться с парнем если у него нет авто. Вот нет и всё.
А тянуть а потом грустить что он бедный и еще что-то
Что за цирк?
автор З царем в голові • 14 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Цель не богатого. Среднего Но тут не средний уровень. Богатого и богатства я не ищу. Но это нищета
Ответ дляДобро с Кулаками
Что за цирк?
Авто было и он ездил.ровно 2 мес.теперь 4мес авто стоит в гараже.ремонт нужен. А денег нет.
Добро с Кулаками• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Окей ну среднего, ну вы же видели что он не средний.
Средний это ездит на бмв, богатый на Порше.
Все же видно было изначально
Не пириживай• 14 сентября 2023
Была уже такая тема, точь в точь около месяца назад
Добро с Кулаками• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Ну вы написали что вы два раза всего были в кафе. Ну извините… что неясно было что он не средний?
Зачем морочить голову и себе и человеку…
Ответ дляНе пириживай
Не знаю. Я впервые написала. Т. К совсем стало грустно
НичеНипанимаю• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
То порахуйте тепер скільки він вам зекономив, це і є ваш подарунок. Чи мало?
Ответ дляНичеНипанимаю
Це 1 раз за півроку. А квіточку..а солодощі якісь?
Вишня на торті• 14 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
Та зараз жлобів як фантиків у дурачка, кругом повно ще й відмазка чудова-війна, грошей нема. Місяць, два нема то можна почекати але рік то його вибір. Тим паче на життя явно є, якщо не працює авто може почекати, кекс є в придачу до кави в кіоску

Вишня на торті• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Дитині щось дарував хоч на 8ме?
Сільський ансамбль• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Синтетический шарфик. Крем для рук и непонятный кошелек. Как валялся где-то.вроде новый но я его отдала маме. Без упаковки. Запах странный
Ким він працює?
ФФФФристайла• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Тогда совсем непонятно. С такими навыками легко может жить выше среднего.
Но у мужчин тоже бывает депрессия и трудные времена. Если бы у нас была взаимная симпатия, я бы от него не отказалась. Через время сама бы подогнала ему шабашки, в конце-концов. Объявление на олх и заказы будут.
Сільський ансамбль• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Ремонт бытовой техники.любой причем. Были до войны фирмы. Все закрыл.
Оф. Це так завжди ’До мене був багатим, успішним, а тут став чуть не бомжем. ’.
Липка-прилипка• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Бо спочатку він трохи більше старався щось купити. І це не так кидалося в очі. Я дивилася спершу на людину. Але пройшло 6міс. Стало ще скрутніше. Він говорить про сім´ю.але яка сім´я як він не можесобі купити нових штанів.?грошей у мене не просить. Але ми нікуди не ходимо.а тинятися парками вже набридло
Так поговорите с ним откровенно, что отношения и семью вы можете создать с мужчиной у которого для этого должны быть финансовые возможности. Он готов что то менять ? а с другой стороны сейчас у многих в связи с войной доходы рухнули. Может и у него так.
Вумна, аж страшно• 14 сентября 2023
Він жлоб. Фріог за ваш рахунок. Мабуть розвів вас на балон. Коли в чоловіків не має гроші то вони на клумбах і у бабульок квіти знаходять. А ваш просто жлоб
Бабо-лебідка• 14 сентября 2023
Моей любви с бедными тоже на год хватало, а потом те же вопросы, что и у вас. Сейчас таких даже не рассматриваю, не хочу тратить время, энергию, эмоции на бесперспективного
Уси Пуси• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
какое враньё!фирмы)) в лучшем случае точка на базаре.
вы хоть одну такую фирму,довоенную видели?я-нет.сервисные центры-да.
Бабо-лебідка• 14 сентября 2023
Ответ дляРобот Вертер
А що купуєте йому ви, чим радуєте?
Порше должна купить бубочке, не меньше
Бабо-лебідка• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Що яйому дарую?себе і свій час і увагу. Як жінка. Які подарунки чоловіку я маю робити? Мені нічого. ааа влітку попросив законсервувати малину. Дала пару баночок.
Какой хозяйственный. Надеюсь малину и сахар привез сам или вашу хотел?
Бабо-лебідка• 14 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
У меня бывший нищеброд тоже рассказывал, как богато раньше жил, до меня, и жене бывшей денег не жалел на бутики, а потом халэпа и обнищал
Лапшу снимите с ушек